Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ daję znak życia ;) ale poczytam Was potem - teraz zbieram się do kupy i z domu trza wyjść miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ niedzielnie i pizamowo Pudelko, nie, najwiekszy smietnik u mnie!!!! Mala ma dopiero 11 miesiecy ale w balaganieniu nikt jej nie dogoni!!! No i tatus byl dzis na dyzurze porannym i co widze wchodzac do kuchni? na podlodze polowa sniadania Duzej, platki i mleko. ciagle jeszcze mysle o ucieczce z tego zwariowanca .... ide poczytac o limuzynach bo mnie zintrygowalyscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pada..pada..i jeszcze raz pada niedlugo zaleje cala PL kto mieszka to wie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) ja wczoraj w Inowrocławiu byłam na wystawie,czarne znowu "złomu" nawiozły ;) dla mnie Alma od wczoraj jest championka,bo ma wszystkie wymagane CWC......niestety Zwiazek ma w przepisach,ze między pierwszym i ostatnim wnioskiem musi minąc pół roku i jeden dzień......może nie przewidzieli urody mojej almowej;) u mnie tez dziś pada,a do tego zimno.....w zeszłym roku opalona już byłam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🖐️ czarne chmurzysa sie zebraly pewno zara lutnie :O ulala Izunia medal za medalem te twoje psiaki dostaja:)tylko pogratulowac:D Dea jak mala rozrabia to zdrowo rosnie :D teraz sie wyszaleje i zas bedzie jak aniolek:) eternity gdzie cie tak nosi;) Pudelko 'smietnik'opanowany? :P Pestka jak sie czuje Dawid,chodzi do szkoly czy w domu jest>? Hugo odliczanie rozpoczete:D pewno niezle podexsytowana jestes:) 🌼na zmniejszenie stresa;) ciastek wirus przeszedl?i pochwal sie czy cosik na brokoncie zes ciekawnego wynalazla;) euforka a co ci ze przeciwzapalne lykasz?🌼co by przeszlo;) dzis ostatni dzien wolnego i niezle poleniuszylam dopiero co z pizamy wyskoczylam:P lete na miasto ........ :) milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jak Ci kafe nie działa to zapraszam na foto-blogasa ;) można obejrzeć co porabiałam w niedzielę :) zaproszenie kierowane jest do wszystkich chętnych - nie tylko do ślepej chwilowo Pudełko ;) zaraz wracam i poczytam , wreszcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) melduje sie przyznac sie kto zamawial tyle deszczu? noz kurde zimno w cholere kto to widzial zeby w polowie maja korzystac z centralnego ogrzewania? szok :o Eternity foty widzialam, tez bym chciala tak spedzic niedziele ;) tymczasem remont trwa ;) ale juz widac konkretne efekty ;) Pepe mi ostatnio cos miesnie, stawy czy co tam nawalaja nie wiem sama nie wiem czy mnie przewialo czy to stres i nerwy wychodza czy moze mam tak niewygodne lozko? zaczelo sie od lopatki tak mnie bolala ze nie moglam reki podniesc do gory bol okropny jak juz przeszlo to po 2 dniach zaczela mnie szyja bolec, i wyzej nad lopatka bol byl znowu straszny, nie moglam glowa ruszac jakby sie wydawalo ze teraz jest ok to kark i druga strona barku boli boli tak ze czuje ze mi glowa momentami chce eksplodowac nie wiem co to :( Izunia gratuluje 🌻🌻 i pomyslec, ze Alma byla tak traktowana i niechciana :( a to przeciez zlota dziewczyna :) Gdzie Ty miescisz te wszystkie medale co? ;) Pestka M nadal nie pali? ciekawa jestem czy nadal wytrzymuje ;):D pierwsze trzy dni sa mega ciezkie a pozniej to juz leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam wiadomosci i mi ciarki przechodza biedni ludzie :( chyba bym sie zalamala psychicznie jakby woda zniszczyla moj dom zwlaszcza kiedy swiadomie zalewa sie miejscowosc po to by ocalic inne wieksze miasto:( nie wiem co gorsze woda czy ogien jedno i drugie przeraza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ euforka .. ja tez jeszcze ogrzewam :O no pocipieli z ta pogoda ... M nie pali :D zaraz2 tyg bedzie :) smieje sie i mowie stan na wage stan .. a on nie nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja porobilam zdjecia z amsterdamu, i co? sie teraz okazalo ze wszystkie niewyrazne! albo przeswietlone... nie umiem sie dogadac z glupawym aparatem meza (tj takim malym kompaktowym) i cos mi tam poustawial zebym robila na manualu i widac zle ustwil a duzego nosic mi sie nie chcialo no to teraz mam, albo nie mam raczej