Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️:) Pudelko zdjecia super:D Euforka🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Waga elektroniczna dodaje przynajmniej 1 kg wiecej niz lazienkowa-ale niewiem ktora jest dokladniejsza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze obojetnia jaka wage sie ma aby wazyc sie caly czas na jednej i to z rana przed sniadaniem wtedy wiadomo czy sie przytylo czy schudlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) zaległości mailowe trochę nadrobiłam Eternity świnka przesłodka!! Pudełko po fotach widać,że góry ci służą :D Euforka blog dodany do ulubionych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś koleżankę odwiozłam do Bydgoszczy,bo była u mnie od piątku ze swoimi afganami,a jutro jadę pomóc w ratowaniu innego http://allegro.pl/item745390074_chart_afganski.html moja misja to odebrać go we Wrocławiu na Bielanch i dowieźć do Olszyny do przejścia granicznego,gdzie ma go Niemka odebrać,bo dziewczyna z charciego forum znalazła mu nowy dom w Berlinie szykuje się ładna wycieczka ;) wiecie,że dziś mija pół roku odkąd pojawiła się u mnie Alma,a wczoraj młoda obchodziła swe drugie urodzinki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za ziola :D ja pamietam makowieckiego :) wlasnie slucham sobie te nute sympatyczna Izunia brawo! sliczny piesek, wiecie co? nie mialabym serca oddac psa, nawet jesli byloby mi STRASZNIE ciezko dobrze, ze sa ludzie ktorzy pomagaja ❤️ no i dla Almy 🌻🌻🌻 z okazji urodzinek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pamietacie to: miedzy noca a dniem zawieszony niczym sen... :) chyba jedna z najbardziej znanych piosenek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta lubia ja wlasnie najbardziej :D i ta co gra w tle na stronce :D oo Izunia sie pojawila :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhiia kurta nilsena??? ten brzydal-hydraulik?? co wygral chyba idola :P fajna ma teraz piosenka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhiia kurta nilsena??? ten brzydal-hydraulik?? co wygral chyba idola :P fajna ma teraz piosenka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhiia kurta nilsena??? ten brzydal-hydraulik?? co wygral chyba idola :P fajna ma teraz piosenka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhiia kurta nilsena??? ten brzydal-hydraulik?? co wygral chyba idola :P fajna ma teraz piosenka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka zacięłaś się niczym Martoszka ;) wiecie,że ten afgan jest rodowodowy i ma na imię Pink!! ten kto go tak ochrzcił chyba nie wiedział co to słowo oznacza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buehehehe no cos kafe nawalao :P wyskaczyl blad i sie powtorzylo :D Izunia no pech , ze ludzie nazywaja psy bezmyslnie , Alma tez miala imie jakies takie ehheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja slucham tej nuty-wycisza:) Izunia Ty to masz zlote serduszko ze ratujesz te psiaki😘 co do imienia moze ktos byl daltonista;) hihi i pomylil sobie kolory:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie ciag dalszy tematu "jak tu zgubic kg" :D postanowilam robic brzuszki polozylam sie na podlodze i robie przychodzi mama do pokoju i mowi beti co ty robisz?!? nie mecz sie glowe bedzie cie bolala jutro bedziesz sie zle czula brzuch cie bedzie bolal przeciez to nic nie da trzeba cos innego wymyslic po chwili ide nie moge patrzec jak sie meczysz :D:D:D normalnie nie ma jak to dobre wsparcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha no moja mama tak zawsze :D potrafi bardzoooooooo zmotywowac mowi do mnie eee tam bedziesz brzuszki robic i sie meczyc zacznimy pic figure :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialyscie moje wypociny urlopowe? na blogu sa tacka i pudelko ;) a na drugim dodalam dzis fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w czwartek K ma urodziny a ja jeszcze prezentu nie mam :o i to takie okragle z 3 z przodu ;) nie mam pomyslu jakos w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh jak myslicie ludzie na nk na serio mysla, ze jak wkleja kod to sledz zniknie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×