Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

buahhhhhhhhaaaaaaaaa dobry jest!!!!! a ja nic nie mam w profilu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i bede pisala na wszystkich, tylko czasem mam kilka pootwieranych i nie nadążam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nabiore, nie mam wyjscia:D oby czas pozwolil:) nie jestem tu taka nowa ale z tym moim udzielaniem sie tutaj to roznie bywalo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak reagujecie jak Was fececi zaczepiają na ulicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko hahahha mnie na ulicy zaczepiaja jedynie jehowcy albo ci co ulotki rozdaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez nikt nie zacepia, ale gdyby to na pewno zareagowalabym milo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalezy jakby zaczepial;) ki8edys np szlam z kolezankami wieczorem glowna ulica .T:P i zatrzymali sie kolesie i pytaja sie gdzie jest ulica X czy mozemy ich tam zaprowadzic;0 i caly dowcip polega na tym, ze on i i my wlasnie bylismy na tej ulicy i ja nie pokapowalam sie o co chodzi i im tlumacze:o a dziewczyny bardziej zorientowane w tym o co chodzi olaly ich:P bo stwierdzily, ze to kiepski podryw;0 a mi nawet do glowy nie przyszlo to, ze nas podrywaja ja zazwyczaj reaguje tez przyjaznie:P bo ogolnie mam takie nastawienie do ludzi kiedys szlysy na balety i taki lebas mlody sie doczepil to jedna kolezanka tez po chamsku do niego:o az mi sie zal zrobilo jego;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje Seciu, wlasciwie zalezy jakie mialby zamiary:P znalazlam w necie sliczny wiersz, fragment w mojej stopci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie chodzi mi o robotników ... hehe ... tak zwyczajnie np. mówi mi cześć lub dzień dobry hehe ... dziś takiego olałam ... ale wzasadzie to mogłam odpowiedzieć :P hehe bo fajnie wyglądał ... --- wogóle to dziś do pracy przyszedł jeden z wykonawców jest koło 30 i siedział z takim inspektorem ... i się na mnie gapił cały czas ... aż mi się już smiać chciało i chyba to zauważył bo się trochę speszył ... nawet mi się podoba tak fizycznie bo tak to go nie znam, ale jest żonaty :P zresztą jakby nie był to i tak nie umiałabym go zaczepić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cbcvs
nie ma znaczenia gdzie i jak. jesli facet jest przystojniakiem a babka szuka faceta to podryw sie uda, jak nie szuka a facet jest brzydalem to sie nie uda. podobnie z laskami, jak jestescie brzydkie nic nie poderwiecie, podobnie jak facet jest zajety. tak wiec nie patrzcie gdzie i jak, patrzcie "kiedy" nalezy podrywac. trzeba po prostu trafic w odpowiedni moment zycia nasdzej przyszlej 2 polowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak nie szuka to nawe jak będzie pienkny to się nie uda ... podryw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, ale jak ja mam trafic w odpowiedni moment zycia tej drugiej polowki - jesli ona istnieje:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak nie szuka to nawet jak będzie piękny to się nie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwazam, ze nie ma na to reguly w koncu do takiego wniosku doszlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też uważam że nie ma reguły ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko ja przeciez robotnikow tez nie mailam na mysli;) a takie na ulicy to ogolnie b. rzadko sie zdarza szczegolnie w mniejszych miastach a poza tym teraz kto mnie tu na wsi ma zaczep[iac;0 jak tu wszyscy sie znaja malo kto na wakacje teraz tu przyjezdza zostaja tylko wlasdnie robotnicy ze wschodu, ktorzy ostatnio pomieszkuja dom dalej ode mnie:P ale z nimi to i tak bym sie nei dogadala a poza tym wiadomo jacy sa ludzie na wsi ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem tylko nie wiem co jeszcze moglabym dodac w tym temacie:D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wymyśl nowy a linger gdzie i reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr T
i co dziewczyny juz ktos na oku? jak popoludnei cos ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na oku to by i moze było ... tylko że żonate a to odpada ... na wstępie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Secia-->zawze cos nowego sie pojawic moze:) Mr T-->mam kogos na oku, ale chyba ten ktos mnie nie:( Deko-->jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z czym ?... pisze wszytsko na bierząco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko-->musialam Cie jakos zaczepic po przerwie:D Secia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×