Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

Gość naruto-kun
to do linger bylo oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naruto-kun
mozna byc i uprzedzonym, czasem pomaga ale czasem i moze zaszkodzic :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naruto-->ja mam takie wahania nastrojow, czasem moglabym gory przenosic, a czasem to szkoda gadac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naruto-kun
setunia szuka piecdziesiatki? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azali wzdy
moze i nie pomaga, a nie wiem, czy cos moze jeszcze bardziej zaszkodzic :P zreszta, jak juz wczesniej pisalam, analizy, jakim poddalam ostatnimi czasy moje dotychczasowe znajomosci, pozwalaja mi jedynie na pielegnowanie tych uprzedzen :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azali->przyjdzie czas, ze zmienisz nastawienie, mam nadzieje ze to chwilowe zawirowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azali wzdy
linger nie sadze, by to bylo chwilowe, bo zmierzalam w tym kierunku od dawna, ale dopiero od niedawna zaczelam to sobie uswiadamiac :o naruto-kun wbrew pozorom, jestem domyslna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli piszesz tak zagadkowo to niebardzo sie tu orientuje:( Ale ok, moze ja jestem dziwna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naruto-kun
dobranoc linger z ciekawosci tylko spytam, bo wcale nie uwazam zeby to mialo jakies znaczenie, ile masz tego wzrostu :p bo ogolnie rzecz biorac, nie potrafie zrozumiec ludzi ktorzy maja kompleksy na tym punkcie jak np pewna persona z tego forum, zeby juz nicka nie rzucac tutaj :p ktora ciagle podkresla swoj marny wzrost i robi z tego wielki problem a ja ostatnio bylem na slubie kolezanki z nizszym o pol glowy facetem na okladke pism to on sie tez nie nadaje :D ale powiem wam, ze ma w sobie cos takiego, ze nie da sie go nie lubic, po prostu zaraza ludzi usmiechem takich przykladow moge mnozyc i tez nie chodzi o to, ze jesli nie pasujesz do ogolnei przyjetego kanonu urody, to musisz byc dusza towarzystwa chodzi o to, ze wbrew temu co glosza ludzie zakompleksieni, to sa rzeczy najmniej wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naruto-kun
nicki jak nicki dzis takie, jutro.. kto wie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byles na slubie kolezanki z nizszym o pol glowy facetem? hmmm nie wiedzialam, ze gustujesz w mezczyznach:P wzrost - 154cm (malutko), ale jesli o to chodzi to wiem, ze tego nie zmienie i nie moge sie tym dolowac, nie doluje sie juz dawno, stwierdzam tylko ze czesto faceci przez wzrost mnie odrzucaja, bo uwazaja mnie za dziewczynke, a nie za kobiete:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azali wzdy
ten nick jest przypadkowa wariancja jednego z poprzednich. juz drugi dzien jade na tym samym az sama sie sobie dziwie :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naruto--->> z pewnoscia jestes tu starym wyjadaczem:p masz 10 czarnych nickow tylko nie chcesz sie ujawnic:p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azali wzdy
tez bylam nieswiadoma odnosnie tych upodoban, ale na tym forum chyba juz nic mnie nie zaskoczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naruto-kun
:D dobre przyznam sie wam ze dla mnie to tez nowosc ;) :D nickow czarnych kilka bylo, ale zaden nie przetrwal na tyle dlugo zebym zapamietal hasla :p tak jak jest jest dobrze, kto chce ten mnie zna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, jak Cie poznac skoro tak lawirujesz? ale to dowodzi, ze jednak czesto tu bywasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naruto-kun
ale pisze juz rzadziej a czasem specjalnie zmieniam styl zeby zadne zlosliwe stworzenia mnie nie rozpoznaly nawet :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym razem juz naprawde ide🖐️ Bede pozniej, bo nie moge napisac jutro, bo wlasciwie mamy juz niedziele, nie zasiedzcie sie tylko, dajcie oczkom odpoczac:)😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ktos by tu musial strasznie sie postarac zeby Cie rozpoznac, tyle osob tu pisze. Ale nawet jesli, to przeciez nic takiego. Pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azali wzdy
za naruto ciezko nadazyc, wiec poznanie go jest nie lada wyzwaniem :P ja tez lawiruje, zmieniam styl, ale kto chce, ten i tak mnie rozpozna do czarnych nickow jakos sie nie przywiazywalam. za to jak mi ktos zabieral niektore pomaranczki to bylam wsciekla :P ale z czasem mi przeszlo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naruto-kun
dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azali-->widzisz jaki czlowiek jest zmienny? wszystko wroci na swoje miejsce i bedziesz szczesliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azali wzdy
dobranoc linger 🖐️ oby sen wplynal pozytywnie za Twoj nastroj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×