Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

hehe :) a cos moze sie stac jak zegne kolano troche... tzn. bo ono samo mi sie troche zgina ale chce bardziej zgiac... ale mysle czy mi sie nic nie stanie... bo juz nie wytrzymuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clexane to te zastrzyki przeciwzakrzepowe, tak? Ja miałam 10. Pierwszy w dzień przed zabiegiem. Z tym okresem, to pewnie tak jak mówiłam. Na nic to nie wpływa przy artro więc nikt nie pyta. Sandra, a ty pytałaś o to u siebie? Kacha, obiadu wystarczyłoby i dla ciebie:) Jeżeli masz opuchliznę tylko nad kolanem to pewnie nic ci tam nie zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacha mnie zawsze mowili ze nic na sile ale jka sie samo zginalo to moglam zginac :) ale nie wiem jak u ciebie bo ja eksperte nie jestem ja i tak bym na twoim miejscu zginala skoro nic ci tam nie robili:) z drugiej strony ja zawsze mialam zgiete po artro bo mam przykurcz i nie mam wyprostu... Hinter wlasnie wiem ze to sa zastrzyki przeviewzakrzepowe..ale mam watpliwosci czy nie za malo ich...i naczytalam sie ulotek i teraz boje sie ze mi jakies skrzepy, zatory czy Bog wie co jescze porobia;/ z lekarzem sie widizlama ale nie zdazylam zapytac za duzo wsyztkiego naraz ale w tym tyg tez bede go jeszcze wudzuec chyba wiec zpaytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, czyli najwięcej miałaś zastrzyków i jako jedyna problem z wylewikiem, tak?:) To pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez mialam 20 kiedys a teraz tak malo;/ chyba musze zainterweniowac choc z drugiej strony moze dlatego mam tak malo ze za czetso je biore??;/ kurcze sama ne wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat z tego sie ciesze ze nie bede miec tylu siniakow tylko jest powaznie spanikowana tymi zatorami i zakrzepowym zapaleniem zyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widać nie wszyscy dostają te zastrzyki jako profilaktyke przeciwzakrzepową, więc może 7 wystarczy albo dostaniesz potem drugą recepte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze niektorzy nie dostaja wcale bo to nie jest konieczne tylko ze ja nie odstawilam pigulek a sie do tego nie pzrzynalam i nie mam zamiru i dlatego panikuje tak to bym sie nie pzrejmowala przeciez lekarz wie co robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dostałyście zlecenie na wizyty pielęgniarki w celu aplikacji tych zastrzyków? bo ja tak tylko nie wiem po co, bo umiem sobie sama wbić igłe hehe powiedziałam więc miłej pani żeby się do mnie nie fatygowała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niee ja nie dostalam:) bo mnie to mama aplikuje zawsze wszytkie zastrzyki kroploweczki itd chociaz wlasciwie nie umie tego robic bo to nie jej rola:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam to też z czystego lenistwa, bo pani miała przychodzić pomiędzy 7-10 więc musiałabym wcześnie wstawać, a tak to robiłam sobie zastrzyk jak się obudziłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w sumie u Kachy i tak stanęło na naszym - zastrzyki dostawowe, a to można było zrobić bez artroskopii ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, w sumie tak :D :P Mi sie noga zgina tak troszeczke, tyle co nic i sama mi sie zgina to czy nic mi sie nie stanie? bo jak zginam to boli... tzn. jak zginam tylko troszeczke to nei boli ale jak chce juz wiecej to nie moge bo boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mogłam po artro zginac do 30 stopni, takie dostałam zalecenie, więc na pewno nie trzeba trzymać tej nogi zupełnie sztywno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej jest jak daja stabiliztaor to sami ustawiaja kat zgiecia i dalej nie zegniesz a wiesz ze jest bezpiecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a mi lekarz powiedzial ze mam chodzic z wyprostowana noga i jej nie zginac... ale ona troszeczke sie sama zgina... ale np. dziewczyna ktora mialam wycinane artroskopowo wiezadlo krzyzowe przednie to jej tez nie pozwalaja zginac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzial tak ze mam na wyprostowanej nodze chodzic i ze mam ja ogolnie oszczedzac to ja powiedzialam ze wlasnie dlatego mam kule a on ze o kuli nie musze chodzic tylko zeby byla wyprostowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no super:D moze mnie tez nie kaza chodzic o kulach bo nie kazali mi ich zabierac tylko o stabilizatorze mowili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×