Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaaaaaa

skok - jak wygląda rekrutacja?? jakie zarobki??

Polecane posty

Gość joey
lemurku ale 22 rano czy 21?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ja też jadę na 22.08 do władka. jestem z konina. chyba mąż będzie mnie autem odwoził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joey
a z jakich skoków jesteście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę oczywiście 22 rano o 7, jestem z Kasy Zachodniej. Więc wie ktoś coś na temat rozliczania kosztów podróży i czym można dojechać na miejsce? Są jakieś wytyczne? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Kasy Zachodniej, gosia2479 chętnie się zabiorę i dołożę do paliwa, jak możemy się skontaktować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joey
chyba jedziemy tym samym połączeniem bo ja jestem 6 30:) i jade przez kalisz najprawdopodobniej:) z wrocka wyjeżdzam koło 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też z Kasy Zachodniej. Kiniao78 wyślij mi swój nr tel na maila to do Ciebie zadzwonię i ustalimy szczegóły ( mój e-mail gosia2479@wp.pl ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś z HR otrzymałam info, że koszty i paliwa i pociągu są rozliczane, gosia2479 mam już Twój nr tel. więc jutro zadzwonię, jutro też mam mieć info o szczegółach szkolenia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joey spotkamy się w pociągu w Toruniu - bo ty będziesz tam mieć przesiadkę. Ja jadę do Łodzi i tam wsiadam w ten pociąg co jedzie prosto do Władka, a ty z Wrocka jedziesz do Torunia i wsiadasz do mojego i razem jedziemy dalej. Mój numer mogę ci przesłać na meila i się jakoś zgadamy w pociągu. Meil: kaliszak13@wp.pl Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martabielsko
Witam czy ktoś był dzisiaj na rozmowie do SKOKu Stefczyka w Bielsku-Białej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrynia2003
Witam Was ja też mam jechać na szkolenie do Władka 22.08.11. Czy wiecie coś więcej na temat szkolenia i egzaminu- jak to ma wszystko wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PracownikWesoła
Witam! Jestem pracownikiem Skok Wesoła, od ponad dwóch lat pracuje na jednym z oddziałów. Mogę wypowiedzieć się na temat zarobków...są koszmarne dlatego dziś byłam na rozmowie w Kasie Stefczyka. Moje obecne zarobki to 1400 zł brutto plus 100 zł brutto za pranie wiec 1500 zł. To jest koszmar ja o tym wiem. Od niedawna mam nową koleżankę na oddziale która dostała wynagrodzenia sto złotych więcej wiec to straszny śmiech. Wyrobienie premii to bardzo ciężkie zadanie ponieważ premie dostaje się od nadwyżki sprzedaży a nie od zrealizowania założonych planów. Od Marca Wesoła postanowiła zwolnić dyrektorów regionalnych i zatrudnić menagerów oddziałów. Wiem, że taki menager ma za zadanie doprowadzić do rentowności oddziału, chodzi o to żeby placówka sama na siebie zarabiała. Taki menager zostaje zatrudniony na okres próbny, jak sie nie wykaże sprzedażą to wylatuje bez gadania. Ale najgorsze jest to, że plan sprzedaży po zatrudnieniu menagera zostaje zwiększony o ponad 100 lub 150 tys i wtedy nie da się zrealizować tych planów. Natalia do jakiego oddziału dostałaś propozycje ???? Podaj chociaż region. woj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juan cho
