Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Linger

Gdzie mozna poznac jakiegos fajnego chlopaka?Robie rozeznanie

Polecane posty

Faktycznie, dopiero teraz przeczytałam raz jeszcze i widzę, że to jednak była Justka;) To dobrze, że nie masz kaca, ja także nie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spałam 37 godzin z piatku na sobotę, a najlepsze, ze się bardzo czułam ... --- co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, nic nowego, Deko - przynajmniej u mnie. Ale u Ciebie się dzieje, więc opowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic takiego się dzieje... Byłam na wycieczce... dlatego musialam czekać do 3 w piatek bo mi sie nie opłacało isc na ten czas do spania :P potem myslalam ze sie w samochodzie przespie... ale zostalam pilotem ... i w rezultacie poszlam spac w sobote przed 24 bo usypialam na stojąco czy siedzaco i w rezultacie nie spalam około 38 godzin :P pomijając dwie kilkuminutowe drzemki ... noi dziś wróciłam wieczorem ... zmęczona strasznie ... ale czekam na jakas przyzwoitsza pore do spania... i to na tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądzę, że pora jest bardzo przyzwoita na sen:D Ale Eddie jest zapewne odmiennego zdania:p Cieszę się, że się zrelaksowałaś, miło spędziłaś czas, tylko nie rozumiem dlaczego 3małaś to w takiej tajemnicy, kiedy zapytałam Cię w piątek czemu musisz czekać do 3.30?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, niepamietam zebys sie pytała... a wogóle to nie wiedzialam czy pojade ... sorki --- pora zbyt wczesna na sen... jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patilos
Mama mi mówi żebym brał się tylko za te najładniejsze. I tak też zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko żeby one Cię chciały, bo one są wybredne... i najczęściej zostają same...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będę komentować słów Patilosa, bo nie warto. Hola Stańczyk🖐️, niestety już od kilku dni nie było tu Azali, szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patilos
Taka jest prawda że te nieładne są z reguły wredne Ja nie chcę wrednej czarownicy Nie jestem przecież Prezydentem Kaczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patilos
Taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój wybór... możesz sobie chcieć kogo chcesz... droga wolna... powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlaśnie Patilos taka prawda, bardzo się cieszę, że zgodziłeś się z moją opinią, iż mało wiesz o kobietach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patilos
I tak mądrzy chłopacy wiedzą że nalezy startować do tych najładnieszych nawet jak 7 razy się nie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mądrzy chłopacy (nie chłopcy?):o? Czyżbyś się do takich chciał zaliczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patilos
Oczywiście. Nie masz co się oburzać. Skoro jestes na szarym końcu tego łańcuch to nie jest moja wina. Widać że przejawiasz cechy niezbyt ładnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytając wypowiedzi takiego pustego faceta jak Ty, nie mogę niestety przejawiać innych cech :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patilos
Ładna dziewczyna jak sama nazwa wskazuje już zyskuje plus, potem wiadomo że dzieci będą ładne, jest pewna siebie, nie jest zazdrosna, nie ma kompleksów przez co nie jest wredna, dla niej świeci słońce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inmdi
To, ze kobieta jest ladna, nie oznacza, ze jest pewna siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×