Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

Hej Linguś.. co tam?? ja już mam dość tej pracy... tam jest tak nudno.. ja rozumiem że w pracy się pracuje a niee na spotkanie towarzyskie idzie.. ale bez przesady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upudupu.. teraz to ja idę na kilku dniowy odwyk.. od kafeteri.. więc sobie tu szalejcie.. dziecko mi pilnujcie bo tu jeszcze wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaaa
Cześć Wam.:) Miłego odpoczynku, Dekuś. Jak najszybszego powrotu do zdrowie, Linguś. Secia, Eddie, Sprzedawco - pozdrowienia i buziaki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liongus co sie tao????cio sie w pracy dzieje???moze mi skrobnij jakas @:) Deko heheh taka praca:P jak placa to nei narzekaj:P ewentualnie szukaj na boku czegos innego;0 a co to za odwyk??? za internet nie zaplacilas:P:P:D:) Justys a Ty gdzie sie szlajasz😠 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogłam się tu dostać, ale i tak nie mam czasu. Na nic nie mam czasu, jestem załamana i do tego chora, wszystko mam w dupie, a co się będę, zobaczymy ile się tam zmieści. Sprzedawca mi tu sugeruje pozytywne myślenie, póki co mam same negatywne strony słońca - czyli czasem przypieka za mocno, ale to i tak lepsze niż deszcz. Może zrozumiecie co mam na myśli. Moja droga jest przez ciernie, zawsze pod górkę i ani chwili odpoczynku, ale przecież do Nieba jest taka ciężka i długa droga. A gdzie moje Niebo? Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Secia 🌼 napiszę, ale może jutro w wolnej chwili, ja Ci coś wysyłałam kilka dni temu, ale może nie doszło, bo nie odpisałaś. Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko dobrze. Dekuś, nie łam się, dopiero zaczynasz, znajdziesz lepszą pracę. Justynka, co u Ciebie? Wczoraj Ci eska wysłałam 🌼 Eddie 🖐️ Sprzedawca 🖐️ Buziaczki moje Aniołki (te na drodze do Nieba) :) Fajnie, że jesteście :) Przykro mi, że tylko wciąż marudzę, ale ja już inaczej nie potrafię :( Pa, śpijcie słodko i miejcie same kolorowe sny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasz radę, a jak nie będziesz miec kiedyś czasu to nie będziesz zaglądać, więc korzystaj póki masz czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rób co musisz, ja dzidzi chętnie poniańczę, tak na 1/3 etatu :) Tzn, o ile znajdę czas, buziaki. Jakby co to pisz na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tym czasem - wtedy kiedy najbardziej go potrzebujesz, to on się kurczy, sama zobaczysz. Pa, już teraz naprawdę odpływam w sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi mam nadzieje, ze nie pokusisz sie i wytrwasz na tym \"odwyku\":) a dietka jak?:) ja nadal walcze z obzarstwem moim:P;) Linguds doszlo, doszlo ale co ja mialam odpisac na to;) to ja moze pierwsza do Ciebie napisze;) chociaz moze juz do mnie napisalas nie wiem, bo jeszcze poczty nie sprawdzilam weszlam na kom pa dopiero o 19tnastej dzis jakos tez nie amm czasu i ochoty na kompa , tzn nastroju moze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nic nie napisałam, weszłam dopiero teraz do netu, wiec nie zdażyłam i dzis już idę spac, nadal czuje sie niedobrze, a miałam bardzo ciężki dzień. Napisz do mnie Setuniu, a ja wtedy odpiszę. Szkoda, ze tak rzadko teraz gadamy. Ale to pewnie wynka z tego, że ja mam tak malutko czasu. Całuję Cię ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To b. mi przykro, że masz takie skojarzenia, ale kto zrozumie facetów? Nie mam czasu, bo dużo pracuję, mam także zajęcia poza pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lingus oki:) Sprzedawco a widzisz, u kobiet to normalne ze sie \"cmokaja\" na przywitanie i pozegnanie:P:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, to wszystko z sympatii, tak sie pisze, że całuje się kogoś, a tu chodzi albo o buziaka zwykłego, albo tak w przenośni, kobiety całują się często w policzek na powitanie, faceci podają sobie rękę, taki zwyczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynaaaaa
🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×