Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

witam ....jestem ostatnio jakas zabiegana ale melduje sie 🖐️ wczoraj bylam na pokazie kaskaderow....wysle wam zaraz link do pocassa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie wiem kiedy zawitam na dłużej - mam robotę a potem gościa od niedzieli więc nie wiem jak się z czasem wyrobię ale żyję i nie zapomniałam o Was ;) na maile też odpiszę ! buziaczki 😘 i nabijać , nabijać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) ja też swojego pytam zawsze jak jest na dworze,bo to on rano w psami na spacer idzie :P teraz mam słonecznie i 21 stopni Eternity specjalnie dla ciebie!! nabijam nabijam nabijam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko 🖐️ u mnie narazie tak z 17st. dzis bylo ale ja zmarzlak wiecw bluzie z rana jutro do szkoly...rozpoczecie,ciekawo jakie mumy beda sie ze mna uczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ciotki klotki pestka odczytalam twoje gg,dopiero teraz mam chwile zeby na spokojnie usiasc,wrocilam z mala od dentysty,a wczesniej bilet miesieczny zalatwialam na dworcu a to kawalek jest od nas w tygodniu zapierdol ze nie ma kiedy taczki zaladowac,we wtorek wrocilam o 19.30 do chaty 9h napierdalania ufffff,az krzyz mnie bolal,mialam pracowity tydz,aaaaaaaaaa od 01.10 oficjalnie zaczynam prace ,juz mam kontrakt podpisany ,na razie na m-c potem na czas nieokreslony lece jesc bo nic cieplego w ustach :p;-) nie mialam :D hugo moja dzis biegala wokol szkoly,zbierali na jakies materialy sportowe za jedno okrazenie 1e trza bylo placic moj R mial dzis testy w pracy ,ja pitole normalnie szok,ale mowil ze napisal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no to ciastek , kreci sie kreci :) i Hugo sie kreci hehehee to i dobrze dobre wiesci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja zaraz wyjezdzam do szkoly,niestety ponad 50km. mam w jedna strone wiec musze wczesniej wyjechac na dodatek caly Bialystok musze przejechac bo to na jakims zadupiu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Ciastek dopiero dzis doczytalam-dobre wiesci:)super Martoszka napisz jakpo pierwszym dniu szkoly ! Ja wrocilam po 24 hihi zmarzlam strasznie:Pale i tak fajnie bylo i sie nakrecilam hahaha w niedziele jade do Weert tam tez od wczoraj karuzela tylko 5 razy wieksza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ lasencje :) Ciastek suuuuuuuper ! Martoszka trzymam kciuki za pierwszy dzień ! Izunia masz za nabicie 🌼 :D Hugo ino nie zakręć się za mocno ;) i spadam dalej - wpadłam na chwilę tylko i podczytałam tylko pobieżnie aaaaaaaaaaa na Nk wkleiłam nowy sposób na pozbycie się śledzia :P:P:P:P:P ciekawe czy ktoś się zastosuje :P:P:D dopisałabym że na koniec trzeba o tym napisać na śledziu ale i tak nie zobaczę tych wpisów bo ja sobie wyłączyłam tę opcję :P:P miłego dzionka wszystkim ! 😘 i do kiedyś tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity jestes the best:D hahahaha najlepszy opis na sledziku jaki kiedykolwiek widzialam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo jestem dzis bylo troche krocej bo najpierw jakby apel...spotkanie z dyrekcja i nauczycielami ogolne...potem bylo oprowadzanie po klasach i pracowniach kosmetycznych no i 3 godz.lekcjo...lekcujne 3 z jedna przerwa na papierosa uczylismy sie w parach rozpoznawanie owalu twarzy i odpowiednie ulozenie do niej brwi jutro nakaz przyjsc do szkoly bez makijazu bo bedziemy robic henne na brwi i rzesy....zmywalna na szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz sie nawpierniczalam obiadu i jestem obrzarta...rano lapnelam kanapke oczywiscie jest tam sklepik z roznosciami i automat z kawa i nie wiem czym tam jeszcze ale wtedy jakos mi sie nie chcialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a my z basenu wrocilismy,kuzwa zimno mi teraz brrrrrrrrrrrrrrrr,ale malej sie spodobalo,ja sobie oczywiscie albo chodzilam albo siedzialam na schodkach w wodzie,toc plywac nie umieju,a podchodzi do mnie ratownik i mi czepek wciska bo tak trzeba,ja mowie ze ja nie plywam tylko nogi mam zanurzone a ten ale trzeba miec a tfuuuuu no, aaaa a ratownik to Polak byl, kuzwa tych naszych wszedzie pelno :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka to fajne zajecia,tak od razu praktyka,ciekawie lece na tatara,zagnalam chlopa do kuchni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka🌻a fajne masz kolezanki w klasie? Ciastek hehe Polakow coraz wiecej:Dtrzeba uwazac co sie po polsku komentuje hihi Uciekam na te urodziny w ogrodzie-niby ma byc namiot ale w nocy ma byc tylko 5 stopni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo wydaja sie fajne i sympatyczne wiecie tak na poczatku zobaczymy pozniej jest nas w klasie 28 na przerwach placza sie ludzie z informatycznych klas i fryzjerskich jutro mam na 8 i 10 godzin :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ z wyra zlazlam dopiero ;-) wczoraj z R poswietowalismy ciutkie :p,bo dzis mamy swieto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no wlasnie i dla Was specjalny bukiecik mam 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 duzO duZU dUZO DUZO MILOSCI Wam zycze 👄 Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy slubu!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole to dzien dobry :) Eternity pracusiu Ty jeden! wiecej czasu na przyjemnosci zycze :) Martoszka czyli podoba sie szkola? :) Boisz sie tych zajec praktycznych? Ja bym chyba sie troche bala, podejrzewam, ze w parach bedziecie i na sobie bedziecie sie uczyc :) No ale na kims trzeba ;) Wazne, ze pod okiem fachowca :) Ciastek i co? zalozylas czepek? :) My dzis chyba na basen pojedziemy, naszczescie u nas nie trzeba czepkow :) Hugo no i tam ta impreza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×