Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

machanie nogami/rękami w odciążeniu, jednym słowem beznadzieja. raz na to chodziłam i już więcej nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś sobie nie umiem wyobrazić... Sandra, co z kolanem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba się pogoda zmieni bo mnie zaczyna boleć noga cała na pogode :P Tylko nie wiem na jaką ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieprawda, ze nie chce, jakbym nie chciała to bym nie chodziła i już hehehe :P moim skromnym zdaniem ćwiczenia w UGUL-u są mało skuteczne na wzmocnienie mięśni, no chyba że mi przymocują ciężarki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja w domu jestem mało systematyczna, po prostu mi sie nie chce, mówie bez bicia i wszyscy to wiedzą hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe... ja odkad mam wakacje to wlaczam sobie film na dvd i przez caly film cwicze... czyli praktycznie 1,5h ale mi sie filmy koncza a nie lubie ogladac tego samego kilka razy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe... ale teraz jak mam wizyte dopiero 3 wrzesnia to pewnie zrobie sobie przerwe :P wkoncu musze skrecic nowe filmy :D a to troche potrwa bo za nim sciagne :P i w ogole znajde cos ciekawego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodze na aerobik to mam ćwiczeń pod dostatkiem, a że mi troszeczke szkodzą to już inna sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym tygodniu nie byłam, bo wykonuje 100% normy i słucham zaleceń :) ale w przyszłym już chyba pójde, bo mi sie nudzi, a to już będzie ostatni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×