Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

A co, nie? Tłumacz się, moja droga z porzucenia klubu KPA:D:D:D Dobra, teraz na serio. Jak tam kolana i inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to niestety nic sie nie zmienia na lepsze, ale też nie jest gorzej niż było ostatnio, tylko doszło jeszcze biodro. Kończe jutro fizyko i będę wreszcie wolna i nikt mnie już nie będzie terroryzować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybko zeszło.:) Rozumiem, że teraz spokój całkowity. Zero lekarzy, zero zabiegów. A to kolano po tych sterydach wyciszyło się czy bez zmian po wstrzyknięciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolano niestety sie nie uspokoiło, ale chyba sie już poddaje w tej kwestii, biore to na przetrzymanie. Co prawda pani r. kazała mi sie pokazać końcem września, ale nie przytyłam, nie zrobiłam manualnej i strzeliłam sobie steryd, więc chyba nie mam po co iść hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh, w takim razie fakt, lepiej jej się na oczy nie pokazywać. No ale , z drugiej strony, gdzie tam koniec września:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś tam minimalny efekt jest, tzn. nie budze się już z zesztywniałym łokciem, ale boli nadal. Dziś miałam w końcu odrobine tej manualnej i nie polecam :Paha i mam też taping :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe megusia u mnie taping to taka norma ze juz sie przyzywczailam i dziwnie by mi bez niego bylo:P wydaje mi sie ze z powodzeniem moglabym juz go sobie sama naj=klajac lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh a umiałabyś sobie zrobić mobilizacje do tego? ;) ja z powodzeniem mogłabym już obsługiwać urządzenia do fizyko, zresztą mam tam już prawie samoobsługe hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym umiała ale chyba tylko do kolana hehe stopa w rotacji wewnętrznej, udo w rotacji zewnętrznej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm megusia ja mam chyba inna mobilizacje albo nie rozumie dokaldnie o czym piszesz hehe z wyobrazenia tego co napisalas to bym tego nie wytrzymala z.......stopa do wewnatrz=skret kolana czyli u mnie niewykonalne;/ała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie ma lekko:( juz sam rehabilitant jest zalamny stanem zwlaszcza rzepki:(( robie co moge on tez ale jedno drugiemu zaprzecza i nie da sie dogodzic;/ a miesien mi polecial o 1cm w dol!! no porazka..i ten dwuglowy....bolaca lakotka po prostu zyc nie umeirac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego mięsień w dół poleciał? Przecież ciągle ćwiczysz...A rzepka jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie z powodu rzepki;/ boli mnie przy napisaniu wiec sie oszczedzam;/ mam elektrostumalcje ale tez mnie przy niej boli:(( okropne to wszystko jest;/ teraz sobie mam zamiar zalatwic u siebie zabiegi jeszcze wlasnie elektrostumulacje na dwuglowy i jakies tam pzrecwibolowe i pzrecwizaplane na rzepke...no i na usg sie wybiore zeby zobaczyc co w tym miesniu siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta technika tapowania jest właśnie na wszelkie uszkodzenia więzadłowe, głównie ACL, więc chyba jednak jest to wykonalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wiem czy lakotka ale lekarz mowil ze najprawdopodobniej bo byla "ruszana" no albo blizna powstala po wyciceciu blony maziowej bo bardzo czesto sie takie tworza ale to minie podobno wec tym sie nie martwie:) najbardziej mnie dobija ta rzepka;/ wiezadlo jest ok na szczescie i niby napowaznijesyz problemw moim kolanie a najmniej dokucza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megusia ja mam taping na rzepce i dwuglowym:) wiec nie wiem co z tym acl:P a co do cyh wykretow niewykonalych to prz skretach noga boli mnie pzrysrodkowa czesc kolana wiec nie robia ze mna takich cwiczen bo lekarz zalecil wszystko ale do granicy bolu:) trudno mi tak opwiadac bo ja sie na tych nieszczesnych kolaanch nie znam';/ a chyba pwoinnam sie dosztlacic:P ale jakos nie cuzje takiej potzreby:P na rehabilitacje chodze tak czesto ze zestaw cw powinnam znac na paniec a zawsze ktos musi mi przypominac bo ja nie pamietam hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to nie jest konkertne miejsce ktore mnie boli..pamietasz pisalam ze jak siedze to mi sie ciagnie bol od kolana do polowy uda...wszyscy mowli ze to pzrez przykurcz ale przykurczu juz nie ma niby (tzn tak jakby sie robil jakies 5 stopni;/) no ale to nic w porownaiu z tym vco bylo:P w kazdym razie rehabilitant wyczul podczas masazu ze cos tam mam cos dziwnego co sie nie przesuwa i nie ma pojecia co to jest...aha lokalizacja tego czegos to miesien z tylu uda gdzes posrodku;/ kurcz ejak ciezko to opisac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak pytam z ciekawości, bo ja z tyłu na udzie, bardziej od strony przyśrodkowej mam takie zgrubienie, które czasem boli i swego czasu do tego miejsca promieniował mi ból z kolana, co było bardzo uciążliwe, ale teraz odpukać się uspokoiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie o chyba nie jest zgrubienie i nie w tym miejscu co ty piszesz...kurcze a juz myslalam ze cos wiesz...musze sie wybrac na to usg ale jakos nie mam czasu ostanio bo sie ucze;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×