Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaaaaaa

skok - jak wygląda rekrutacja?? jakie zarobki??

Polecane posty

Gość Monia Wroc
Aga , ja tez jade 3 list. do Władka i też mam 2 szkolenie BHP+badania . 4652746 gg odezwij się :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolona :))
Dziś byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w Skoku należącym pod kasy Stefczyka. Jestem zadowolona z rozmowy, oczywiście warunki finansowe nie są jakieś super zadowalające ale nie jest tez źle na okres próbny zaproponowano mi 2200 zł brutto. Jak myślicie czy to dobrze, czy za mało. Dodam, ze mam 3 letnie doświadczenie w kasach Skok. Negocjować wynagrodzenie będzie można po okresie próbnym, jak myślicie ile wtedy można wynegocjować. Dostałam te prace, jestem zadowolona bo ciężko teraz znaleźć prace na umowę o pracę na cały etat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolona :))
aha nie napisałam, ze jest to stanowisko opiekuna finansowego. Ile wy zarabiacie na takich stanowiskach????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Zadowolona
napisz jeszcze w jak dużym mieście dostałaś tę pracę bo to ma znaczenie jeśli chodzi o wynagrodzenie. Ja też starałam się o pracę na tym stanowisku również w Kasie Stefczyka ale jako powód negatywnej decyzji podali ...zbyt wysokie kwalifikacje. Bez znaczenia było dla nich to, że chciałam przystać na proponowane warunki finansowe bo bardzo zależy mi na pracy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolona :))
W mieście do 50 tysięcy mieszkańców. Nie mam wykształcenia wyższego, w tym roku dopiero skończyłam studia i muszę obronić pracę licencjacką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Zadowolonej
Wydaje mi się, że kwota jaką Ci zaproponowali na początek na tym stanowisku nie jest mała. Taką kwotę w nieco mniejszym mieście proponują doradcy finansowemu a opiekun finansowy może liczyć na 1800,00 brutto oczywiście. Niestety nie potrafię Ci odpowiedzieć jaką kwotę można wynegocjować po okresie próbnym. Pisałam wcześniej, że odrzucili moją kandydaturę z powodu zbyt wysokich kwalifikacji. Mam wykształcenie wyższe i ponad 10-letnie doświadczenie pracy w banku, tak jak również wspominałam bardzo mi zależy na pracy, szukam jej na "wczoraj" i pomimo, że chciałam przystać na proponowaną wysokość wynagrodzenia niestety otrzymałam decyzję odmowną...... Pytam dlaczego ? :/ Zgadzam się z Tobą w zupełności. Bardzo jest ciężko znaleźć pracę na pełny etat, w formie umowy o pracę bez konieczności zakładania działalności gospodarczej, gdzie składnikami wynagrodzenia jest zarówno podstawa jak i prowizja za sprzedaż. Szczerze cieszę się, że Tobie się powiodło :-D Powodzenia życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Zadowolonej
Dodam tylko jeszcze, że kierownik oddziału informując mnie o decyzji powiedział, że jak tylko zdobędzie zgodę "góry" na utworzenie stanowiska doradcy finansowego, ponieważ bardzo potrzebuje osoby z doświadczeniem w swojej placówce, będę pierwszą osobą do której zadzwoni. To jednocześnie pocieszające, podnoszące na duchu, ale z drugiej strony nie mogę bezczynnie czekać na to, że ktoś tam, nie wiadomo kiedy wyrazi na to zgodę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolona :))
NIe ma co sie martwić, znajdziesz prace szybciej niz myślisz. Mnie spotkało naprawdę wielkie szczęście bo prace znalazłam w tydzień a miałam już nóż na gardle. Znajomi mi mówia, ze jestem w czepku urodzona, moze i coś w tym jest. Też uważam, że jak narazie nie jest źle 2200 a później będę myślała jak przyjdzie odpowiedni czas na negocjacje. Trzymam kciuki za wszystkich szukających pracy!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Zadowolonej
Dzięki :-) Nie tracę nadziei, że i do mnie w końcu szczęście się uśmiechnie :-D Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konkretny
Poczytałem trochę wypowiedzi i Waszych pytań i zdecydowałem że tchnę tu trochę konkretów na temat Kasy Stefczyka. Zatem po kolei: Po pierwsze w Kasie Stefczyka jest kilka stanowisk określonych wg hierarchii, a warunki zatrudnienia zależą od tego na jakie się staracie: najniższym stanowiskiem jest Opiekun Finansowy - stanowisko typowo kasowe, w części oddziałów, które posiadają kasy zamknięte może się ono wiązać tylko z obsługą kasową, przy kasach otwartych jest to zawsze obsługa klienta + sprzedaż produktów. Osoby z kilkuletnim doświadczeniem w instytucjach finansowych raczej nie powinny na nie aplikować. Ktoś z Was napisał że dostał 2200brutto - na tym stanowisku uważam kwotę za bardzo wysoką. kolejne stanowisko to Starszy Opiekun