Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

pooglądałam chwilę tv, ale szlak mnie trafił :O akurat było o przeprowadzce z dużego domu do małego mieszkania dla wygody , zupełnie odwrotnie niż u mnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy o rybach a ja :/ ale przyszła mi paczka z ebay babka wyprzedawała ciuszki nowe z metkami i kupiłam fuuuure różowości i sukieneczek za 17Ł no boskie jak nie wiem!! dobrze że kolezanka współpracuje z komisem w Pl i wysyła im ciuszki to jak będzie chłopak mam gdzie to opchnąć ale takie słodkości że szok! Emmi jak Ty taka wkrecona w porządki to może do mnie wpadniesz bo ja sie chyba nie zmusze żeby dom posprzątac:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooooooo Ania jak za 17Ł to prawie jak za darmo!!! i jeszcze jak masz co z tym zrobić w razie gdyby jednak kolor i fason nie pasował ! mówisz że na rybę :/ ja na pizzę tak miałam i na jogurty i to nie tylko przez pierwsze tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojego faceta bratowa jest w ciąży.....na początek stycznia ma termin,lekarz stwierdził,że będzie dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tą okoliczność pochodziłam sobie po sklepach z rzeczmi dla nimowlaków moje wnioski to: ciuszki prześliczne i przesłodkie :) natomiast wóżki - im droższy i bardziej modny tym bardziej paskudny!!! widziałam wózek,który jak dla mnie wyglądał jak skrzyżowanie taczki z wózkiem inwalidzkim :O no ale może ja się nie znam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia 🌼 no to gratulacje dla bratowej faceta 🌼 wózki mi się podobają takie stylizowane na stare - duże koła ze szprychami - chyba wiecie o co kaman ? ;) ale ja to sobie już nie powożę :P wystarczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity dzięki👄 taki stylizowany stał na wystawie....nie wiem czy jako ozdoba czy na sprzedaż z kwadratową gondolą,granatowo biały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na taki granatowo biały miałam chrapkę jak moja strasza się urodziła ale cenę miał kosmiczną - za nią mogłabym kupić chyba ze 4 inne potem widziałam że z cenami za tego typu zeszli już w dół ale jakoś pozostałam przy tym co miałam (taki \"terenowy\" na pompowanych kołach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj ja na rzie nawet nie zerkam, bo jak koszyk mojżesza mojemu pokazałam to już chciał kupować, to go przetrzymuje żeby do scanu poczekał, nic mi tak nie potrzeba jak łóżeczko i wózek przed przeprowadzką :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania :D jest problem ze sprzątaniem, bo wszędzie mam daleko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam sie:/ ja znam tylko taką: makrela wedzona, jajka, majonez, musztarda, ogórek kiszony lub papryka konserwowa, sól, pieprz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze sie Emi i Annna pojawiala:) macie za stronki 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ja do rybki daje jeszcze troszku kukurydzy:) Annna hihi moze bedzie dziewczynka i sie sukieneczki przydadza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×