euforka, to co piszesz to czy przypadkiem nie padl Ci kregoslup? np od siedzenia przy kompie? ja takie mialam objawy, dlugo w ogole mi bark leczyli, a to sie okazal wlasnie kregoslup Pestka gratulacje dla M. nie patrz na wage :D ciekawe kiedy bedzie Tobie marudzil zebys rzucila :D eternity wstyd mi! nie moge znalezc adresu fotobloga! a bylam pewna ze go w ulubione wrzucalam!! niech mi ktora link podrzuci, pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiizzzzzz a co do tej powodzi... to straszne wydaje mi sie ze tym co swiadomie domy zaleja to zwroca kase taka ze sobie nowe postawia, ale to i tak co w psychice zostanie to juz nie do odratowania za zadne pieniadze sluchalam wczoraj jak staruszka mowila, ze ma 82 lata i ciagle to wszystko w wodzie i ze ona juz chce do domu starcow , bo nie chce juz wiecej tego przezywac ps. jutro zebranie w szkole... bedzie gorrrrąąąco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peskta no to brawo! :D kiedy Ty rzucasz? ;);) ja jak rzucilam to mi przybylo troche i do tej pory nie zgubilam ale waga sie zatrzymala ;) Pudelko mozliwe praca wiecznie siedzaca wiec i kregoslup moglo cos trafic :o jak leczylas? masaze? mi lekarz zalecil masaze ale nie bylam :o na nfz czeka sie z rok albo dwa :) trzeba prywatnie isc koszt nieduzy ale jednak 30min - 40zl a takich masazy to troche trzeba i to codziennie K krzyczy i wygania a ja sie ociagam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za miesiac bede na urlopie i powiem Wam, ze o niczym bardziej nie marze jestem strasznie zmeczona ostatnio praca tym bardziej ze ostatnio wiekszosc czasu ja tylko pracowalam i teraz znowu zastepstwo na 2 tyg bede miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja tez jeszcze grzeje, przede wszystkim rano bo jednak troche chlodno. Ale u nas juz wyz i to czuc ;) dzis mamy 22 stopnie i ma byc coraz cieplej. Do PL tez wyz nadchodzi, trzymajcie sie dziolchy cieplo i sucho!!!! 😘 ide se fotki poogladac :) Nie czyń bliźniemu tego, co chciałbyś, aby on uczynił tobie. Możliwe, że macie zupełnie różne gusty. chudnie mi sie .... http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=88314bf3c9912677b.png Nie czyń bliźniemu tego, co chciałbyś, aby on uczynił tobie. Możliwe, że macie zupełnie różne gusty. chudnie mi sie .... http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=88314bf3c9912677b.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zaginęłam wczoraj w akcji :D tak mnie cuś natchnęło ( w samą porę bo data tuż tuż ) i zrobiłam kartki dla mam a potem jeszcze "pamiętniki wampirów" i się zeszło znaczy się pamiętniki oglądałam a nie zrobiłam ;) no i poszłam spać też wcześniej - coś niewyspana ostatnio chodziłam ale już nadrabiam i idę zajrzeć na info od Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamietniki oblukalam juz wszystkie .. dopiero za 3 miesiace nastepny sezon ajajaajajajjjjjjjj jak dlugo kaza czekac ... zaraz w maju final Lostow i koniec ich juz na amen :D :D a co do palenia to ja ie rzucam ... narazie :D bo ja lubie palic :P :P mam paczke na 3-4 dni wiec nie jest zle .. jak dojdzie do 1 dziennie to sie zastanowie nad rzucaniem :) ostatnino jestem jakas zakrecona , czytam was , mam cos napisac i jeb wylaczam stronke .. jakos nic mi nie idzie jak trzeba ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowotne zioło się przyda widzę 🌼🌼🌼🌼 i gratulacyjne też 🌼🌼🌼🌼 Pudełko ja bym nie wytrzymała z tą nauczycielką - usłyszałaby kilka słów nawet mimo dzieci komunie rewelacyjne - za moich czasów się człowiek cieszył jak dostał zegarek :P do domu zapraszało się chrzestnych na torta i kawę i tyle :P Ciastek coś upolowała na tym brokancie ? u nas co weekend są takie "pchle targi" ostatnio przywiozłam sobie 137letnią maszynę do szycia singera(maszyna nadal działa !) i starusieńki aparat fotograficzny kodaka gdzieś z około 1915-16 roku i jeszcze jeden z 1935 i starą ponad 170letnią biblię tak mnie coś wzięło na starocie :P Hugo przygotowania dopięte już na ostatni guzik ? nie zapomnij o odpoczynku jakimś po tym całym stresie ! straszne te powodzie :( najgorszemu wrogowi chyba bym nie życzyła takich przeżyć ... ogrzewanie i u mnie jeszcze "latało" - ale jak w nocy temperatury