Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

Gość upadly
to ile masz tych wymiarow i jakie? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzowata jędza
troche ich jest... podobno nie najgorsze i to nie wedlug mojej oceny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upadly
to komu sie dajesz mierzyc :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzowata jędza
a co Ty taki ciekawski :P ? a tamte teksty znam i nawet dobrze pamietam ;) :D jakbys przeczytal o sobie, co :P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upadly
dobrze pamietasz.. hm... :p :D normalnie jakbym ja to pisal :p ale kilku chwytow nie znalem ;) :D moi faworyci to olewanie sie samemu woda w lany poniedzialek i to z fryzjerem ktory glaszcze stwarzajac pozory ze sie troszczy :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzowata jędza
:D mnie sie wyjatkowo spodobalo wysylanie do siebie pocztowki :D no i z jazda winda tez niezle :D nie to, zebym praktykowala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zołzowata Jędzo--->Czemu pojawiasz się zawsze tak poźno? Miłego dnia ;) dla wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_róża
Witam wszystkich i podnoszę. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mam do cholery robic
ja poznalam przez internet swojego faceta...od 2 tygodni chodze na silownie i na nieszczescie facceci sie sami przystawiaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huzar
Bo nieszczęścia chodzą parami :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola Huzarku, widze, że humorek dopisuje:) Wszystkich pozdrawiam serdecznie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huzar
Hola linger! A co Ty tak z hiszpańska? Czyżbyś na jakiś wakacjach była na iberyjskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huzar
Jędzo -fajnie sie czyta Twoje posty :) Aż strach wchodzić z Tobą w polemikę :-D he he Tylko ten nick . . . . . chyba trochę przesadzony :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, niestety w tym roku musialam sie zadowolić wakacjami w PL, odwiedziłam tylko naszych sąsiadow - Niemców. Co do hiszpańskiego, to marzę by się go nauczyć, bo pięknie brzmi i mnie fascynuje. Chętnie pojechałabym do Hiszpanii, uwielbiam muzykę z tekstami po hiszpańku, ma swoj niepowtarzalny klimat:) A co u Ciebie Huzarze? Jak spędzasz weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_róża
Ahoj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huzar
Weekend . . . tak sobie. Z morza nic nie wyszło, zdecydowaliśmy się pojechać nad jezioro, ale pogoda jakaś taka, chyba nie sprzyja. Kumpel mnie jeszcze namawia na wyjazd dzisiaj na Mazury, zobaczymy. Najbardziej pewny scenariusz to taki że może jutro pojedziemy nad jeziorko. Co do hiszpańskiego to rzeczywiście fajny język, kraj zresztą też. Byłem kiedyś w Hiszpanii i było bardzo fajnie. Sam chciałbym się go nauczyć :) Na razie jednak musi wystarczyć mi włoski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włoski:D Też fajny, jednak brzmienie hiszpanskiego jest mi blizsze :D Mam nadzieję, że spełnię swoje marzenie :D To szykuje Ci się ciekawy weekend:D Świetnie:D Wypoczywaj sobie, rozumiem, że masz urlopik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huzar
Jaki urlopik? Żartujesz? W mojej firmie to nieco zdegradowane słowo. Ludziska mają po pięćdziesiąt parę dni urlopu (nie wiem na co zbierają -kumulacja :) ) Ale mam nadzieję że na początku sierpnia wybiorę sie na urlop-prawdziwy :) A Ty jak sobie spędzasz weekend? Jakieś plany? Wyjazdy? Imprezy? Szaleństwo? Wieczorne eskapady? Alkohol i śpiew? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wiem, że w wielu firmach jest niestety taka sytuacja, czasem ludzie boją się gdziekolwiek wyjechać, non-stop muszą trzymać rękę \"na pulsie\", ja też miałam w tym roku krótki urlopik, a związane to było ze zmianami organizacyjnymi w pracy, być może wybiorę się jeszcze gdzieś we wrześniu. Nio, weosło by mi było, gdybym spędzała czas jak sugerowałeś ;) Niestety tak dobrze to nie mam. Chętnie bym gdzieś wyszła, ale niebardzo mam z kim. Znajomi zajęci, już nie te czasy że chodziło się na imprezy tak często, chyba się już powoli starzeje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A śpiew? Czemu nie? Ja to uwielbiam, ale moi sąsiedzi chyba mniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huzar
Przecież jest wiele możliwości spędzania wolnego czasu. Na pewno nie będziesz się nudzić w domu. Można przecież chociażby pojeździć na rowerze, wybrać się na basen itp. Nie daj się nudzie! A skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że jakoś spożytkuję wolny czas. Jestem z Way, a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×