witam ja bylam dzisiaj na rozmowie wstepnej do skoku w katowicach ,czy ktos jeszcze tez byl??powiedzieli ze odezwa sie do 2 tygodni...pozostaje czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję, że zechciałaś się wypowiedzieć :-) 1500,00 zł brutto .. to śmiech na pustej sali :-/ Napisałaś o premii, że dostaje się ją od nadwyżki sprzedaży Czy dobrze rozumiem, że nadwyżka sprzedaży to jest to co wykonałaś ponad „narzucony plan ? To jest delikatnie pisząc CHORE, jeśli zostaje Ci tylko niska podstawa, bo na premię nie masz co liczyć w związku z nierealnymi do wykonania planami ! Czy możesz mi napisać jak to jest z pozyskaniem nowych członków SKOK-u ? Wcześniej nie wiedziałam, że SKOK Wesoła oferuje swoje produkty tylko i wyłącznie swoim członkom. Z tego co się orientuję np. w SKOK Stefczyka osoba „ z ulicy też może np. skorzystać z pożyczki, niekoniecznie zapisując się do Spółdzielczej Kasy. Więc tutaj jest większa szansa na wykonanie planów bo jest otwarty na wszystkie osoby nie tylko na swoich członków. Chyba nie jest łatwo pozyskać nowych klientów w SKOK Wesoła, może się mylę . ? Ja nie dostałam propozycji, tylko wysłałam swoje CV i teraz czekam na termin rozmowy. Na rozmowę pójdę, nic mnie to nie kosztuje, ale nie zgodzę się na pewno na tak niską podstawę. Masz doświadczenie, nie myślałaś o wysłaniu aplikacji do banku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popatrz co ja piszę , jest już późno .... Dostałam propozycję oczywiście po wysłaniu CV , tylko nie wiem jeszcze kiedy ta rozmowa będzie i czego się spodziewać. Aż dwa tygodnie trzeba czekać na informację ... długo się zastanawiają , no cóż fakt, pozostaje czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juan cho starasz się o pracę w SKOK Wesoła ? Napisz jeśli możesz jakie miałaś pytania na rozmowie, jak ona wyglądała ? Przepraszam za ilość postów :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was je również byłam wczoraj na rozmowie w Katowicach i tez czekam 2tyg.zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wahrid
Przecież w wielu bankach obowiązuje system premiowy oparty na zasadzie dostajesz premie za wykonanie nadwyżki planu. 100 % jest potrzebne aby zwróciły się koszty prowadzenia oddziału. Nic w tym nadzwyczajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PracownikWesoła
hrid to oczywiste, ze nadwyżka równa sie z premią, ale nie w tedy kiedy ledwo co możesz zrealizować plan sprzedaży. Co wtedy z tego, ze starsznie się starasz cały miesiąc żeby dopiąć wszystko na ostatni guzik skoro i tak g***o z tego masz - sory za brutalność ale taka jest prawda, Pozyskiwanie nowych członów równa sie z obdzwonką z gazet z książek telefonicznych, nękanie ludzi którzy i tak mają nas w nosie a robić to trzeba bo jest osoba która dokładnie lubi sobei sprawdzić co i jak robisz. Kiedyś dostawało się premie tylko za wykonany plan, było lepiej, można było chociaż tą wypłatę dostać 1500 zł do ręki. Powiem szczerze, ze moja największa wypłata ro 1700 zł jaką dostałam. Śmiech prawda???? Premie są też za lokaty, z tym akurat narzekać nie będę bo Wesoła ma generalnie dobre lokaty. Można miesięcznie dostać z 300 zł jeśli się człowiek naprawdę postara. Wczoraj byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w Stefczyku zaproponowali 3100 zł brutto, jeśli mnie wybiorą to odejdę bez wahania Jeśli chodzi o udzielanie pożyczek to zarówno jak i w wesołej tak i w stefczyku pożyczkę można udzielić tylko członkowi kasy, jeśli osoba z zewnątrz przychodzi to zakłada się jej członkostwo i wtedy udziela pożyczki. . Wiem że menager dostaje 2500 zł brutto, laptop telefon służbowy. Ma za zadanie zarządzać placówką. Szczerze nie wyobrażam sobie teraz przyjścia takiego menagera. Jestem od jakiegoś czasu kierownikiem oddziału i nie wiem czy będę potrafiła współpracować z taką osobą co przyjdzie z zewnątrz nic nie będzie wiedziała a będzie się tylko wymądrzać i nakazywać. Chyba szybciej zrezygnuję. Jeśli macie jeszcze jakieś pytania to proszę, z miłą chęcią odpowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wahrid
