Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

witaj linger :-)🖐️ w pewnym sensie tak ona jest blondynką :-) jest to jedyna blondynka która mi się spodobała :-) zakonnico mogłabyś mi wysłać mejla i napisać o co chodzi? :-) czemu przez ciebie? zrobiłaś coś nie tak? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huzar
He he, to się kuruj otua, bo to zdaje się nie jest Twój "normalny" stan? :) Twojej "zołzowatości" jeszcze nie doświadczyłem, stąd mam jeszcze pewnie skrzywione poglądy na Twój temat. Ale wszystko przed Tobą! Do dzieła!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Stańczyk🖐️ Gratuluję Ci Twojego nowego pięknego stanu zakochania i zycze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie facet zaczyna sie
od 186 cm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otua
stanczyk - napisze, jak tylko bede miala wene, bo troche tego jest :o i tak nie wiem, czy mnie zrozumiesz ;) linger - za chwilke sprawdzam... na moja wyrozumialosc zawsze mozesz liczyc, choc nie sadze, zeby w tym wypadku byla ona konieczna ;) huzar - postaram sie szybko wrocic do normalnego stanu :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otua-->sama sie przekonasz, ze mam rację z tą wyrozumialoscia. Stańczyk-->nie skazuj sie tak od razu na niepowodzenie, badź dobrej myśli i nie marudź, może spróbuje podejść do tego tym razem w inny - pozytywny sposób:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huzar
dla mnie facet zaczyna sie - piszesz o wysokości czy o długości??? :-D :-D he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona ma chłopaka :-( poza tym boję się jej :-( walczyć można wszak niejedna dziewczyna została odbita przez chłopaka ale nie wiem czy akurat przez takiego jak ja :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otua
huzar - widze, ze dobry humor Cie nie opuszcza :D moze i mnie sie on czesciowo udzieli, przydaloby sie ;) stanczyk - najpozniej jutro staram sie wszystko opisac, choc sprawa jest dosc skomplikowana ;) przykro mi z powodu rozczarowania :o ale ja nawet nie mam ostatnio na kim oka zawiesic, co jest o wiele gorsze :P linger - odp. mialam racje z ta wyrozumialoscia ;) szkoda, ze za chwilke musze znikac, bo jutro znow czeka mnie pobudka o nieludzkiej porze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otua-->masz mailika ode mnie :) Stańczyk-->nie poddawaj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie facet zaczyna sie
o długości - gdy leży, o wysokości - gdy stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linger obiecałaś mi coś wysłać ... --- ale jak nie chcesz to nie nalegam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huzar
otua - a niech Ci się udzieli, będzie lepiej zasnąć :-D Adin, dwa, tri, cietyrie . . . . . . . . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dziś energia roznosi, a tu tak smutno dziś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otua
huzar - dzis to raczej niemozliwe, chociaz nigdy nie wiadomo. jestem osoba wybitnie zmiennonastrojowa ;) nawet nie ludze sie - i tak nie zasne i do mniej wiecej drugiej-trzeciej bede rozmyslac [jakby tego bylo malo:P]. zastanawialam sie nawet, czy nie posiedziec do rana, ale to iscie szatanski pomysl :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otua
seti 🖐️ :D jak tam Trojmiasto ;) ? stanczyk - OK. obiecuje, ze postaram sie przedstawic wszystko w miare jasno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wyjeździe jesteś? :-) zakonnico dobrze :-P napisz jak najjaśniej bo ja ciemna masa jestem i nie rozumiem zawiłych tekstów ;-) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No czesc Kochani:) jeszcze nie wrocvilam;) Trojmiasta za bardzo bni am czasu pozwidzac:o ztreszta w tamte wakacje juz sporo pozwidalam moze w czw...bedzie cxzas:)i a jesli chodzi o facetow, to albo mlodsi albo tacy ktorzy maja 2 razy ttyle lat co ja0 moze w pt. cos teges:P bo idziemy w kncu na porzadna impre z tancami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×