Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ heehe ten sledzik to glupota a ludzie jeszcze bardziej , rozkrecaja go wlasnie tymi wklejkami hahahaahaha .. co za dekleeeeeee pfffffffffffffff na blogi zajrze pozniej :) jaks ie obudze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D no wlasnie cos extra ale co? :) ja mam wrazenie ze niektorzy to na serio mysleli, ze jak wkleja kod to sledz zniknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Ja na sledzika wogole nie reaguje heh bo na nk czesto i tak nie bywam:P Zaraz ide na blogi popatrzec:) Euforka musi byc napewno jakis prezent z jajem:D Ja w sobote jade do kolezanki na urodziny-tez bedzie miec 3 z przodu Wynajela specjalnego architekta do urzadzenia imprezy hihi wariatka:D ciekawa jestem jakie atrakcje nam zafunduje:D Sama mam problem z prezentem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widzialam super koszulke z tekstem cos w tym stylu to nieprawda ze mam 30 lat jestem 18 latkiem z 12 letnim doswiadczeniem ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) ja jednak nie poznam Pinka osobiście wczoraj była istna gorąca linia na temat dzisiejszego transportu tego psa i okazało się,że "rodzina Almy" czyli afganiarze co mają 2 Revolticusy mieszkają we Wrocławiu i chętnie przejmą psa i dowiozą do granicy,więc bez sensu abym ja jechała do Wrocka,potem do Olszyny i z powrotem do Poznania trzymam więc kciuki za płynność akcji i czekam na wieści z trasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka twoja Mama niezła :D ale ja mam w domu podobną motywację jak ogłoszę,że się odchudzam:P najczęściej wtedy pada propozycja - to co? pifffko na wieczór do filmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez trzymam kciuki :)❤️ ale jestem zrypana dzis masakra caly dzien nad jedna sprawa siedzialam az mi niedobrze :o mam nadzieje, ze bedzie warto jeszcze 20 min i spadam do domku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pink już dojeżdża do swojego nowego domu w Niemczech,wszystko poszło gładko na miejscu czekają na niego koledzy - borzoje,afgany i saluki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
euforka 🌻 wsparcie pierwsza klasa ja sie odchudzam, razem z hazbendem caly dzien piekna dieta, a on wieczorem przychodzi z flaszka wina i mowi - no caly dzien bylismy dzielni - zalsuzylismy a ze ja latwa jestem.. ;) to nie chudne:D izunia 🌻 i brawo! a z tym sledzikiem, to nie wiem czemu tak wkurza:D jakos nikt tablicy na facebooku nie usuwa a to to samo chyba ma byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za ziolo ;) hehe to widze, ze my wszystkie mamy niezle wsparcie :D mnie tam sledzik nie denerwuje tylko mam wrazenie ze niektorzy na serio uwierzyli ze jak wpisza kod to sledz zniknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Pestka🌻 U mnie dzis pada a dzieci maja dzien sportu w szkole i musza biegac:O Wczoraj w tv podawali ze 5 dziecko utopilo sie na basenie:( a bylo na lekcji plywania ze szkola !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) u mnie w ciągu dnia nadal lato,tylko ranki i wieczory już zimne jak to piąte dzięcko się utopiło??? to tam ratowników nie ma na tych basenach,same nauczycielki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis troszke chlodniej kolo 18stopni ;) a to w tej samej szkole? nie do pomyslenia jest zeby jedno dziecko sie utopilo na lekcji plywania a co dopiero 5 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zle napisalam chodzilo mi ze piecioletnie dziecko sie utopilo az mi ciarki przeszly jak to uslyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×