Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

Gość azali wzdy
linger - nie wiem, czy jutro bede, ale dodam sobie topic to ulubionych i na pewno sie odezwe po weekendzie ;). ja mam mam natomiast 23 lata [za kilka miesiecy bedzie 24, ale nie postarzamy sie;) ] moje pierwsze znajomosci [jeszcze z czasow liceum], wspominam bardzo dobrze, a potem niestety bylo coraz gorzej :o nie gniewam sie... wyspij sie tez za mnie, bo nie moge ostatnio spac :o dobranoc 🖐️ anka21 - ja tez czesto przyciagam facetow, ktorzy chca tylko jednego, mimo, ze nie ubieram sie wyzywajaco, ale podobno wysylam mylace sygnaly :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azali wzdy--->>>mam juz jedno oko zamkniete, ale odpisuje Ci, zebys sie nie lamala, bo jestes mloda, wszystko przed Toba, a te doswiadczenia tylko powinny Cie umacniac:) Ja mam prawie 3 dychy na karku i to jest problem, staropanienstwo gwarantowane i mimo że tyleosob powtarza, ze znajde kogos to czesto nie chce mi sie w to wierzyc. Dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka21...
bo to jest tak,że jak idziesz do pubu,pijesz sobie drina i tańczysz na luzie,to niby chcesz złapać faceta na seks :( ja to juz mam tak,ze jak ktorys zagaduje to z góry zakładam ze o seks mu chodzi. wtedy staję się starsznie niedostepna i taka..sztywna :( nic na to nie poradze - takie mam wyobrazenie o facetach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azali wzdy
linger - nie martw sie... moim zdaniem chyba po prostu nie nadszedl Twoj czas, ale na pewno spotkasz jeszcze swoja druga polowke. a w dzisiejszych czasach bycie singlem jest na czasie, choc wszystko zalezy od tego, jak sami sie z tym czujemy ;) ja niestety czuje sie z tym nie najlepiej, bo chcialabym miec kochajacego mezczyzne, a niestety, wiekszosc przedstawicieli plci przeciwnej sie mnie boi :o ciezko mi sie pogodzic z tym, ze nie mam szczescia w milosci, ale chyba jednak tak jest ;) nie chce Cie dluzej tu zatrzymywac, skoro jestes spiaca 😴 anka21 - ja z kolei na pierwszy rzut oka sprawiam wrazenie wyluzowanej panienki, wiec potem ci, ktorzy ze mna troche pogadaja, czuja sie zwykle zbici z tropu i rozczarowani. na pierwszy rzut oka widac, ze przyciagam nieodpowiednich facetow :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na cmentarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka21...
wyluzowana tzn chodzi o np stroj? czy zachowanie? hmm.. a ja czasem mam tak ,ze facet podchodzi niby sie rozmowa rozkreca i tu nagle cisza... hmm..ja jakos jezyka w gebie zapominam przy obcych..heh.. a faceci to czasem by chcieli zeby laska sie mocno wysilała w podtrzymywaniu rozmowy. ja wiem ze ie mozna byc bierną, no ale skoro facet zykuje sie na "podryw" to chyba czuje i wie co powiedziec by rozmowa nie zeszła na manowce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azali wzdy
wyluzowana pod wzgledem zachowania, tzn. zwykle dobrze sie bawie, usmiecham itp., a zawieranie nowych znajomosci raczej nie stanowi dla mnie problemu ;) dlatego faceci uznaja chyba, ze jestem gotowa od razu na wszystko :o i tu ich rozczarowuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka21...
