Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

deko-----> co 2 osoby dio reanimacji to nie 1:P;) Moze poll wam tez pomoze:P :classic_cool:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa wszystkim🖐️ Karandash-->masz sie dobrze bawic i o swoich podbojach nam niezwlocznie opowiedziec:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, ze Poll pozmoze:D ale w tej chwili juz chyba spi:D dobranocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaiste
🖐️ ja tez pomoge w reanimacji topicku, bo widze, ze dzis maly ruch jak na niedziele ;) jak ja nie lubie niedzielnych wieczorow... normalnie nie mam co ze soba zrobic, a co dopiero wtedy, gdy jestem chora :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azali wzdy
linger - hola, que tal ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr T
schapane Słoneczka fajnego faceta wg badan uniwersytetu w Montrealu w wieku 20-35 lat mozna poszukac! Lista gdzie ich mozna odnalezc, ale uwaga, sa to normalni faceci porzadni, obyci z pieniedzmi, nie przywiazuja do nich duzej wagi, przystojni, szarmanccy, jedyni w swoim typie! Lista gdzie ich szukac: 1) burdel 2) sensation white w holandii (oni sa w bialych rekawiczkach) 3) przed blokami po 22 4) na przystanku o 4 w nocy 5) kanarzy mpk 6) poczta polska 7) stocznia gdanska (spawacze) 8) na targu 9) na wsi i dozynkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azali wzdy
linger - dbaj o swoj topic ;) Mr T. - dzieki za info, "schapane sloneczko" ;) czyli wychodzi na to, ze nie bywam we wlasciwych miejscach o wlasciwej porze... wiedzialam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr T
wiesz, moze slabo szukasz:) jak mieszkasz na osiedlu wystarczy ze zejdziesz na klatke w nocy a ktos sie napewno zainteresuje damom z zasadami! wiecie wczoraj w wilnie byl wysyp samych milych chlopakow na meczu legii z jakimis szmatami z litwy. bylo w czym przebierac, wazne ze sa milymi kolesiami, ktorzy wiedza jak sie bronic w zyciu! Koteczki a dlaczego nie mozecie nic ustrzelic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, juz teraz wiem ze omijalam wszystkie miejsca gdzie czeka na mnie moj facet:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr T
no nie, nigdy nie mialyscie kontaktu z kanarami? czytalem ze to porzadni, wyksztalceni i obyci ludzie na salonach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azali wzdy
nie, nie probowalam z kanarami. chyba, ze w Bulgarii. kiedys oswiadczyl mi sie tam nawet pewien pan konduktor w pociagu. moj problem polega na tym, ze nawet, jesli kogos poznaje, to i tak z reguly nie udostepniam mu mojego nru telefonu. tak dla zasady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie probowalam z kanarami:o ale Ty probowales i widze ze mowisz to z doswiadczenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr T
Sloneczka ameryka to podstawa:) jestescie chyba wstydliwe co? Popieram to ze nr odrazu sie nie daje, ale ja jako mezczyzna, i tak bym go jakos wyciagnal! dlaczego zreszta tak niechetnie to u was jest? Macie o sobie wysokie mniemanie czy nie macie ochoty na jakis nowych ogierow :) samemu tez musicie czarowac!! Moze wtajemniczycie mnie? ile macie lat, dlaczego tak to zle idzie, nie wierze ze nikogo w poblizu nie ma !!!!!!!!!! choc tyle pojechalo zagranice:) co do tych kanarow, naszczescei zaden sie nei przystawia do mnie, a jakby tak bylo dostal by w ryj! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azali wzdy
pewnie, ze portafia ;) tylko ze nie zbadano prawdopodobnie, w jaki sposob tego typu znajomosci sie koncza :P znikam, ale moze bede wieczorem. pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr T
ale w jaki prosze o przedstawienie bo chyba czegos nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr T
tylko ze w ameryce co 2 to zyd a co 3 to polak :) oj moze wy poprostu sie boicie zblizenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mr T proponuje przeniesc sie na życie erotyczne gdzie znajdziesz rozmowcow dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr T
setunia jest milutka i za to ma plusa :) linger: uuu, juz z daleko jest cos z toba nie tak,... jestes jakas zimna i wielce urazona... potrzebujesz faceta ktory troche pokaze co to wladza, przetrzepie dupsko i bedzie spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba
tobie takiego faceta brakuje albo brakowalo, na ktoryms etapie zycia, mr t :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mr nie wiem za co ale dzieki:) Linger wysylam malpeczke do Ciebie mala:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo, halo wrocilam:D ktos tu sie za bardzo unosi:o Secia->odpisalam Ci, cholerka juz nie wiem na ktorym topie sie ustawic, ale swoj to zawsze swoj:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×