Finansowy - stanowisko raczej bezkasowe, chyba że szczególna sytuacja oddziału tego wymaga. Aplikując na to stanowisko trzeba mieć już doświadczenie. Dwa kolejne stanowiska to Doradca Finansowy i Starszy Doradca Finansowy. Tu zaczynają się dopiero negocjacje wynagrodzenia, ale wymagane jest doświadczenie poparte w większości przypadków udokumentowanymi wynikami sprzedażowymi. A teraz to co wyczytałem na tym forum i jest kompletną bzdurą. Ktoś z Was napisał o renegocjacji warunków po okresie próbnym - NIE MA ŻADNYCH NEGOCJACJI, to co zostanie ustalone na rozmowie obowiązuje przez 2 lata chyba że ktoś wcześniej otrzyma awans na wyższe stanowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolona :))
Co za bzdura!!! Pracowałam juz w Skoku na stanowisku opiekuna, po okresie próbnym dostałam podwyżkę o którą zawalczyłam. Tak samo zamierzam zrobić i w tym przypadku. Niemożliwe dla niektórych staje się możliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolona :))
Co za bzdura!!! Pracowałam juz w Skoku na stanowisku opiekuna, po okresie próbnym dostałam podwyżkę o którą zawalczyłam. Tak samo zamierzam zrobić i w tym przypadku. Niemożliwe dla niektórych staje się możliwe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konkretny
Zatem życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konkretny
Ale wg mnie nie masz pojęcia o czym mówisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula88
witam jade na szkolenie do wladka 3.11 czy ktos jeszcze jedzie? reni...90 widzialam ze jedziesz, skad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Konkretnego
Napisałeś m.in. "Tu zaczynają się dopiero negocjacje wynagrodzenia, ale wymagane jest doświadczenie poparte w większości przypadków udokumentowanymi wynikami sprzedażowymi. " Negocjować wynagrodzenie, moim skromnym zdaniem należy także starając się na stanowisko opiekuna finansowego. Dlaczego dopiero zaczynając od stanowiska doradcy finansowego ? Czy możesz napisać jak Ty sobie wyobrażasz, lub jak w praktyce wygląda "udokumentowanie wyników sprzedażowych" ..... Dla mnie to jest jakaś bzdura.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga Wrocław
Hej ja jade 03.11 z Wrocławia na szkolenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eweli788
Dostałam telefon z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną do SKOK Wesoła. Napiszcie proszę o pracy w tym SKOK-u ( wynagrodzenie, plany sprzedażowe itp ). Z góry dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iris20_87
czesc:) Czy Ktoś ma termin szkolenia na 21 listopada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eweli788
Proszę odpowiedzcie na mój post. Rozmowę mam za kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emjot.84
Również otrzymałam zaproszenie na szkolenie do Władka 03.11.2011. Czy jedzie ktoś z okolic Brodnicy/Torunia? mail: emjot.84@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doda555
A powiedzcie jak wygląda rekrutacja do Kasy JOWISZ ?? o co będą pytać Prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapytam
Eweli788 do jakiego miasta idziesz na romowe?? Turek , Płock, Skierniewice??? napisz do mnie na mój prywatny meil to ci troche opowiem black_angel19@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostałam zaproszona na rozmowe o pracę w Skok Piast w Tychach. Powiedzcie mi proszę jak wyglada taka rozmowa i jakie zarobki są na stanowisku specjalisty d/s organizacyjno-prawnych? Na co się przygotowac i ile im realnie powiedziec o oczekiwanym zarobku??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostałam zaproszona na rozmowe o pracę w Skok Piast w Tychach. Powiedzcie mi proszę jak wyglada taka rozmowa i jakie zarobki są na stanowisku specjalisty d/s organizacyjno-prawnych? Na co się przygotowac i ile im realnie powiedziec o oczekiwanym zarobku??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość villa8607
hej iris20_87 też jadę na szkolenie 21 listopada:) to moje gadu:944915. Jesli ktoś jeszcze jedzie w tym terminie to dajcie znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka_2809
Hej kto jedzie na szkolenie 3.11 z Gliwic albo okolic ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula88
do Anetka_2809 : ja jade z katowic 2go po godz 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetka_2809
Agula to mozemy sie jakos umowic bedzie nam we dwie razniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@doda555 Rekrutacja do KASY Jowisz wygląda podobnie jak do KASY Stefczyka, bo w sumie teraz to praktycznie to samo. Przeczytaj poprzednie posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×