Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

ma 2 dziury na ręce, może widziałaś kiedyś w tv, chirurdzy jak robią operacje pod kontrolą rtg mają takie wdzianka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, musiałam zrobić nowe, ale dotarłam z nim za 1,5 roku :D bo było w opisie, że jest w normie, a wcale nie jest, jak się okazało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mózgowi nie pokzaywałam, oznajmiłam mu, zgodnie z opisem, że było w normie :D zresztą nie on mi je kazał zrobić, tylko r. i jak jej teraz pokazałam, to powiedziała, że są tam zmiany zwyrodnieniowe ze zwężeniem szpary stawowej, zwłaszcza w prawym stawie. I nawet się specjalnie nie przyglądała, więc chyba są dobrze widoczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może widzi lepiej niż maszyna do rtg:D Ale, że zmiany, to niedobrze. Mi w kolanie też zwężona szpara wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzuciła sobie to zdjęcie na wyświetlacz i od razu na cały gabinet: "Oooooo już widze, że nie jest w porządku, bla bla bla"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zawsze myslalam ze to opsiom sie wierzy bardziej:P bo w koncu opis roi wyksztalconyw tym kieunku radiolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, smętny dziś był temat do dyskusji, te całe foty. Uciekam, do jutra.Pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie przeczytałam to co pisałyście wczoraj. Ja posiadam 2 zdjęcia rtg kolana i jedno na porównanie kolan przed samą artro i to tyle tak więc ja nie mam ich wcale tak dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to rzeczywiscie masz nie duzo zdjec w porownaniu do nas :) i ciesz sie... przynajmniej nie jestes napromieniowana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 16 kwietnia, chwilowo odstawiłam tabsy, zobacze jak się będzie sprawować bez, w końcu nie mogę ciągle jechać na przeciwbólowych :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×