Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Raczej kiepsko, jak widać, bo to jest chyba już mój 5 atak kręgosłupowy i zwykle po 5-7 dniach już nie było śladu po bólu, a teraz mimo leków dalej boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już ketonal nie pomaga... Poproś o przepisanie tego co niedawno podawałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te tabletki co pisałam są bardzo skuteczne. Zastrzyki pomagają ci od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam kiedyś tylko jeden zastrzyk w przychodni, bo wolałam do domu tabletki, ale wtedy ta lekarka pytała mnie czy tabsy mi wystarczą, bo niektórym przechodzi tylko po zastrzykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wam tez sie chce tak spac ? mnie to juz trzyma jakies dwa tygodnie... ale to pewnie od pogody... chociaz u mnie jest super dzisiaj pogoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że ketonal górą. Kacha, spoko, koniec roku nie długo, to odpoczniesz od nauki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mozna nie lubic chemi:P ja mam prawei dziennie chemie:) ja dzis bylam na zakupach od tak dawna pierwszy raz:) wreszcie wracam do zycia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam bez pokazywania to sie nie da pochwalic:P pochwale sie tylko tym co mi sie najbardziej podoba:P 2 sukienki na wesele nie moglam sie oprzeec:P i taki zakiecik krociotki jak sa teraz modne:D super sprawa bo do wszystkiego pasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukienka zielona i czarno-biala a zakiecik czarny:) chchialam filetowy ale juz za duzo mam kolorowych ciuszkow:P zreszta torebki tez mam roznokolorowe i potem mi nic do siebie nie pasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no torche wydalam:/ ale mialam zapasy w koncu malo gdzie wychodzialam o d artro :P zreszta takie sukienki to juz spory wydatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dobrze:) Po następnej artro, chyba za szybko na zakupy nie pójdziesz, a tak masz z głowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×