Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

Gość Patilos
Z reguły jest pewna siebie. Ja tam życzę każdemu dobrze ale sam zamierzam startować z najwyższego pułapu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie czerownica
🖐️ linger - nie bylo mnie, poniewaz spedzilam weekend nad morzem. imprezy na plazy i te sprawy ;) troche pospalam w pociagu, wiec teraz juz spiaca nie jestem. ale z tego, co widze, wszyscy juz spia :o stanczyk - przed chwila dopiero mialam okazje sprawdzic maila i napisalam tyle, co moglam ;) pozdrawiam moze jednak ktos jeszcze nie spi? ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patilos
Jedźmy na Hel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie czarownica
mialo byc czarownica :o o tej porze walic literowki to nie w moim stylu :o jeszcze tylko napisze, ze ostatnim razem wcale nie czytalam tej ksiazki, o ktorej napisala podszywaczka. Eddie byl w tym przypadku blizszy prawdy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie czarownica
na Hel? ale ja dopiero wrocilam z tamtych okolic i w najblizszym tygodniu raczej ponownie sie tam nie pojawie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc czarownico ;-) jak było na helu? pogoda dopisała? :-) dzięki za mejla jutro odpiszę :-) bo dzisiaj nie mam głowy do pisania :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie czarownica
ja do takiego Helu nie chodze :P przywitam sie z Eddiem 🖐️ jak tak dalej pojdzie, niedlugo przestane go traktowac jako nieznajomego. a tytul Eddiemu udalo sie przypadkowo odgadnac. tylko nie do konca go sprecyzowal ;) :P a tak w ogole to chcialam delikatnie zwrocic uwage, ze Eddie cos napomknal o wczeniejszym pojsciu spac :D :P stanczyk - nie bylam na Helu, tylko w okolicach. pogode mialam jakby na zamowienie i wybawilam sie troche :D ale szczegolow wole tu nie zdradzac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eddie czasem sprytny :D też ja czytał ;) za troche Eddie zacznie sie bardziej zmuszac aby isc spac ;) ...juz niedługo... :D fajnie ze było fajnie :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie czarownica
ale Eddie ostatniej czesci chyba jeszcze nie czytal? :P smiem twierdzic, iz pod tym wzgledem moglabym wyprzedzic Eddiego :P :D czarownice zastanawia, co takiego sie wydarzy juz niedlugo, a z czego Eddie zdaje sie cieszyc ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapewne Czarownicy uda sie wyprzedzić Eddiego :P bo Eddie jeszcze nawet nie zaczął sie zastanawiać nad załatwieniem tej części ;) no że juz niedługo... Eddie sie cieszy :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patilos
Ale debilnie piszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie czarownica
ale co konkretnie juz niedlugo? czarwownica przez weekend nie miala czasu na czytanie, co przyszlo jej to z niezwyklym trudem, poniewaz lektura ta wyjatkowo trzyma w napieciu. z tej przyczyny prawdopodobnie jutro zostanie ona zakonczona. czarownica jednak pragnie uspokoic Eddiego - nie zamierza zdradzic mu zakonczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie czarownica
Patilos - dzieki za szczerosc ;) nie zamierzam sie obrazic - przeciwnie - potraktuje Twoja uwage jako komplement :P :D stanczyk - napisze Ci tytul nastepnym razem w mailu, poniewaz tu wole nie zdradzac moich literackich preferencji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Eddie ma taka nadzieje :D sam musi dotrzeć do zakończenia :classic_cool: Eddie nie powie co juz niedługo... :P Eddie jest w 100% trzeźwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patilos
Przyznajcie że debilnie piszecie Wtedy uznam że sami nie jesteście debilami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem debilem :-) dlatego debilnie piszę ;-) oprócz tego jestem kurduplem, brzydalem i śmieciem :-P innej tytulatury nie pamiętam :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie czarownica
czarownica pragnie poinformowac Patilosa, iz do niczego nie zamierza sie przyznawac, a co do osadow na jej temat, nie potwierdza ich ani im nie zaprzecza :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie czarownica
czarownica natomiast sadzi, ze jednak z nia nie najlepiej, poniewaz przed chwila za oknem uslyszala odglos do zludzenia przypominajacy sowe. normalni ludzie natomiast nie slysza z reguly tego typu odglosow :P :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patilos
Debilnie piszecie i taka jest prawda. Oprócz Stańczyka który jednak zawsze musi sobie przypisać to co złe i głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×