Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

wiesz najpierw musze znalesc kogos kto sie na tym zna potem sie zapisac a potem isc ;/ a teraz to jzu naparwde nie mam czasu za kilka dni bede mogla sie tym zajac jak mnie tyle czasu boal to te kilka dni przezyje a w doaatku ketonalu mam caly zapas wiec jakos dotrwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie:) tylko ze coraz krocej dziala;/ niestety;/ a biore forte...tramal by sie przydal ale po im nie bede sie mogla uczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sięgam tylko w ostateczności, ale to tak naprawde jedyny lek po którym czuje różnice, chociaż mój ortopeda twierdzi, że ketonal jest beeee, bo niszczy żołądek, ale jak mnie boli to jakoś o tym nie myśle hehehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to wlasnie sie zaczelam przejmowac zoladkiem:P ale bez ketonalu nie daje rady..czasem mama mi daje dozylenie...pozatym pzrerzucam sie na plastry zamaist tabetek bo nie chce chodzic w pzryslzosci do lekarza z powodu zoladka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tutaj taka cisza znowy ? :P Ja dzisiaj mialam dwa w-fy i biegaliśmy sobie po parku... i powiem Wam ze jest ciezko u mnie z bieganiem... mimo tego ze jest lepiej to i tak bieganie sprawia mi bol :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacha nie ma co sie dziwic wydaje mi sie ze to normlana rekacja wtakim czasie po artrokopii...ja dzis duzo chodzilam i mnie samo chodzenie sprawia bol..rzepka mi wyskakuje ale to tez nrmlane i minie pewnie z czasem:) musimy byc cierpliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he ja też dzisiaj miałam dwa w-fy. Co prawda nie biegałyśmy po parku ze względu na deszcz... ale nawet po rozgrzewce na sali i grze w siatke odczuwam moje kolana... I zaczełam tuż po w-f a teraz doszła do tego nadchodzaca zmiana pogody. Jest duszno, chłodnawo i strasznie wilgotne powietrze... Dla kolan bomba:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julciaa wspolczuje;/ ja mam nadzieje ze mnie to wsyztko minie po skonczeniu leczenia:) czyli jzu niedlugo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to juz prawie 3 miechy od artro ale moze i masz racje... Ogolnie nauczycielka powiedziala zebym przyniosla zwolnienie z biegow najpierw od zwyklego... ale ja nie mam zamiaru jechac na zwolnieniu chociaz lepsze czesciowe niz w ogole nie cwiczyc... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja tam nie wiem cyz lepiej na zwlonieniu czy nie...nie wiem jak cie boli i wogole...ale moze kolano o postu musi sie rozruszac:) ja jestem 2,5 mieisaca w sumie po i nikogo nie dziwi ze mnie boli...wiec to chyba norma..tzn dziwi ich jak mnie boli ale to jzu inna historia...Twoje kolano musi sie po rpostu zregenerowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mnie jeszcze bardziej kolano boli... chyba od tych biegow... i w ogole zauwazylam ze drugie kolano zaczyna jeszcze bardziej bolec i jak kiedys nie bolalo mnie kucanie dopiero bolalo jak tak posiedzialam na kucka a teraz to juz przy kucaniu mnie strasznie boli... i boje sie kucac... i mam problem bo na druga noge tez nie moge kucac bo nie mam jeszcze takiego zgiecia xD tzn mam ale tez mnie boli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha, czy ty nie wiesz, że chondro, wszystko jedno jakiego stopnia, całkowicie wyklucza bieganie raz na zawsze.Po takiej aktywności zawsze będzie ból, zwłaszcza ,że nie było u ciebie shaving`u. Musisz sobie odpuścić, również siatkę czy kosza, bo ból niestety będzie, no i dojdziesz do wyższego stopnia. A co tam u reszty?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtarzam sie ale co tam:P mnie chondro nie boli:) i lekarz tez nic nie wspominal zebym z tego pwoodu w siatke nie mogla grac...a jest to ortopeda sportowy pzreciez;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, nie wiesz czy cię nie boli bo dodatkowo masz inne problemy bólowe i nie jesteś w stanie odróżnić. A lekarze na dłuższą metę mają gdzieś nasz kolana. Taka jest smutna prawda. Nie znam nikogo, kogo by chondro nie bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rehabilitacja trwa ale teraz jakos mniej sie przykladam bo czasu nie mam po urlopie znowu sie za to wezme pelna para

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze nie powinnam za bardzo biegac ale chcialam sprobowac :P babka od w-fu mi juz powiedziala ze mam isc do zwyklego lekarza po zwolnienie przynajmniej z biegow a potem ewentualnie doniesc od sepcjalisty... fajnie masz ze wyjezdzasz :P tez bym chciala... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoznione wakacje:P zreszta chyba we wrzesniu bardziej sie oplaca wyjezdzac po pierwsze mniej turystow po drugie taniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w nowej szkole super jak narazie :D xD klasa mi sie super trafila a nauczyciele narazie tez sa wporzadku chociaz nauczyciele zawsze na poczatku fajni sie wydaja :P ale wychowawczynie mam super i to jest pewne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, a co z twoim usg? Umówiłaś się już czy na razie odpuszczasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co... tak sie przygladam moim bliznom tym nowym po artroskopii i mysle ze te naciecia muialy byc chyba robione skalpelem? jezeli skalpelem to naprawde skalpel takie grube naciecia robi? tak z ciekawosci sie pytam... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×