Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajacaniewiedzaca

KTO MA STEPPER SKRETNY MAM PYTANIE

Polecane posty

Gość KLauSia
hej dziewczyny;)) od 2 dni mam stepper ćwicze sobie na nim po 30 min narazie ale podoba mi sie to. Duża przyjemność. chcialabym sie dołaczyc do Was i licze na motywacje ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga129695
Ostatnio steppuję też około 30 minut. Po paru dniach nie czuć już takiego zmęczenia, a mięśnie pracują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlauSia
hmm mi sie to podoba ale ja mam taki zapał co się szybko wypala ;P a Ty dlugo juz ćwiczysz na stepperze masz jakies rezultay? ? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga129695
Dopiero 2 tygodnie, teraz jestem na wakacjach, więc przerwa - jeżdżę na rowerze. Na pewno widać, że znika cellulit i skóra jest jędrniejsza. Zobaczymy po miesiącu jak z wagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimagurer
witam dzis mój pierwszy dzien cwiczen, ale mam az dwa problemy... Zrobiłam 2500 stepów, ale odczuwam tak jaky moje miesnie w ogole nie cwiczyły! robie cos nie tak? druga sprawa to fatk, ze mój steper jest skretny, ale sa takie sruby po pedałami i sie je przykreca i cwiczy, jak nie sa przykrecone, to w ogole sie cwiczyc nie da, a na rysunku ewidentnie było pokazane, ze rozchodzi sie na boki. no nic... fajna zabawa, zachecam wszystkich;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga129695
2500 stepów - w sumie ja też nie jestem mocno zmęczona:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fumka29
Dziewczyny dajcie kikla przykladowych linkow swoich steperow:) Jestem w trakcie dokonywania wyboru:) Pozytywnie sie nastawilam czytajac ten temat i postanowilam wziac sie za siebie:) Czekam na fajne propozycje steperków (nie musi byc sliczny:) na spelniac swoja role:) Pozdrawiam i dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga129695
Mam dokładnie taki sam jak minka897 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a inne propozycje
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chambonea
Cześć dziewczyny! Przyłącze się do rozmowy. Ja kupiłam sobie dzisiaj rock and roll stepper. Bałam się, że będzie mi trudno na nim utrzymać równowagę, ale ćwiczyłam na nim już ok. 20 minut i nie było z tym żadnych problemów. Bardzo fajny trening. Jestem ciekawa, jakie będą na nim efekty, bo nie ma on obciążników. Ogólnie mam nadzieję, że uda mi się podnieść trochę pupę do góry, zmniejszyć obwód ud i oczywiście pozbyć się (lub chociaż zmniejszyć ) cellulit. Będę pisała, jakie będą wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus1001
hej, witajcie. Ja wiczę około tydz i zaczynam widziec efekty. wylewam poty codziennie po 30 min i jestem zadowolona. ciałko robi sie pomału jędrniejsze i wogóle czuje poprawę choćby samopocucia. dam znac za tydz jak jest dalej pozdrawiam wszystkie sportmenki:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus1001
Do inteligentnej andziulinki. Trochę kultury osobistej naucz się dziewczyno!!!!Ale w Twoim wypadku to juz chyba za późno na szukanie rozumu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shila28
hej dziewczyny, nie wiem co robić, może mi pomożecie... od dwóch tygodni ćwiczę na stepperze skrętnym i wszystko byłoby pięknie gdyby... no właśnie, zależało mi na ujędrnieniu pupy i podniesieniu jej do góry, zaokrąleniu, żeby nie była taka obwisła i płaska - niby robi się coraz jędrniejsza, twardsza, może nawet trochę się uniosła, ale to co mnie przeraża to to, że jednocześnie rozrasta mi się na boki, czyli robi się szersza,a tego wcale nie chciałam :( czy któraś z Was też tego doświadczyła? może to etap przejściowy, sama już nie wiem, bardzo polubiłam ćwiczenie na stepperze i nie chciałabym z tego rezygnować, ale jak tak dalej będzie to chyba będę musiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agus1001
witaj. ja równiez cwicze na steperze i jest to mój drugi tydz. wczoraj mierzyłam sie centymetrem i spadło mi 3 cm więc jestem w szoku że u Ciebie działa odwrotnie. mi jeszcze muszę dodać spadły ze dwa cm z całości. Mam niewiele do zrzucenia le jednak coś sie nazbierało:):)ważne jest zebys ćwiczyła na najniższym obciążeniu żeby zrzucić niepotrzebne kilogramy. a na najwyższym z tego co wiem to buduje się masę mieśniową:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka44
