Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

nie wmawiam sobie nic ani że szczęśliwa ani że pechowa :) rok temu była szatańska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rok temu o tej porze to ja bylam we wspanialym miejscu gdzie nie liczyl sie czas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko, ruszaj sie i to już, zacznij dzialac juz dzis, po co dluzej czekac. Zrob jak dobra kolezanka linger Ci radzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję dobrej koleżance linger za rady, ale dziś to raczej niemożliwe jest .... ------ A po za tym to ja jestem domator i uwielbiam w domu siedzieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra koleżanko linger daj znać jak było jutro lub dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ale w domu tyo ludzie umieraja... a tak powaznie to w domu siedzac nie poznasz nikogo, no chyba ze zapuka do Twoich drzwi hydraulik naprawic uszczelke i sie zakochasz w nim:):P a on w Tobie, jest weekend, jest lato, ehhh zreszta kazdy jest kowalem swego losu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem to wszystko linger, a naprawdę dzis to jest nierealne a Ty co weekend gdziś wychodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba że wsiada w pociag i przyjade do wawy ... hehehe ale i tak nie chce mi sie dziś nic. w moim otoczeniu już same pary ... prawie ... tylko ja wieczny singiel nieumiejący wytrwać w związku dłużej niż miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen_________
o rany, iga, czytajac Twoje komenty to tak jakbym czytala o sobie :( Nie wierzylam, ze znajdzie sie ktos o tak podobnym problemie do mojego. Zawsze bylam sama, podobnie jak Ty. Nawet na ulicy wysmiewana, odpychana przez ludzi. Wyrobilam sobie niezwykle ciekawe zdanie o swoim zyciu ;) Wiesz jakie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen_________
I dziwne maja co niektore z was problemy. Skro jestescie atrakcyjne - czyli przciagacie facetow, to czemu zalicie sie na jakims babskim forum, ze jestescie samotne? W ten sposob chyba niczego nie zmienicie, a szanse przeciez macie spore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pisalam ze jestem atrakcyjna, nie jestem ale probuje sobie radzic, bo pewnych rzeczy nie zmienie i musze sie z tym pogodzic. Deko-->>mozesz mi napisac czemu usunieto wpisy Summaries\'a z tamtego topiku? Wpycham nos w nieswoje sprawy, ale to przykre, ze ktos tak postapil:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
linger ale ja nie wiem, sama się zdziwiłam czemu jest tak mało tych postów skoro było 1000 i dopiero Justyna powiedziała że usunięto posty summaries, ale czemu to nie wiem. napisz temat co się stało z summaries może ktoś wie.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak tylko krótko wtrące swe trzy grosze :p Tyle razy juz na kafeterii i wielu innych forach tłuczono temat niskiego wzrostu u kobiet i nie wiem ile razy można tłumaczyć, że większości facetów to nie przeszkadza, a jest duża grupa której podobają się niskie kobiety. To że ktoś nosi okulary, ma trądzik czy 5kg nadwagi itd. naprawde nie sprawia większości z nas jakiegoś problemu ( co do okularół to nawetn bym powiedział, że często dodają tylko uroku) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azali wzdy
zgodnie z wczorajsza obietnica zagladam ;) mialo mnie dzis nie byc, ale ze wzgledu na chorobe jestem dzis uwieziona przed kompem :o melancholijny nastroj nadal mnie nie opuszcza :o czy ktos moze jeszcze nie spi ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mimo iz pierwszy raz tu pisze ale nie spie i dlatego pisze 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azali wzdy
setunia 🖐️ moze Ty wiesz, gdzie mozna poznac ;) ? niby temat ewoluowal, ale nie zaszkodzi zapytac. poll nie chce sie wtracac, ale moze bol glowy spowodowany jest przez nadmierne promieniowanie ;) ? przyznaj sie, ile dzis siedziales przed monitorem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pol to moze wlasnie idz spac skoro Cie glowa boli;) Pomaranczo podobno wszedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis nie trafilas :) pol ponad pol dnia poza domem, slub kolegi a pozniej piwko ze znajomymi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azali wzdy
podobno wszedzie>>> to odkrylas Ameryke :P :D sa chyba lepsze i gorsze miejsca... ja np. nie polecam nikomu poznawania facetow w klubach. wiekszosc z nich jest tam tylko w jednym celu :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azali wzdy
poll - nie twierdze wcale, ze zawsze mam racje, choc przewaznie tak jest ;) :P tez bym chciala wyjsc z domu, ale akurat jak zaczely sie wakacje, musialam sie rozchorowac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
azali wzdy z tymi klubami to w zupelnosci sie zgodze;0 wiec kluby juz skreslami z listy i zostaje nam wszedzie poza klubami;) :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azali wzdy
nie wiem, czy powazna. pewne jest tylko to, iz z jej powodu najblizsze kilka dni zapowiada sie dla mnie niezmiernie interesujaco ;) :o setunia - ja jeszcze bym z tej listy wyrzucila plaze i ulice :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poll jesli masz na mysli palenie zyje m i sie wspaniale bylam niewolnikiem fajek a teraz jestem wolna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymej sie mocno i cieplutko :) zycze szybkiego zdrowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×