w ogole faceci jak widza wyluzowana laske to od razu myslą , ze "jest chętna" tym bardziej jak sobi popiją. już straciłam checi na jakiekolwiek wychodzenie do pubów , mam jakis wstret do facetow chyba... jej..sama zostane na tym swiecie i tyle.. klade sie juz ,spij dobrze, dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azali wzdy
ja z kolei nadal wychodze do pubow czy do klubow, ale zwyczajnie dlatego, ze lubie, a nie dlatego, ze szukam kogokolwiek lub czegokolwiek. zreszta moje dotychczasowe doswiadczenia mowia mi, ze w lkubach nie ma czego szukac. zwykle trafialam najelpiej wlasnie wtedy, kiedy mialam dosc wszystkich i wszystkiego ;) na pewno do Ciebie tez szczescie sie usmiechnie, jesli nie teraz, to troche pozniej ;) milej nocki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azali wzdy
najlepiej* przepraszam za literowki... na ogol ich nie robie, ale dzis korzystam z innego komputera :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na ulicy
Mnie ostatnio zaczepil facet na ulicy mówiąc że jestem śliczna, czarująca i bardzo chciałby sie ze mna umowic (zresztą w obcym jezyku). Niestety nie bylam zainteresowana;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azali Wzdy-->>wciaz tylko\"nie nadszedl Twoj czas\', wiesz to jest wkurzajace, bo czekam tyle lat, wszystkie kumpele juz wyszly za maz, ja wiem ze malzenstwo to trudna sprawa, jest ciezko, sa rozne problemy i bardzo czesto ludzie rozwodza sie bo nie umieja sobie z tym poradzic, mowia mi wtedy, ze nie mam pojecia jaka jestem szczesliwa ze jestem sama, ale to oni nie maja pojecia jak to jest byc samemu, nie miec nikogo, swojej rodziny, to naprawde ciezka sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogole to witam wnowym dniu, pomyslalam sobie, ze trzeba sie wziac w garsc i myslec pozytywnie, a nie dolowac sie, bo to nic nie da, ludzie odbieraja nas tak, jak sie im pokazujemy, jesli bedziemy jęczec i smutować to tak nas beda postrzegac. Zrobmy krok na przod, zbierzmy sily i myslmy pozytywnie, bo przeciez zaslugujemy na szczescie!!!!!!!!! Ciekawe czy ktos mnie poprze;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesina
taka ladna pogoda:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesina
u mnie ladna i sloneczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie linger .... swojej rodziny. skad jestes linger? z moich znajomych to już większość zmieniła stan cywilny ... a ja nie wiem co robić? niby mam nadzieje ... co jest dobre ...bo bez niej to bym chyba umarła ... ale ostatnio jest mi jakoś ciężko z niej korzystać... To chyba przez pewną osobę którą w pewnym stopniu uwielbiam (a ona mnie) a z drugiej strony nienawidzę. Osobę która tak naprawdę obudziła mnie ... chyba dała poczucie własnej wartości (które miałam zawsze, ale teraz je umocniła)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też nawet ładna pogoda ale wieje strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, Deko jestes zagadkowa:) Wiem, ze jestes z Krakowa, ja z Wawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesina
nie spieszcie sie az tak do zakladania swojej rodziny. ja swoja zalozylam chyba zbyt wczesnie i teraz czasem marze by poszalec sobie tak sama. A rodzina to obowiazki, ja kocham mojego meza ale chce wiecej zabawy i czasem jak mam stresa to mam dosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z ta osoba? mozesz wiecej powiedziec? ale nie nalegam jesli nie mozesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem, ze roznie bywa z rodzina, ale ja mam juz prawie 30 lat, to kiedy zaloze rodzine i urodze dzieci skoro najlepszelata mi przeciekaja przez palce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest dziwne tak powiem bo z jednej strony bratnia dusza ... ktos kto myśli tak jak Ty ... mówi w tym samym momencie to co Ty chcesz powiedzieć ... itd a z drugiej ktoś kogo się nie chce znać... skomplikowane... To szkoda że z Wawy... Ja musze zrobić coś szalonego hehe i pojade sama na zwiedzanie Wawy na jeden dzień - wczoraj na to wpadłam - myslałam żeby jechać nad morze na 1 dzień ale nie chyba jednak ta wawa będzie :P nie byłam tam jescze ... wiec najwyzszy czas stolice odwiedzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnesina
w swoim czasie poznasz kogos, teraz ludzie ogolnie pozniej sie wiaza. moze jestes troche za wybredna, moze masz za wysokie wymagania. zastanow sie. wiele kobiet marzy o jakims tam motylkach i w ten sposob odrzucaja tych napawde wartosciowych. jak ja poznalam mojego meza tez na poczatku mi sie niezbyt podobal ale jakos dalam szanse. teraz jest przecudny dla mnie. a gdybym go odrzucila to moze inna by go wziela a ja zostalabym zgorzkniala stara panna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjezdzaj do Wawy, tylko wybierz sobie dzien z lepsza pogoda:) Hmm, to dziwne z ta osoba, o ktorej piszesz:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnesinko-->>chodzi o to, ze niebardzo takie szanse pojawiaja sie ostatnio, a jesli juz ja jestem kims zainteresowana to ktos nie jest mna:( Ale dzis jest magiczny dzien 07.07.2007 i mam nadzieje kogos poznac, bo jak pisalam wczoraj, ide sie wieczorkiem zabawic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosz kurwa jeśli nie straszycie wyglądem i macie jakieś doświadczenia to czego wy się martwicie. Prędzej czy później trafi się jakiś amator.Cieszcie się, że macie te swoje doświadczenia, ja to żadnych nie mam a też 3 dychy na karku. Dobijające jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko--> szalona z Ciebie kobieta, nad morze na jeden dzien:D Ale Ty kurcze masz pomysła z tym zwiedzaniem, ja bym chciala Wrock odwiedzic, nigdy tam nie byla, ale niz znam tam nikogo, wiec zapewne zgubilabym sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że dziwne ... I mnie to meczy ... i chyba przez to mam ciągłego doła z przebłyskami pozytywów... ---- Ja tak mam jak pisze agnesina jak popatrze wstecz to właśnie tak jest ... ale teraz czuje z sie zmieniam... to jest pewnie ten mój 7 rok (bo ludzie sie zmieniaja co 7 lat podobno)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×