Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Ciastek ja juz robotam skarbie od 41 min :D gygy nie mam w pracy, wal na gmaila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam ten urosept, wygrzewalam sie w goracej wodzie i prawie przeszlo musialam przemarznac w pracy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka hihi no tyz prawda:D aa wczoraj zrobilam stroik swiateczny hihi i moja corka tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piore koce i posciel... a dzis mam test w szkole i nawet nie zagladalam do ksiazki hihih huk tam co bedzie :P a po swietach tez mam test polroczny bardzo wazny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka po swietach to ja mam test z calego polczora:P i juz to widze jak sie bede uczyc jak wolne bedzie i wszyscy w domu hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek 🌻 Hugo sfoc sfoc koniecznie :) Pestka po swietach sie pouczysz ;) choc pewnie sie rozleniwisz jak kazdy :) i nici z nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka a co Ty z tym pranie, ja Ci radze ,popierzesz te koce i posciel po 25.12 buhahahahahahaha bo co dwa razy prac :p:D:D trza chyba jakies sniadanko zezryc, moze jakiego malego prosiaczka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie zapytam, czy Wasze male beda mialy egzaminy na polrocze???u mojej pani na poczatku roku mowila ze juz w polowie ma byc tescik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) już wychodziam z kafe jak wpadł mi topik w oko ;) to pomacham i życze miłego dnia, mnie czasu niestarcza aby tak wszędzie zaglądać, bo wykańczamy pomieszczenie w domu :) teraz też zaraz ruszamy z podłogą ;) 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 dla wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a slyszalyscie o tej babie, ktorej proces sie toczy, co zabila 5-ro swoich dzieci,poderznela im gardla a potem chciala sie sama zabic, nadziala sie na noz, ale po chwili okazalo sie ze zyje i zadzwonila po pogotowie, no ale dzieci zamordowala,poukladala je w lozeczkach z maskotkami, maz chyba to marokanczyk adoptowany przez jakiegos lekarza, ktory nie traktowal go jako syna ale partnera zyciowego ,zreszta ten marokan sie nie bronil za bardzo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz raport dostalam 2 tyg temu, ale nie slychac nic o testach wlasnie, chociaz I kl juz mialy w tamtym tyg, kurde mam nadzieje ze jak malej nie bylo w szkole to nic nie mieli, ale by bylo.... reka prawa mnie swedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesooooo ja o tym nie slyszalam nawet ... piore bo piore nie normalka ... heheheh sprobuj ciastek sprobuj to ci do auta narzygam bueehheheheh 🖐️ cyferka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi🖐️ zagladaj czesciej:) chyba sie wyrobisz z remontem do swiat:) Ciastek slyszalam:(non stop w tv i w gazecie o tym bylo -szkoda slow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×