Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

Helołek, uuffff jak dobrze, że tu można używać polskich liter:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huzar
No to super! ja oczywiście też, więc może kiedyś coś wymyślimy? Mówisz że dzisiaj masz wolne? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wolne:D Ale dziś chyba nie wyjdę nigdzie, ale może w następny weekend? Kurcze, przecież wcale Cie nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę na spacerek do parku:) Jak chcesz Huzarku to napisz do mnie maila:) Mam nadzieje, ze nie uznasz tego za natarczywość;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huzar
Heyka, Sorki że tak nieregularnie tu zaglądam i dość rzadko. Jak tam spacer? :) Dzisiaj jest jakiś dziwny dzień, nic się nie chce :) także dobrze że się wybrałaś zamiast siedzieć w domu. To mówisz że dzisiaj raczej jesteś zajęta? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiedziałam, że zajęta, ale zaliczyłam już spacerek i raczej nigdzie więcej sie nie wybieram:) Spacerek bardzo milutki, pogoda bardzo dobra, bo pod wieczór jest już o wiele chłodniej. Od dawna jesteś na kafeterii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huzar
Nie, przypadkowo się tu znalazłem, trafiłem akurat na Twój temat i włączyłem się do dyskusji. Dalej już wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZnajomaNieznajoma
Też podniosę. Dla Lingusia.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzowata jędza
ja tez podniose 🖐️ a czemu tu taka cisza :o ? linger - wchodze pozno, poniewaz romantyczna ze mnie dusza i jedynie w nocy lub poznym wieczorem mam wene do pisania :o w dzien przewaznie idzie mi kiepsko. huzar - ciesze sie, ze komus moje glupoty dobrze sie czyta ;) slyszalam juz wczesniej, ze dyskusje ze mna bywaja meczace, ale mam nadzieje, ze kiedys bedzie okazja, by powymieniac mysli i opinie ;) nie zawsze jestem taka zolzowata jedza... tylko czasami :P :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huzar
Nie wiem jakie są dyskusje z Tobą, bo jeszcze nie miałem przyjemności rozpocząć polemiki z Tobą. Generalnie to podobało mi sie to co napisałaś. Ale jak kiedyś będziesz miała ochotę podyskutować . . . . . . . Ciekawe jaka jesteś jak nie jesteś zołzowata? :-D he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upika zrobię... nudzi mi się :( ja chce do pracy już ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huzar
A ja już chce do domu :-D Może się zamienimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otua
🖐️ to moje nowe wcielenie, na wypadek, gdyby ktos nie wiedzial ;) huzar - tez mam nadzieje, ze bedziemy mieli kidys okazje powymieniac poglady ;) uwielbiam sie wdawac w dyskusje i polemiki, szczegolnie kiedy mam wene. niestety, ostatnio z nia roznie bywa :o dzis np. znow nie jestem w nastroju do siedzenia na kafe :o linger - mozesz spr. poczte, ale nie wystrasz sie tym, co tam znajdziesz ;) :P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otua
stanczyk 🖐️ nie za ciekawie... spedzam mnostwo czasu na zastanawianiu sie nad sensem zycia i dochodze do nieciekawych wnioskow :o :P a co u Ciebie? czy perspektywa randki z M. nadal aktualna ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huzar
Hey otua! A jednak nie jesteś zawsze taka zołzowata ;) Jak znajdziesz wenę to przebieraj palcami po klawiaturze i wypisuj tezy do polemiki :) linger, mówiłem już że jestem normalny i bez przesady z tymi przeprosinami :) i tak sie zbierałem, bo następnego dnia czekał mnie wyjazd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do jakich doszłaś wniosków? możesz się z nami nimi podzielić? :-) randka z M. już dawno nieaktualna (ona jest zakochana w innym) teraz myślę o innej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otua
huzar - jak to nie zawsze ;) ? musze dbac o swoja reputacje zolzy, zatem nie psuj mi jej, prosze :P :D dzis naprawde nie jestem w nastroju do dyskutowania, ale chetnie poczytam, co inni maja do przekazania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otua
staczyk - doszlam do wniosku, ze zycie jest do d... ostatnio uleciala ze mnie cala radosc zycia :o czuje, ze wszystko jest w moim zyciu nie tak, jak mialo byc, i to wylacznie przeze mnie :o przykro mi z powodu M. masz kogos innego na oku ;) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Outa-->masz wiadomość ode mnie ;) tylko proszę o wyrozumialosc. Deko-->:D Huzar-->mowilam juz, ze chce byc zawsze uprzejma, stad te przeprosiny, czulam ze powinnam napisac jeszcze kilka slow i zrobilam to, tyle. Stańczyk-->zakochany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huzar
He he, to się kuruj otua, bo to zdaje się nie jest Twój "normalny" stan? :) Twojej "zołzowatości" jeszcze nie doświadczyłem, stąd mam jeszcze pewnie skrzywione poglądy na Twój temat. Ale wszystko przed Tobą! Do dzieła!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otua
stanczyk - ta przypadlosc byla ostatnio i juz zdazyla minac. wtedy bywam wybuchowa i zloszcze sie o byle co :P a dzis jestem smutna po prostu... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×