1700 z premia???? No to mnie zaskoczyłaś. Ba jestem w szoku. 2x a czasem 3x tyle zarabiałem kilka temu w zewnętrznej agencji Citi Handlowego. Z premią oczywiście...Dodatkowo skupiałem się tylko na 2 produktach i nie miałem obsługi kasowej. Sama sprzedaż, w zasadzie akwizycja, ale zarobki w porównaniu z tymi ze SKOK to niebo, a ziemia... Poza tym plany dla średnio ogarniętej osoby były jak najbardziej do wyrobienia. 70 Klientów miesięcznie zakładając, że pracowaliśmy po 10 h dziennie + czasem w weekendy. W takim wypadku nie dziwie się, że ludzie wolą ucieć do sklepu lub marketu... Dla osoby, która nie chce wiązać swoich planów zawodowych z bankami lub innymi instytucjami finansowymi to zdecydowanie zdrowsze rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2323
witam ja rowniey jade 22.08 na sykolenie y wawz cyz ktos jeszcze_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juan cho
aplikowalam do Skok Wspólnota a rozmowe mialam indywidualna i trwala ....jakiś kwadrans hmmm nie wiem co o tym myslec? bede czekac na odp.jak nie zadzwonia w przyszlym tygodniu to znaczy ze sie nie zalapalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juan cho
aplikowalam do Skok Wspólnota a rozmowe mialam indywidualna i trwala ....jakiś kwadrans hmmm nie wiem co o tym myslec? bede czekac na odp.jak nie zadzwonia w przyszlym tygodniu to znaczy ze sie nie zalapalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PracownikWesoła
Praca nie należy do ciężkich bo to wiadome że to praca intelektualna, ale czasem sobie myśle, że zwykły człowiek w tesco na kasie zarabia więcej. To straszne. Generalnie jeśli uda mi sie załapać do tej pracy za 2100 brutto to chyba ją zmienie mimo wszystko ze będę musiała dojeżdżać codziennie pociągiem 70 km :(. Niektórzy moi znajomi myślą, ze złapałam Pana Boga za nogi bo mam taką pracę ja myślę zupełnie inaczej. Codziennie wymyślają coś nowego i tym samym zrażają do siebie. Mam nadzieje, ze sytuacja się poprawi bo jak nie to Kasa Stefczyka przejmie Skok Wesoła jak większość mniejszych skoków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniolllek29
a czy ktoś wie coś na temat pracu w skok silesia centrum, chodzi mi głównie o to jakie zarobki i czy też wysyłają na szkolenie nad morze? obecnie pracuję w Skoku ale chciałabym zmienić na inny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela2323
czy jedzie ktoś na 22.08 z lubelskiego lub z warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bielsko.b
Ktoś był na rozmowie w Bielsku-Białej? potrzebują do oddziału 1 osobę na ul. 11 listopada i otwierają kolejny nowy oddział więc trochę tych osób powinno być. ktoś coś wie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati<>
Dziękuję za Wasze odpowiedzi :-) Jeszcze pytanie do osób które są już po rozmowach, czy pytali Was ile chcielibyście zarabiać jeśli tak co Wy na to ? Jeśli chodzi o wynagrodzenie to totalna MASAKRA w tym SKOK-u :-/ Wiadomo przecież, że nie pracujemy tylko dla satysfakcji ale żeby zarobić odpowiednie do stanowiska, zakresu czynności itd. itp. pieniądze. 1500 brutto podejrzewam, że tyle zarabia sprzątaczka z całym szacunkiem dla osób wykonujących ten zawód. A nie osoba która pracuje to w kasie, to jako doradca.... Mam coraz większą wiedzę nt. SKOK-ów również dzięki Wam i w związku z tym coraz mniejszą ochotę angażować się w pracę tam właśnie, jeśli zostałabym wybrana. Sądziłam, że wygląda to lepiej ... Mam ponad 10-letnie doświadczenie w pracy w banku na stanowisku analityka i doradcy z powodów osobistych musiałam się zwolnić... tak więc pozostaje mi dalsze wysyłanie CV do banków. Mam nadzieję, że los w końcu się do mnie uśmiechnie :-) Chociaż wydawałoby się, że nie powinno być problemu ze znalezieniem nowej pracy w banku. Doświadczenie mam, studia wyższe dawno za sobą a do emerytury baaardzo daleko. Więc nie wiem gdzie tkwi szkopuł, że pomimo wysłania aplikacji w tyle miejsc ... cisza :-/ Czyżby preferowali mężczyzn ... Nadal czekam na rozmowę w sprawie pracy w SKOK-u, jak będę po to z pewnością opiszę Wam swoje wrażenia. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×