Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

Gość otua
stanczyk - ja z kolei lubie wszystko komplikowac i wprost uwielbiam zawile teksty :P :D glupoty wypisujesz... widac nie miales jeszcze do czynienia z prawdziwa ciemna masa ;) uroczyscie oswiadczam, iz powzielam bardzo istotne postanowienie dotyczace wczesniejszego pojscia 😴 zatem zycze Wam milej dyskusji, dobrej nocy i snow takich, jakich sobie zyczycie ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otua
seti - wybierasz sie na imprezke na plazy? bardzo mozliwe, ze i ja sie tam pojawie ;) a teraz juz definitywnie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stanczyk:Djeno piwko i dopijam drugiego drina:D ja ostatnio TOTLNIE SI NIE WYSYPIAM:( PRZEJEANE:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otu tak dokladnie to nie wiem gdzie ta imprezka:/ obacvzy sie moze jeszcze bedzie czas to obgadac;) a noz bysmy sie spotkaly:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stanczyk a no mam slabna ale duze potrzweby mam poza tym ostatnio full stresiow wic troche luzu w koncu msie nalezy ! jutro najwyzej dalej sie postresuje :o chbya po likendzie wroce na chate;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracaj szybko Secia :D A wpiatek na imprze daj im popalic :) A ja ide spaciulek ;) Cieszę sie ogromnie, że topik sie nadal rozija i że dzis tu tak dużo wpisów ;) Slodkich snow i kosmatych jak to Secia mówi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otua
stanczyk - wyciagasz mnie z lozka... zaklocac sen zakonnicy, bys sie wstydzil ;) nie moge zdradzic nazwy miejsca, w ktorym obecnie przebywam, ale z pewnoscia nie jest to 3miasto :P po prostu bardzo mozliwe, ze pojawie sie tam w weekend ;) spostowalam, zatem moge ze spokojem isc 😴 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz to narobilam tyle literowek, ze chyba naprawde musze zrobic sobie odpoczynek od kompa:) Pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linger dam:) Stanczyk gdybys wiedzial , to bys naperaqwde skumal;) pomatranczko kolorowych:)[wyspij sie za mnie:)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie spiesz
fajnie piszesz setunia :D eh.. dziewczyny sa ekonomiczne przynajmniej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co?:io :D:P pfff musze troche odreagowac;) do jutra albo kidy6s tam:)👄]🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie spiesz
:D no i nic, za dobrze macie :p napisz jak tam sie zyje w trojmiescie ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i Lingerkowy topik
podniosę. Również z pozdrowieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aless.
cześć:) Postanowiłam się do was dołączyć... Otóż...ja też mam problem z tym znalezieniem sobie kogoś. I nie wiem co robię źle...a czego nie robię, a powinnam. Nie mam zbyt dobrego doświadczenia....tzn. prawie go nie mam, bo jakie doświadczenie życiowe może mieć prawie 19-latka? 2 lata temu poznałam T. Okazał się totalnym debilem. Poznałam go na Sylwestrze u mojej przyjaciółki. TZn. już byłej przyjaciółki. Był miły itp. Ale... hmmm....impreza się skończyła i sobie poszłam. Potem przez tydzień dostawałam od niego smsy... Nr telefonu dostał od "przyjaciólki". Treści były...hmmm...dosyć śmiałe, propzycje składane także. Ponoć byłam, tzn. jestem pierwszą która mu odmówiła...buhah. i dobrze, bo kretynem był i jest. Teraz jest w związku z 2 panienkami....wątpliwej urody... Heh, potem jak mu "odmówilam", tzn. splawiłam go...stwierdził, że dziwna jestem...taka staroświecka, mam za duże wymagania i za wysoka liga jestem dla niego. Oto jedno z tych tzn. "doswiadczen". Nie mam szczęście w tych sprawach. Co z tego, że idę sobie ulicą a słyszę tzn. komplementy...? od jegomoście starszych od mojego taty zazwyczaj, albo od robotników...lub dresiarzy. Hmmm...zauważyłam, że tacy to mają śmiałość. Ci "normalni" tylko się "tak" patrzą, uśmiechają się i nic nie robią.... a ja? naprawdę nie mam śmiałości, żeby do każdego podchodzić itp. W ogole chyba jakaś dziwna jestem. Czuję taki lęk, że np. ktoś mógłby być za blisko, nie chce być od kogoś zależna itp. Ale z drugiej strony chciałabym mieć kogoś takiego. PS. jedyne pozytywne relacje z facetami są...we Włoszech. Dziwnie, bo tam wszystko wydaje się takie jasne... I tam nie ma problemów z facetami, spojrzysz i już podchodzi:). A jak się jeszcze mówi po włosku...oj, to tam jest dla mnie raj. Jakoś w Polsce nikt mnie nie docenia, jak tam. Pozdrawiam wszystkich:))) miłości życzę. Ponoć ona gdzieś jest....tylko gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aless-->nie martw sie, moze wszystko przed Toba, tak wiec glowka do gory:) Milosc😍gdzieś tam jest, tylko gdzie,,,to jest pytanie, nie wszyscy znajduja na nie odpowiedz, ale pozostaje wierzyc, ze my ja znajdziemy:) Dziekuję tajemniczemu podnosicielowi za upik na topiku:D Jeśli to Ty Justka, to baaaardzo się cieszę, że Cię \"widzę\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huzar
Heyka aless. Fajnie że się przyłączyłaś, choc ja tu nie jestem wiodacym "gadaczem" :) Z tego co piszesz to trafiłaś na jakiegoś palanta, który jak głodne psisko biega po okolicy i szuka jakichkolwiek kości i nie robi mu różnicy jeśli są np. nadgryzione :) Ale gratuluję Ci postawy i tych właśnie wymagań z górnej półki. Tak trzymaj! Na pewno trafisz na kogoś fajnego z kim będzie Ci się świetnie spędzało czas, a kto doceni Ciebie i Twoje wymagania. Masz dopiero 19 lat i jeszcze całe zycie przed Tobą. Bądź sobą! P.S Parlando dei ragazzi dall' italia non e cosi facile come scrivi. Sono stato qualche volta in italia e ho incontrato tante ragazze e mi puoi credere che spesso ereno arrabbiate dei ragazzi troppo agressivi. Mi scusi che scrivo in italiano ma non tutti possono capire cosa scrivo e tu hai detto che capisci l'italiano. buonafortuna, un baccione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość italiano non e difficile
Hej. 🖐️ To nie byłam ja. Teraz jestem.:) Również witam Gościa serdecznie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość italiano non e difficile
Aaaa, sorry, Linger, nie zrozumiałam Cię. Topik ja podniosłam, oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam jeszcze niestety włoskiego, wiec nie wiem co napisal Huzar w swoim Post Scriptum. W kazdym razie podruuufka🖐️ Justkaaaa->tak sądziłam, że to Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczko napisze jak bede miec wiecej \"luzu\") udanego wieczorku🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linger a taskie tam rozne...zycie po prostu, a moze \"taki rok\":D;) 🖐️😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa na tronie
Cześć, Setuniu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×