Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

euforka to fakt ze ciezko znalesc fachowca ktory sie na powaznie zajmuje tym co robi :( a odwleka rozliczenie bo pewno ma nadzieje ze zapomnicie i sobie glabnie te kasiorke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom Eternity ma fajne :) ja mam teraz takie babmusowe ale zwykle i one przeswituja takie materialowe, fajnie wygladaja zwlaszcza jak sie uzyje jakis fajnych kolorow-wzorow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie zapominam :D ostatnio jak sie z nim widzialam to mi zaczal wmawiac, ze czesc ktora mial oddac byla wliczona gdzies tam to sie tak wkurzylam, ze mu powiedzialam pare slow pozniej jak sie widzial z K to mowi "a niech pan przeprosi zone za moje zachowanie" a K mowi "jeszcze bedzie pan mial okazje" dupek nie? on juz zaczal cos tam poprawiac ale mial skonczyc i jakos mu to ciezko i powoli idzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra laski ja spadam na kolacje :D pozniej do wanny a na koniec do lozka :D spijta dobrze! 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka moja mama mi podarowala ale o praniu ich nie bylo mowy bo material sztywny jak cholipa i mialy zakurwitnny kolor bordowy i doslownie wyblakl od slonca w niektorych miejscach :P wiem ze mama chciala dobrze ale juz je zmienilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi chlopacy se jajecznice pichca :D a moja kiciula jest nadmuchana jak balon jeszcze te zimowe futro ma bujne i wyglada jak jedna wielka puchata sklaczona kula :P a moze ktos bedzie chcial malego koteczka zas jak sie okoci ta moja kochana flondra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety nie moge miec zwierzat :( choc bym chciala , mam napisane tak w umowie na chate :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde tyle nappitolilyscie ze nie nie dosc ze na aerobiku sie zmachalam to jeszce musze wzrok przez was meczyc hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie cofaj sie martoszka nie ma po co , teraz jak nie ma pomaranczy to nie ma sensu heheh kazdy post nie pasi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee ale co ta orange uczepila sie do pestki przyszcza raz napisala ze ma przed @ a ta juz podlapala...rzeczywiscie duzo o tobie wie pestkaa nawet na oczy cie nie widziala i nie zobaczyla czy sa te pryszcze czy nie ....my widzialysmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok z ograniczonymi nie gadam juz pisalam to i ide na TV na polsacie idziwe fajna komedia ...ciastek ogladasz? nieee pewnie ciastek odsypia wczorajsza noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaginęłam w akcji :p ale jak już wlezę na górę to utknę tam na dłużej a teraz to pora spać bo już mi się mordka drze 💤 dobrej nocki - poczytam jutro i widzę że będzie mniej do czytania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wczoraj mi komp zaswirowal i zastygl to go w pizdu wylaczylam gnoja i juz nie wchodzilam polsatu ni mom Martoszka a gdzie tam spalam ja dopiero dzis rano skonczylam te kropelki co 30min takie zywotne ;-) , juz mnie sciska na sam powrot dzis na konsultacje trzymac kciukasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyy biedna pestka
Pesteczko bazyliszku to,ze dlugi jezyk masz to wiedzialem ale zeby byc az takim konfidentem? oj nieladnie nieladnie ;) praca wzywa,trzeba troche popracowac by pozniej zasluzone baki zbijac mla😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ciastek trzymam kciuki !!! wiecie że mam dziś heavy snow w prognozie pogody ????????????? jak będzie przekonujący to może nas do domów szybciej puszczą ;) hahaha tylko nie wiem co temu motylowi się poyebło że już latał - miało być że to na wiosnę a tu masz ... potem Wam fotki pokażę , motyla ma się rozumieć ;) żeby nie było żem sobie coś ubzdurała :P głowę mam jeszcze w porządku :P pora się zbierać :o dobrze że dziś środa , połowa tygodnia z głowy , reszta jakoś zleci ;) do potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ciastek trzymam bardzo mocno kciuki i mam nadzieje ze obejdzie sie bez tego badania jessuu wyprowadzam sie wyprowadzam sie do cieplych krajow...popatrzcie pogode np.na niedziele w nocy...czyli rano :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa widzialam ze za ok.2 tyg. bedzie premiera nowej gry BEN 10 kto obeznany to wie o co chodzi(pestka wiesz hihi)o ta http://www.ultima.pl/Ben_10_Alien_Force_Vilgax_Attacks/i8366/ moze dla synka zamowie...ale zobacze jak sie bedzie sprawowal w szkole :P narazie sie uspokoilo....stal wczoraj przez 2 min. w kacie ale z 3 innymi chlopcami ...za to ze biegali w niedozwolonym miejscu na przerwie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) Ciastek trzymam kciuki!!!!!!! widzę,że Pestka zarządziła sprzątanie,pomarańcz w tym roku nie jest na topie ;) Martoszka bieganie w niedozwolonym miejscu??? to co tam jest podział- tu siedzimy,tu stoimy,tu chodzimy,a tu biegamy i jak się komuś sektory pomylą to do kąta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×