Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Kacha, co masz na myśli z tymi bliznami, większe są czy jak? Najlepiej daj fotę to porównam z moimi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm... nie umiem tego wytlumaczyc :P jak jest bilzna no to ona ma swoja dlugosc i grubosc (chociaz grubosc jest ciezko zmierzyc) i chodzi mi wlasnie o ta grubosc dlaczego po skalpelu blizna jest taka gruba ? w prownaniu z taka gdzie sie poprostu skaleczylam (ale bardzo mocno i gleboko i nie bylam na szyciu [ale mialam jechac] ) czy to moze ma znaczenie ze przez te blizny było cos wkladane ? albo moze ma znaczenie to ze jedna byla szyta inna nie ? pewnie znowu mnie nie zrozumiecie :P wiem ze mam jakies dziwne pytania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hinter usg oczywiscie zrobie w tym tygodniu wybiore sie po skierowanie a potem na usg sie umowie u jakiegos speca:) kacha a co za roznica czy blizna jest gruba czy nie:P ja na swoje to nawet nie patrze przynajmniej sie strama hehe bo sa okorpne;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, blizny to najmniejszy problem. U mnie tez widać w jakimś stopniu. Kacha, nie porównuj skaleczenia do wkładania kamery itp:D Sandra, przed wyjazdem pewnie się nie uda zrobić usg, chyba ,że u ciebie nie czeka się długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko mi jedno czy zrobie go pzred wyjazdem czy po ale wydaje mi sie ze nie bedzie wiekszego problemu z kolejka:) zobacze najpierw po to skierownaie musze isc..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie to nie ma żadnej roznicy ale tak sie zastanawiam dlaczego tak jest :P ja mam zawsze takie dziwne pytania i problemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten lek to tak z własnej inicjatywy czy zalecenie lekarza??? a w ogóle to jak postępy rehabilitacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lek potrzebny do Ultradzwiekow tak reabilitantka wskazala i nie wiedziala czy na recepte czy nie:) a postepy marnie;/ rozciagaja mi dalej miesnie i to bardzo boli:((( pozatym bez zmian..;/ w sumie to chyab dobrze bo nei jest gorzej:) caly czas mnie kleja i jako tako funkcjonuje:) poki co bede miec pzrerwe od tego wszystkiego bo jade na wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butapirazol w masci do ultradzwikow na bank:P bo mam na nim caly czas ultadzwieki i teraz chcialam je sobie wziasc jeszcze tu u siebie na miejscu:) ti pani rehabilitantka mowi ze skoro tam mialam na nim to ona tez bedzie kontynuowac tylko nie wiedziala czy to na recepte czy nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moze:P nie znam sie na tym:P oni an to mowia ultradziwki wiec i ja hehe:P wzielam sobie ejszcze serie elektrostumulacji, lasera pola magnetczynego i krio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuje ci z tymi zabiegami, bo ja po 6 tygodniach mam dość i na pewno długo nie dam się namówić na kolejną serie :P chociaż pewnie jak zrobie usg kolana to dostane skierowanko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to juz pzrywyklam a pozatym iwem ze robie to dla wlasnego dobra:) zeby tylko to rozciaganie tka nie bolalo:(( ale pozatym to gites jakos sobie daje rade:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×