Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

ale ja chce ciepła przez duże C, chce rzucić kości na plaży i się wygrzać, 20 stopni mnie nie satysfakconuje! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałam dziś prognoze pogody w tvn24 i podobno ma być zimno do końca miesiąca :/ nie ma to jak 20 stopniowe skoki temperatur w kilka dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, strasznie zimno jest. U mózga już byłaś, bo chyba się wybierałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide w czwartek, ale mi sie strasznie nie chce :/ jak usłysze standardowy głupi tekst to chyba będę agresywna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zacytuje, ale mówi to zawsze, na początku to mnie nawet śmieszyło, a teraz mam już dość tych głupich tekścików, zresztą ile można słuchać jednego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żartobliwe, ale denerwujące na dłuższą mete, ale pan doktor na pewno sam się stosuje do swoich złotych rad, nie mam wątpliwości co do tego heheh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin1978
Witam wszystkich na forum. Miałem dzisiaj artroskopię w św. Łukaszu. Zabieg wykonany był profesjoinalnie, jednak mam pytanie: Miałem robione mikrozłamania rzepki. Czy musze nosić stabilizator? i Kiedy mogę zacząć rehabilitację? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem:) Jak tam po wizycie? Do Marcina: Ja po mikrozłamaniach nie miałam stabilizatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a było dużo śmiechu heheh nadal utrzymuje się stan zapalny tych kaletek, ale na razie obędzie się bez dodatkowego leczenia :) dostałam skierowanie na elektrostymulacje głowy przyśrodkowej m. czworogłowego uda lewego i prawego i ćwiczenia czynne ze stopniowym obciązeniem, bo mięśnie nadal w kiepskim stanie :o i moge wrócić na aerobik tylko delikatnie, z umiarem i bez szaleństw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wizyta potrzebna, bo miałam interes ;) a co do aerobiku to mam wątpliwości, bo jak znowu zaczne to szybko wróce do poprzedniego stanu, zwłaszcza, że to wszystko nie jest doleczone, ale perspektywa jest kusząca hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem :P hehe znowu Megusia zabiegi bedziesz miala... ja bym tyle nie wytrzymala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już na samą myśl mi się nie chce, ale wiem też, że sama w domu się nie zmobilizuje do systematycznych ćwiczeń, a jak mnie oświecił mózg "mięśnie same ci sie nie odbudują"- co za odkrywcze stwierdzenie, nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe... moja kolana wporzadku troche bola ale to normalka chociaz dzisiaj w szkole na lekcji myslalam ze wyjde z klasy tak mnie kolano bolalo ale po kilku lekcjach minelo i tylko troche mnie bolalo... no a potem mialam dwa w-fy i skakalam w dal i mi tak cos strzelilo w kolanie ze babka sie przerazila... :P ale juz jest lepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie do końca, ale oczywiście zapomniałam o to zapytać, przynajmniej nie jest to już tak bolesne jak na samym początku, więc jest szansa, że samo minie. w osateczności zapytam panią r. jak tam kiedyś dojde heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha, skakałaś w dal??? Widzę, że chcesz twoje kolana doprowadzić do ostatecznego wyniszczenia...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×