Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hajdus

Chętni do pogadania zapraszam

Polecane posty

enenka jak tam pogoda u ciebie? u mnie pieknie i ciepło Roza co się dzieje?kochana pisz co Ci do głowy przyjdzie.....i wrzuć na luz...zobaczysz pare dni i bedziesz klikac jak szalona...tu nikt nikogo nie ocenia :)spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic ale nie wiem co mam pisać jeszcze nikogo nie znam i nie wiem za bardzo jak to wszystko działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dla osmielenia zadam ci pytanie....z jakiego regiony ...a jesli chcesz powiedziec, to z jakiego miasta jestes? a ja zastanawiam sie własnie co na obiad zrobic...i tak mysle ,ze chyba spagetti....takie z mięskiem...mniam:D lubicie włoskie dania dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hajduś u mnie wyszło piękne słońce :) aż samopoczucie u mnie o wiele lepiej mimo wyroku operacji tak jak u sips :( niedługo pędzę do kolejnego lekarza o kolejną opinię.... róża111 czemu mówisz ze zbłądziłaś? zrobilam właśnie kawke w oczekiwaniu na kawałeczek tortu od sips :) chce ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ostatnnio widziałam ze jakis mezczyzna sie tu odzywal ale chyba przerazil go ogrom jajników ;) Ja z włoskich dań to tylko pizza :), nieprzepadam za makaronem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enenka ....:D dajmy mu szanse ...może jeszcze do nas zajrzy:) a poki co poczęstuje się kawa...kolejną:) Dziewczyny,przykro mi bardzo ,ze borykacie się z takim problemami zdrowotnymi....trzymam kciuki!! musi byc dobrze ,tylko trzeba wierzyć i nie mozna się poddawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba narazie tylko ja tutaj jestem poniżej 30stki ;) hajduś staram sie narazie o tym niemyslec i nienakrecac sie...zyje z tym "dziadostwem" 3 lata i raz trzeba mnie kroic raz nietrzeba .... uwielbiam polskich lekarzy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to ja już będę kończyła bo dziś jeszcze obiadu nie ugotowałam a mąz nie potrafi taki to mój los na loterii pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na temat słuzby zdrowia moznaby książke napisać...niestety ale dobrze ,ze się nie dołujesz ,to wazne....trzeba być silnym psychicznie ,bo inaczej i wyleczyc jest się trudniej podziwiam was dziewczyny!! naprawde!!!🌼 Roża,wpadnij w takim razie na poobiednią kawke lub herbatke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie pytajcie tylko wcinajcie :) smacznego,najwyzej przez kilka dni pobiegamy sobie aby pozbyc sie kilku kilogramów :) Enenko dzieki za zyczenia 😘, o służbie zdrowia lepiej nie będe sie wypowiadac ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak tak dalej pojdzie ,to obiadu nie będzie:D juz sie tu wygodnie rozsiadłam ....delektuje tortem i całkiem się rozleniwilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznaje że mi tez by sie troche przydało przytyc,ale to raczej niemożliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w górę :) i tak w ciągu ostatnich 6 miesięcy udało mi sie przytyc prawie 6 kg :) ale o jeszcze 4 bym sie nieobraziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wam dobrze dziewczyny....ja zeby utrzymac wage musze się pilnować...jak sobie na coś pozwole w jeden dzien ...w drugi musi byc dieta...ech szkoda gadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo.wydaje mi sie ze ciezej jest przytyc jak sie chce ...;) zmykam kobietki do lekarza. :) do usłyszenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superle
Sips: Stooooooooooooo lat! Najskrytszych marzeń spełnienia! :) Załapałam się jeszcze na kawalek tortu? Co prawda ja na diecie i to od dzisaj...Ale co tam! Róża: Cześć, ja też jestem świezynka :) Ale z tego co zdążylam sie zorientowac grono tu całkiem miłe. Enenka: Ja dopiero dobiajm 30 :) i nie zdecydowałam jeszcze czy mi z tym dobrze czy nie do końca wygodnie :) Dzisiaj robię cycki :) więc zmykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superle
Tzn w sensie piersi z kuraka, bo jeszcze wyjdzie że silikon wstrzykuje tu i uwdzie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superle
A i jeszcze jedno: lećcie losy totolotkowe kupywać! 40 mln do zgarnięcia. Boszszsz co też ja bym zrobiła z taka kasą, albo czegoż też bym nie zrobiła...Pomarzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Superle dzięki 😘 torcik dla Ciebie ? prosze bardzo...smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa z rana? \\_/> \\_/> \\_/> \\_/> i ewentualanie cos na podniesienie poziomu cukru-ciasteczko :-) W ostatnim czasie zajechana jestem ale juz odliczam godziny do wolnego bo bede miec az 4 dni:-) Wczoraj tak sie zasiedzialam i zakrecilam,ze zapomnialam wyciagnac miesko z zamrazarki i przypomnialo mi sie dzis jak sie obudzilam,ze na obiad nic nie ma :-P czyli spacerek do sklepu murowany ale co tam puszcze totka w koncu taka kumulacja.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Sips 🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️ 🌻 ❤️ I motto na dzis i na jutro na pochmurne dni:Odgoń czarne mysli kazda chmura ma srebrzysty brzeg :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie skad wzielam mi sie ta skwaszona mina w srodku? i oczywiscie mialo byc odgoń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Patyczak dzięki 😘 los totolotkowy kupiony :D teraz tylko czekam na wygraną :D pozdrawiam i miłego dnia zycze 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×