Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

no wlasnie ma ... ja z tego wszystkiego zabyla epunia sto latttttttttttttttttttttttttttt 🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina kota pod pachę i do weta!! może cos zjadł,jakąś trutke....nie wiem,zgaduję.....niech go wet obejrzy i cos zaradzi Pepunia wszystkiego NAJ!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepe najlepszego ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Wlasnie szukam jakiegos weta w poblizu W niedziele moja cora ma wystep-pierwszy od tej nowej szkoly tanca hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia, za kija nie moge twojego maila znalezc 😠 podeslij mi prosze :) Tez sie dolaczam do zyczen *** STO LAT *** 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 troszke sie glupio czuje i chyba brudzia zaproponuje niektorym z Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo, no to czapka Sherlock'a na leb i zaczynam myslec .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea ja tez twojego maila nie mam,dziewczyny mają....niech któraś podeśle namiary na mnie,proszę!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D Pudelko, stary lisie ;) Izunia, znalazlam cie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dea tez chce Twego maila!!!!!!!!!!!!!!!!!!! laski dopiero obiad zjadlam,bylam dzis w robocie a po robocie, na 3 pietro, moj R od wczoraj juz walczy z pokojem malej,dzis zdarlismy tapete stara, KOOOORWAAA TAM 3 WARSTWY BYLY, dobrze ze od znjaomego pozyczylismy specjalna maszyne do zrywania tapety na pare,mamy wziac jeszcze cykliniarke do parkietu,nogi mi w dupe wlaza a jeszcze 2 pokoje i malowanie, kuzwa w korytarzu tez ta jebana tapeta jest ale powiedzialam R ze sie zachlastamy to zrywac pojdzie chyba na to tasso i kolor i tak mamy roboty po choooju,chlopy juz dzis wanne osadzili, w kiblu w polowie jest juz glazura, ,na koniec bedzie malowanie drzwi i kaloryferow ale to juz drobnostka...ech dobrze ze moj na zwolnieniu,chociaz z kregoslupem to powinien odpoczac a nie naginac,ale co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️ 🖐️ dziekuje dziewczynki za zyczonka i plose czestujta sie slodkim:D ……… ( …… ( ……( …… ( …………… () --- () --- () --- …………… || -— || — || — ………… .{*~*~*~*~*~*~*} ………@@@@@@@@@@@@@ …… { ~*~*~*~****~*~*~*~ } … . @@@@@@@@@@@@@@@ … .{*~*~*~**~*~*~*}**`***)****)** …{ *~*~ * ~*~* }*`*`*`*`*`*)`**)` …{ ~*~*~*~*~*~ *~*~*~*~*~ })** …@@@@@@@@@@@@@@@@@ ……………… … )---------( ………… ____ ,-----------, ___ …… … /_________________\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dea erw no to chlup \_/ z kubanka :D brudzia wypijmy:) ciastek nic mi nie mow na temat 3warstwowych tapet ze sredniowiecza😡 my sie tak wpienilismy ze w koncu kupilismy plyty nida-gips czasnelismy na wszystkie sciany i gladziuchno wszedzie ;) hugolcia a jak kotek?moja kicia kiedys byla taka chora przez 4dni nic nie jadla lezala z jezyczkiem na wierzchu i niewiadomo bylo co jej jest,i potem nagle jej przeszlo,ale wiesz lepiej niech wet. ja obejrzy wam powiem ze chliplam 3lampki urodzinowego szampana i mom niezle szmery hihi ;P bedom spiewy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mam wkurwaaaaaaa normalnie albo kogos ususze alboo sie wyniose na bezludna wysoa kuuuurrrrwwwwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek robota pelna para widze ! Pepe bylam u weta-to byl podobno jakis wirus ! dostal zastrzyk i jest lepiej,juz sie martwilam bo on nie mogl jesc,pic itd Ale juz po strachu-panikara ze mnie heheh Pestka🌻zapal na nerwa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aajjj wkurwila mnie jedna osoba ... normalnie chyba przejde na zwierzeta , bo ludzie to maja jakies wymagania z dupy hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pestka mam nadzieje, ze nerw przeszedl a jak nie to ziolko na relax ;)🌻 jak tam Dawid? ❤️ Pepe wszystkiego naj! :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pepunia wszystkiego dobrego i spełnienia marzeń 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 tyle zdążyłam poczytać - zajrzę później :) miłego dnia ! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×