najwyżej do +4 stopni to rano zimnica żeby wstać i się szykować dopiero wczoraj jakieś +8 a w prognozach jest nawet do +12 no i w dzień temperatury mają rosnąć powyżej 20 ! huurrrrraaaaa ! :D o urlopie to ja sobie mogę pomarzyć :o za miesiąc się okaże czy zostaję w firmie czy jednak mnie nie chcą :P jak zostaję to urlop będę musiała sobie dopiero wypracować ale chyba jakoś wytrzymam - wizja stałej pracy jest lepsza ;) a dziś siedzę w domu bo starsza się pochorowała chciałam pójść na 2gą żeby się podlizać ;) ale szefowa dzwoniła żebym się nie martwiła i żebym została w domu no to siedzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka ! odkręć się ! :D ja miałam sobie ściągnąć wszystkie odcinki "pamiętników" i zrobić maraton (albo kilka) żeby obejrzeć na raz ale stwierdziłam że nie mam czasu na to , więc oglądam co tydzień razem ze starszą córą - haha musiałybyście ją widzieć na koniec każdego odcinka (bo przecież kończą się zawsze zajebiście) jak prawie skacze pod sufit z niecierpliwości co się okaże w następnym :D książki ma nawet , kazałam jej przeczytać , to będzie wiedziała wcześniej ale woli poczekać tydzień hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha no tak koncza sie ... heheh ciekawie .. ostatni z teg sezonu skonczyl sie ujuj nie powiem :D ja sciagnelam wsie i sobie maraton zrobilam :D :D wez sie odkrec jak sie nie da no , cos mnie dopadlo albo ki dol albo ki choooj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wiec wam powiem ze ja tez doline zalapalam smece i smuce :O ....strasznego mam dola....a czemu to wlasciwie niewiem caly czas musze cos robic,wlasnie skonczylam pucowac lazienke nawet szafki odsuwalam ...ech co to za hujostfo😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leee Pepunia zamienmy sie .. bo ja nie robie nic :D czasem nawet gapie sie w TV bezczynnie ... ino ja wiem co mi je a ty to nie wiem? chcesz u mnie szafki poodsowac?? haahahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi zostal do obejrzenia 22 odcinek pamietnikow zdaje sie i co? to bedzie koniec na razie? o matko co chwile trzeba czekac, jakies przerwy ech Pestka zakrecie :D ale wiesz co.. ja mam czesto ostatnio tak samo ;) Eternity z praca dobrze bedzie, czuje to :) a co do ksiazek - pamietniki - kupilam jakis czas temu pierwsza czesc ale jest zupelnie inna niz serial, wole serial, przeczytalam pierwsza i dalej nie czytam Pepe to wina pogody, ja tez dzis mam cos nietak doly i doliny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeejjjjjjjjjj co to za doły ???????? ale w sumie ja też ostatnio nie jestem normalna :P dzisiaj wszystko mi przeszkadza - nie wiem czy męczy mnie siedzenie w domu(normalnie masakra - jeden dzień :P ) czy ki diabeł .. najchętniej odpowiadałabym wszystkim dziś "a idź w cholerę!" "popłakałabym" Wam jeszcze ale trochę mi się nazbierało marudzenia i za długo by zeszło zrzucać wszystko z wątroby poza tym to praktycznie same pieeeeerdoły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ idę dziś mówić "a idź w cholerę" ludziom w pracy ;) zwłaszcza tym , co będą chcieli zmieniać plan :P miłego dnia i bez dołów ! słońce Wam posyłam bo u mnie ma być pod dostatkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Eternity biore garsc tego slonka ;) widze, ze mamy dokladnie takie same dni no ale co zrobic? jakos trzeba je przetrwac zwale to na dluga i mrozna zime i ten snieg co go tyle bylo i nie chcial topniec no i teraz te deszcze glupie i chmury co zaslaniaja slonko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) przeczytałam co się u was dzieje,można powiedzieć,że jestem na bieżąco no u mnie też niestety doły :O poza tym wrócił mi z adopcji afgan,w dodoatku od mojej znajomej postąpiła bardzo nieładnie,najpier zażądała abym natychmiast zabrała tego psa (gdziej? jak ja swoje dwie mam) a potem powiedziała,że w takim razie do schronu go odda z koleżanką załatwiłyśmy już nawet hotel dla tego psa,ale ostatecznie może posiedzieć u tej mojej znajomej do niedzieli,bo zajmuje się nim jej synowa w miedzyczasie udało się załatwić adopcję zagraniczną,w niedzielę zawożę afgana do Berlina i niech już przestanie padać!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×