Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

powiedzcie mi co moge kupic w prezencie na urodziny dla chlopca 8 lat,z tym ze on w PL jest, syn mojej kumpeli ze studiow,zawsze wysyla prezent dla malej na urodziny ....nie mam bladego pojecia co kupic, zadnej gry nie kupie bo bedzie po fr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Pestka grunt ze masz juz za soba:D Martoszka muze znam-mi juz od dawna w glowie siedzi hihi Ciastek niewiem co kupic dla 8 latka-moze jakas pilke albo stroj pilkarski?o ile on lubi pilke nozna,jakos zawsze mam problemy z prezentami:P Pizga dzis u mnie:O a ja sie umowilam na shopping z kolezanka-ostatnio bylam w niedziele i tez nic nie kupilam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) ;) dzis mam wolne:D wstalam z moim G o 6:00 ale jak poszedl do pracy to sie jeszcze położyłam-jak nigdy,chyba przez ten ból głowy bo juz 3dzien mnie męczy:O niewiem co to jest bo nigdy mnie tak czacha nie naparzała kilka dni pod rząd :O ciastek pomysalabym tak jak hugolina,pod warunkiem ze chlopak lubi pilke nożną,a jak ma jeszcze jakiegos ulubionego piłkarza to koszulke z jego nazwiskiem,tylko gorzej jak za ulubienca ma polaka to raczej nie dostaniesz tutaj bo jeszcze nigdyw rece mi nie wpadla takowa tu w sklepach sa tylko zagraniczni(moj mlody lubi akurat c.ronaldo)wiec z jego nazwiskiem jest latwa do zdobycia albo sie dowiedz co za bajke lubi i moze figurke bohatera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj R wlasnie naskrobal sms ze dostal ECO CZEKI z pracy na 125e, prawdopodobnie 2x w roku beda dostawac, tylko co ja za to kupie ,one sa akceptowane nie we wszystkich sklepach no i oczywiscie wsio musisz wziac ekologiczne ale np rower mozna kupic telewizor -pralke chyba tez,chyba bede zbierac i nowa pralke kupie :D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja spadam do pracy,chociaz na zwolnieniu siedze ale musze bo jak pojde w piatek to sie zarzne na miejscu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za te czeki mozesz kupic wlasnie sprzet rtv albo agd-napewno cos znajdziesz Pepe a moze to migrena? albo to jest zwiazane z cisnieniem?masz zdrowotne🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pudelko jak to w kompinezonie chodzisz...po domu?hihi a co do prezentu to ja zawsze mowie ze dla dziewczynkiszybciej mozna cos kupic a dla chlopca trudniej :O uuuj ja nie cierpie bolow glowy...na szczescie juz dawno mnie nie bolala masz zdrowotne 🌻 u mnie mroziw ciag dalszy rano bylo -27 ...teraz po powrocie -17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laaa jedne drzwi mi z tylu przymarzly i nie moglam otworzyc dopiero po dluzszej jezdzie jak sie nagrzalo auto to odskoczyly :( dobrze ze wszystkie nie zamarzly hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wam powiem ze pierwszy raz mnie tak dlugo trzyma ten ból:O ale dzis o wielelepiej i tylko ciska od czoła az do oczu ciastek w decatlonie jak najbardziej,albo niewiem czy u was jest sklep SPORT jeszcze wiekszy wybor niz w decatlonie;) czekoladek na dwór sie w kombinezon odziewasz?? no ja to na takie mrozy to chyba wlasnie tak bym sie ubierala:D i buty narciarskie do tego hehe co by szkietki nie marzly ;) ciastek moj G dostaje takie cos za nadgodziny moze ta sume wziasc w gotowce lub za czeki w tej kwocie nabrac w wybranym sklepie wszystko do remontu domu typu:farby tapety,panele podlogowe,drzwi no doslownie wszystko co potrzeba do domu nawet narzedzia wtedy ma to wszystko bez podatku i po cenie hurtowej wiec jak robilismy remont to duzo zaoszczedzilismy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, no w kombinezonie na dwor wychodze:D ale tego co mam w domu na sobie trudno wymienic:D w butach narciarskich nie da sie chodzic:D przeciez za sztywne:D ale kask zeby łba nie rozbic na lodzie.... hmm... moze trzeba byloby zalozyc:D ja mam 10latka a sama nie wiem co kupic takiemu osmiolatkowi ale fakt ze ostatnio na urodziny dostal pilke do nogi nowa (kazda ilosc jest ok dla niego) a strojow do nogi tez ma od cholery, najchetniej bramkarskich:D nie kupowane w decathlonie, ale on sobie ubzdural polska reprezentacje:O ale to w zasadzie chodzi o spodenki , bluzke i skarpety to sei kupi wszedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) Pestka no to można powiedzieć żeś już absolwentka,tylko na dyplom czekasz!! Nie wychyle się,u mnie tez mrozy,śnieg "gada" a psy na 3 łapach chodzą bo im łapy marzną Pomysłu na prezent dla 8 latka brak....u mnie w rodzinie dziewczynki głównie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no wlasnie! Pestka gratulacje! kurcze, a moi sasiedzi maja psa ogrodowego, ja nawet nie wiem czy ten pies ma bude ale ostatnio byl tak strasznie zmarzniety ze az nim telepało:( jak im powiedzialam zeby przynajmniej jakis koc mu dali zeby nie lezal na sniegu, to mi powiedzieli ze on przyzwyczajony no ale za jego zycia nie bylo takich mrozow i tak dlugo! juz sie zastanawialam czy kogos na nich nie naslac:( ale kurde, to sasiedzi i reszte zycia raczej kolo nich spedze.... ostatnio psiaka nie widzialam to moze go gdzies wzieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekajta z tymi gratulacjami hehe , ja dostaje certyfikat co pol roku hihihi :D tylko % inne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×