który steper polecacie, czy ćwiczenia na nim pomogą w usunięciu oponki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tradycyjny i wg mnie te skrętne wcale nie są takie super. Moim zdaniem lepiej kupić http://www.hellhound.pl/mini-stepper-1140-p-2406.html - nieco więcej kosztuje, ale to coś po czym będziemy codziennie chodzić, więc musi wytrzymać sporo tuptania. Musi być dobrej marki, bo inaczej to po roku się jakiś plaskaczek zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze , niech ktoś napisze.. Czy przez stepper nie rozbudują mi się za bardzo mięśnie nóg ? w wakacje robiłam po mniej wiecej 50-70 brzuszków 2 razy dziennie i schudłam 7 kg . gdy napne miesnie brzucha, czuje ' kalryfer' , ale podczas roku szkolnego narosła mi nowa warstwa tłuszczyku ;/ ale z ud tłuszczu zrzucic mi sie nie udaje .. i zastanawiam się nad stepperem . Ale boje sie efektu nóg jak u kolarza .. prosze , kto korzysta ze steppera, niech mi odpowie ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwykły wykonuje ruch góra dół a skrętny dodatkowo jeszcze na boki, niby jak przy jeździe na nartach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwykły wykonuje ruch góra dół a skrętny dodatkowo jeszcze na boki, niby jak przy jeździe na nartach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ;) Od niedawna zaczełam cwiczyc na stepperze. Słyszałam i czytyłam różne opinie na temat jak czesto i ile czasu powinno poswiecec sie na to cwiczenie. Jednak zostane chyba przy tym co juz wczesniej sobie ustaliłam czyli około 30\40 min dziennie. Bardzo martwi mnie tylko jedna rzecz... Bardzo zalezy mi na tym by nie rozbudowac sobie juz bardziej nóg, ja chce troche z nich zrzucic a nie :( Wsyzstko by było chyba dobrze gdyby stepper który posiadam miał redulacje siły nacisku, ale jej nie ma ;( Macie dla mnie jakieś rady ? Prosze o pomoc. (mam model steppru ts sp4) KASIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia888
Chcę kupić sobie stepper, myślałam o skrętnym. Mam już zwykły stepper, ale nie jestem z niego zadowolona, coś z niego wycieka, że podłoga mi się brudzi, apo kilku minutach ćwiczeń strasznie skrzypi i nie da się na nim dalej ćwiczyć:( Chciałabym kupić sobie jakiś porządny stepper, może ktoś mógłby mi jakis polecić? Steppery firmy kettler są dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quene
Nie posiadam stepper, lecz chce go nabyć. Postanowiłam więc pogooglowac i znalazłam taka stronkę:http://docs.google.com/viewer?a=v&q=cache:bVZP4JUIM-AJ:fitbay.pl/pobierz.php%3Ff%3DJak_wybrac_dobry_jakosciowo_stepper.pdf+jaki+stepper+kupi%C4%87&hl=pl&gl=pl&pid=bl&srcid=ADGEESh-5096b-cTkvNI5PoFQ1sUo-9tkX70wA1pifQUVIiouHWnK1gJcicXVSxGNFmg5jyHwPvGAdkPS09u1e3NX5kQX8NFOSDUA8b5ogFw5EojJyTIDwWheu42Zh5w8pwdNX3kK-tV&sig=AHIEtbRKnWcnPMPLAP6PWFMB0mwuQWfqJQ Bardzo pomogła mi w podjęciu decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __ania__l__
Witam Zaczelam cwiczyc kilka dni temu. Robię 5-cio minutowe serie na zmianę na stepperze i rowerku stacjonarnym przez łącznie 30 minut dziennie. zamierzam stopniowo wydluzac czas cwiczen. czy myslicie ze takie polaczenie da jakies efkekty czylepiej dluzej cwiczyc na jednym z przyrzadow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomnij
Witajcie ;) Ja również przyłączam się do tematu. Kiedyś ćwiczyłam na stepperze skrętnym pożyczonym ;) ale niestety musiałam go oddać. Po świętach i nowym roku trochę mnie przybyło (z 64-70 prawie). Niestety po wcześniejszej dość radykalnej diecie świąteczne żywienie przez moją Mamusię musiało dać taki efekt. Ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Już od około 2 tygodni ćwiczę prawie codziennie godzinę na rowerze treningowym, później hula hop (stopniowo zwiększając czas doszłam do 20 minut :D:D:D) a teraz planuję zakup steppera skrętnego , jako taką przysłowiową "kropkę nad i " mojego treningu ;) Planuję ćwiczyć: dalej 60 minut na rowerze treningowym z prędkością ok 20 km/h potem od razu 30-40 minut hula hop i na zakończenie maksymalnie 20-minut na stepperze. Aniu ... najlepiej stopniowo wydłużać trening ... na początek zacznij od 15-20 minut na rowerze i 10 na stepperze, potem zwiększ czas na rowerze do minimum 40 minut (dopiero po 30-40 minutach ćwiczeń organizm zaczyna spalać tłuszcz!!!!) i stepper maks 20-30 minut to da najlepsze efekty. A i byłabym zapomniała, lepiej ćwiczyć co 2 dzień dwa razy dłużej ale dać mięśniom odpocząć. Możesz w dni nie treningowe np wyjść wieczorem na spokojny spacer, lub zrezygnować z kolacji i to wystarczy ;) zobaczysz, po takim programie ćwiczeń będziemy mieć ciałko jak marzenie... ja jutro dzwonie i zamawiam stepper bo dzisiaj nikt nie odbiera telefonu ... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×