Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Dobry wieczor dziewczyny, jak tam zagranica, jak pogoda, u nas w kraju znośnie, ale dzis myslalam w prcay ze nie wyrobie, bo duszno jak cholera, kiedy odwiedzicie polskie tereny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka🖐️hihi u kazdej pogoda inna-zalezy gdzie ktos deszcz pogoni;) ja juz dzis dobranoc mowie^🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jade juz w piatek :) na cale dwa tygodnie :) nie moge sie doczekac, mam nadzieje ze pogoda bedzie lepsza niz tutaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki :) dla odmiany witam o tak poznej porze.. dobrze macie ja do kraju dopiero w przyszlym roku lece, wczesniej sie nie zapowiada ale przezyje :) wlasnie pije kawusie i cos jeszcze sobie ogladne w tv.. ostatnio w kolorowych nastrojach plywam, zadowolona z zycia.. czuje sie calkiem blue :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martik 🖐️ monologi tyz mile widziane :D zasypiasz pozniej normalnie po kawie?? bo ja ostatnia to tak najpozniej okolo 18tej zeby pozniej zasnac nie nad ranem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jednym okiem ogladam wlasnie CSI Miami lubie te seriale z serii CSI :) klikne w przerwie na reklame bo juz mi ciezko dzielic uwage :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) tak eternity1302 dochodze do wniosku ze jednak po kawie nie moglam spac, powiem ci ze Cie podziwiam ze dajesz rade tak dlugo w nocy siedziec, ja gora do polnocy i wymiękam :D hehe cienki bolek jestem hihi a w nocy zawsze najlepsze seriale i filmy... mamy angielska i polska tv wiec jest co ogladac a spac sie chce :D dzis jednak nowy poranek, kawusia na stole, ide dzis wymienic prawko meza.. :) bo zapowiada sie zakup autka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ hehe siedzialam nawet do 3ciej w nocy :D przed tv do przed 2ga a potem zgarnelam laptopa do lozka (maz nocki) i jeszcze czytalam :D jak jest szkola to tez sie nie klade wczesnie a teraz tym bardziej mozna posiedziec bo rano nie trzeba duzo wczesniej wstawac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm prawo jazdy powiadasz przydaloby sie w koncu wziac tylek w troki i je zrobic :D ilez mozna na provisional jezdzic? ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie z prawkiem bedzie ciezko, mialam pare lat temu wypadek i od tego czasu w ogole boje sie jezdzic nawet jako pasazer, a co dopiero jako kierowca... takze porobione :) czasem by sie przydalo, i o prace latwiej z prawkiem ale coz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×