Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

Gość Asanka
Juz jestem :) Witam nowe koleżanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
chętnie sie poczęstuję, jestem juz po prysznicu, korzystając, że jestem sama w domu zrobiłam sobi emaseczkę nawet, jeszcze tylko włosy musze wysuszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ...ide na film ...cos tam z mezem poogladac ,bo juz marudzi ,ze mu smutno samemu..... brudne naczynia posprzątałam ...czyste doniosłam ...gdyby jeszcze ktos zajrzał...:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
A ja idę dosuszyc włosy, strasznie trudno mi sie układają, zawsze musze sie namęczyć a i tak często rano musze poprawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak zwykle mnie omija najlepsze ;) trudno posiedzę sobie sama i poczekam na was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
no i nie poszłam, w łazience jest pająk a ja cierpię na arachnofobie, męża nie ma nie ma kto go zabić, więc musze poczekac aż sobie pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asanka :) ja na takie gady mam zawsze niezawodny spray..cos na zasadzie muchozolu:D Kazde dziadostwo zabije :) \"Baygon\" czy cos tam.. ;) Dziewczynki ja juz po piwku, fasolce, parówkach hajdusi, szarlotce.. i chyba jeszcze zaszaleje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
ja tak sie panicznie boje pająków, że nie podeszłabym nawet ze sprajem, omijam je na kilometr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie boje praktycznie kazdego robala i obrzydzaja mnie.. nawet biedronek nie lubie, kiedys oblazły mnie mrówki,od tej pory nienawidze ich jak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pajączki pantofelkiem niezawodny sposób pizza na stole domowej roboty paluszki lizać częstować się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry poniedziałkowo...🖐️ Pogoda piekna :) Zostawiam cały dzbanek swiezo parzonej kawki......kto nie lubi ...to jest tez herbatka...:) i biore sie do moich zajec.... milego dnia dziewczyny:) Fajniutka jak sie dzisiaj czujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ pokuszę się na kawkę ...biszkopciki zostawiam :) z poniedziałku zawsze dużo pracy a tu taka piękna pogoda ...ale bym poleniuchowała ... ;) milutkiego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kochane. Dopiero mam siłe zawitać tutaj. Dziekuje hajdus, herbatke oczywiscie doprawie miodkiem. Czuje sie fatalnie;( mam gorączke, strasznie ale to strasznie boli mnie głowa i po południu jednak jade do lekarza. ZOstawiam jogurciki,bo dzis je pochłaniam. Moze któras sie skusi. Buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asanka
Witam, jestem juz dziś po pracy ale mam jeszcze coś do załatwienia na mieście a później ide na aerobik. W śr. musze zostać dłużej w pracy, troche to mi komplikuje pewne sprawy, które miałam zaplanowane, musze przekładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ...witam popołudniowo :) Na obiadek dzis kurczaczek z ziemniaczkami i suroweczka...:) Fajniutka ...do lekarza koniecznie.....ja chyba w twoje slady pojde ,bo cos mnie okropnie gardło boli..:( Asanka ...szkoda ,ze tak Ci wypadlo ,ale mam nadzieje ,ze uda Ci sie wszystko poukładać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam w domu DUOMOX i na razie sie sama podlecze, mam nystatyne przeciw grzybiczo i dla osłony oraz witaminki. ZObacze jesli jutro bede czuła sie gorzej bede musiala wybrac sie do lekarza.A sobote musze byc zdrowa bo mam pierwszy zjazd na studiach. A dzisiejszy wieczorek spedze z gorącymi napokami przy moim chłopcu.PRzez całą tą chorobe czuje jak bardzo mi go brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajniutka ...a z czego to leczo??? i czy pikantne.....bo mnie tak gardło piecze ,ze pikantnego nie dam rady:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest zbytnio pikantne, nie przepadam z ostrymi potrawami.. kabaczek, pieczarki, papryka, pomidorki,miesko,kiełbaska,cebulka smazona itd.. zachecam naprawde;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie chetnie skusze:) lubie leczo i chociaz na codzien gotuje ....to lecza nie umiem robic...:(niech to diabli....ciagle mam cos rozgotowane..... fajniutka ...dawaj przepis co i jak trzeba i w jakiej kolejnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry;) Ojj czuje sie z dnia na dzień gorzej, ale przynajmniej wszystko sie odrywa i gorączka spadła.. Hajduś..przepis jest bardzo prosty. Gotuje kabaczek,przesmazam cebulke, potem kroje i smaze miesko, do smazonego mieska dodaje papryke, pomidorki(pod sam koniec), cebule.To wszystko wydziela oczywiscie soki, przyprawiam magą i na koniec zaklepuje mąką. Leczo jest naprawde proste;) Tylko duzo paprania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam o pieczarkach. One tez do mieska i papryki. Kabaczek i pomidory na samym koncu,bo sie zrobic ciapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Fajniutka ...dzieki za przepis:) Dobrze ,ze goraczka Ci spadła....czyli idzie ku dobremu...:):) Kawa gotowa dziewczyny...... a co z Asanka??? nie pokazała sie wieczorem....:( Mara tez sie zapodziala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kawki nie pije. Zrobie herbatki, moze ktoras bedzie miala tez ochotke. Nie wiem własnie,czy idzie ku dobremu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuunia
🖐️ hajduś jak tam leczo?Zaprosisz ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny🖐️ leczo to moja kolejna klapa....:(....chyba jedyna potrawa ,ktora mi nigdy nie wychodzi...:( Kuunia ....dobrze ,ze jestes 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×