Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

linger i reszta-----> ale naprodukowaliscie tych stron:D Nie nadrobie czytania:D ;) Moge sie tak wbic znowu w srodek??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzmy, że od tego się nie umiera ... hehe ale mi tak źle ... na ciele ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karandash:D Jejku, jak się cieszę, że wróciłaś:D Opowiadaj jak było nad morzem: jaką miałaś pogodę, jak się bawiłaś, ilu fajnych facetów poznałaś, kiedy wróciłaś, gdzie byłaś-w jakiej miejscowości, czy jesteś bardzo opalona?hi hi chcę wiedzieć wszystko:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :D --- jak to nie jest jak ja widze ze jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejdzie za 2 dni :D --- a z serduszkiem eh... a jak ten Twój H........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karandash-->dopiero doczytałam końcówkę postu, o co Ty się pytasz? Ty tu jesteś u siebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nic nowego Dekuś, już chyba sprawa przesądzona. Od soboty nie mam wieści:( I tak już chyba zostanie. Ogólnie ciężko mi na sercu, nie z jego powodu, bez przesady, ale mam wrażenie zaprzepaszczenia kolejnej szansy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Stańczyk, nie jestem na szczęście w tej chwili zakochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec tak- wrocilam we wtorek:D Mialam byc krocej, duuuzo krocej, ale kuzynka nie chciala wyjezdzac i dlatego zostalysmy dluzej:D pogoda byla naprawde OK. Upaly byly tylko przez kilka dni, ale ogolnie bylo cieplo;) Chyba tylko 1 czy 2 dni padalo i to tez nie caly czas. A Opalona jestem:D Co u mnie jest naprawde niespotykane, bo ciezko sie opalam. jak na moja karnacje to mozna powiedziec, ze jestem murzynka:D;) Co do facetow, to poznalam kilku, ale albo zonaci, albo maja dziewczyny, albo mlodsi ode mnie:O;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wnioskuję, że świetnie sie bawiłaś i dobrze:) A z tymi facetami, to widzisz ja mam podobnie. Ale w sumie młodsi to jeszcze mogą być, zależy o ile lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumię to Ci młodsi mogą być ... ewentualnie ... Kar....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stańczyk-->A taki jeden:) Ale sądzę, że należy juz do przeszłości. A jak Twoje sprawy, chyba ostatnio byłeś zakochany? Coś nowego się wydarzyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa etc.
Karandash, znam Ciebie? Stańczyku, ależ ja Ci maila nie wysyłałam. Skąd u Ciebie takie przypuszczenia?:P Lingerku, nos do góry.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mlodsi-owszem, ale nie 19 i 20 latki;):D Jak na zlosc nie bylo nikogo w moim wieku albo starszego i wiolnego, buuu;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stańczyk-->Jak będziesz tak mówił to Ci sprawię łomot, zapamietaj sobie :D Wiem, że nie jesteś aż tak niski, jak dramatyzujesz, to normalny wzrost. Znam niższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linguś ale to przecież Ty możesz do niego zagadać. ... jak byś chciała... wiem że fajniej jak to facet pierwszy... no ale czasem ... może być odwrotnie... Jak czujesz że coś zaprzepaściłaś ... to to napraw... więcej wiary w siebie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stańczyk, myślę że maila dostałeś od Zakonnicy, ale to nie jest nasza Królowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
królowa etc. wiem pomyliłem ciebie z tą co cicho daje ;-) lingerek bedzie wiedziała o kogo chodzi w końcu z nią mejluje od jakiegoś czasu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się nie znacie to ja Was zapoznam:p Królowo mam przyjemność przedstawić Ci Karandash, która pisała tu od początku, Karandash, to jest Królowa, fajowa Babka:D To już się znacie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deko-->nie mogę do niego napisać, bo jest na wyjeździe służbowym, tam nie ma jak uzywać skype\'a, więc jest niepodłączony, moje wiadomości nawet nie dotarłyby:( Małpki nie wyślę, bo nie znam adresu:( Widzisz, juz teraz musztarda po obiedzie, ale to i lepiej, bo mówiłam sobie (i nie tylko sobie, ale Komuś jeszcze), że jeśli On nie jest dla mnie, to nie chcę miec z nim więcej kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa etc.
Karandash , miło mi bardzo Ciebie poznać. 🌻 Linger, dziękuję bardzo za prezentację.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stańczyk--> to samo się Ciebie tyczy, więcej usmiechu, a świat zrobi się piękniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×