Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajacaniewiedzaca

KTO MA STEPPER SKRETNY MAM PYTANIE

Polecane posty

Gość zaciekawiona87
a na jakim obciążeniu ćwiczycie zeby miec super efekty, chodzi o Talie,zeby meic Talie osy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie moze
dziewczyny powiedzcie czy ten steper skretny dziala na brzuch bo mam tzw oponke moze nieduza ale tez nieladna:O prosze powiedzcie bo nie wiem czy kupic steper czy twister a jakby steper dzialal na brzuch tez to oczywiste ze bym go wybrala.prosze pomozcie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omi
Hello! Mogę dołączyć do rozmowy?? :) Chciałam trochę napisać na temat stepperka ;p. Otó od ponad 2 tyg na nim ćwiczę. Mam stepper skrętny. I powiem, że już widzę śmiałe efekty :) Przyznam, że od tego czasu sport stał się dla mnie nałogiem ;p. Cwiczę ok 40 min na stepperku i ok 50 min na rowerku stacjonarnym a do tego na urządzeniu do pompek robie ok 500. I to taka dawka sportu na dzień ;p. Wstaję wcześnie, bo ok 4 rano, bo musze zdążyć do szkoły. Zaraz po przebudzeniu wskakuje na stepper, bo inaczej źle się czuję, jeśli trochę nie rozruszam mięśni. :P Rzeczywiście takie zmęczenie staje się przyjemne i uzależnia, tym bardziej po kilku tyg ćwiczeń. :) Naprawdę polecam stepper :) Ja zawsze miałam sporo tłuszczu na udach z przodu, który aż zwisał i opadał na boki i przód :/ A teraz nogi sa bardziej smuklejsze. Teraz bez sportu nie dam rady egzystować, a jeśli mimo wszystko najdzie mnie jakaś myśl czy brak ochoty, to myślę o efektach, spodniach rurkach, w których będę wyglądać ładnie, o stroju kąpielowym i spojrzeniach facetów na imprezach na moje ładne nogi w mini. :P Trza się mobilizować. Trzymam za wszystkich kciuki i pozdrawiam pa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgbgbgg
Aisha555 powiem ci tak, kupiłam podobny u innego sprzedawcy - i klnę na czym świat stoi. Poćwiczyłam na nim ok 5 godzin łacznie i już dziadostwo hałasuje jak potępione:O Chcę go reklamować ale pójdę w koszty, bo pokusiłam się na allegro właśnie poprzedni stepper miałam zwykły z marketu za 60 zł i starczył mi na dwa lata intensywnych ćwiczeń nieraz po 1,5 godziny a teraz 15 minut i skrzypi piszczy a siłowniki są gorące jak po smażeniu jakimś:O tak ze ja nie polecam jak już to poszukaj w jakimś sklepie na miejscu aby w razie czego nie wydawać kasy na przesyłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nitka.......
Mam stepper skrętny od ponad 2 miesięcy i mogę powiedzieć że jestem mega zadowolona. Mam siedząca pracę przez co cierpią moje pośladki i uda gdzie zaczął pojawiać się celulit. Teraz moje uda i pośladki wyglądają o niebo lepiej, a ohydna skorka pomarańczowa pomału znika do tego używam serum z ziaji - te w czarnym opakowaniu. Ćwiczę codziennie!!! zaczynałam od 15 minut i co drugi dzień wydłużałam czas obecnie ćwiczę od 45 do 60 minut i naprawdę widać efekty. Także gorąco polecam tylko trzeba być wytrwałym i systematycznym. Ale mam takie pytanko do użytkowników steppera skośnego w jaki sposób można modelować na nim brzuch bo dla mnie to jakieś dziwne boczki owszem da się ale brzuch kurcze może ja coś źle robię?? Wiem że w zależności od tego czy sie opiera ciężar na palcach czy na całej stopie to się ćwiczy pośladki i tylną część ud lub przednia stronę ud i wewnętrzną ale brzuch?? proszę o cenne uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Topina
Czesc dziewczyny!!!ja kupilam stepper nie skretny ale taki zwykly mam jednak problem otoz niewiem czy regulacja oporu a regulacja wysokosci pedalow to jest to samo?moj ma taka srube jak rowerek stacjonarny i moge zmieniac wysokosc pedalow ale ja chcialam taki z regulacja obciazenia.Poradzczie czy to jest to samo bo mam tydzien na oddanie go POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiul84
po 1 miesiącu steppera, diety 1200-1300kcal i Therm Line II: - 4,5 kg talia: z 74 do 69,5 biodra (w poł. kości biodrowej): z 98 do 87 udo: z 61 do 59-58,5 łydka: z 38,5 do 36,5 ogólnie: super!!! chyba tylko 1,2 razy nie ćwiczyłam. najczęściej raz dziennie po 20-25min.,a w weekendy kilka razy po 15-20 min. i przez tydzień dodałam rower, tak około 55 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulla234
Hej dziewczyny tak sobie czytam wasze wypowiedzi na temat stepera i ćwiczeń które wykonujecie.Już jutro idę go sobie kupić będę walczyć razem z wami o figurkę a przyznam się że muszę dużo stracić na wadze.:(((chwilami jestem już załamana.Mam już siebie dość na prawdę chciałabym mieć ten komfort aby kupować sobie ubrania modne a nie tylko takie dla puszystych.Ostatecznie postanowiłam że będę walczyć o swoją figurę.!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulla234
hej Mariolka i jak ci idą te ćwiczenia na steperze???? Ja mój dostałam w poniedziałek i odrazu wskoczyłam żeby go przetestować.Dzisiaj zrobiłam 2500 kroków ale nie za jednym razem. Staram się rozkładać to sobie na 3 razy ponieważ jak na razie mam straszne zakwasy na łydkach.Ale myślę że kiedy zakwasy miną dam radę zrobić 1500 za jednym razem.Napisz jak tobie się ćwiczy.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asieŃka86
Witam. Ja również zaczynam ćwiczenia na stepperku od dzisiaj! Kupiłam go już dawno ale jakoś nie miałam motywacji. Ale wakacje się zbliżają czas więc o siebie zadbać. mam 157cm i ważę 53kg - nie jestem może tłuścioszkiem ale bardzo chciałabym zrzucić troszkę z ud, brzuszka i ramion. Tutaj właśnie mi troszkę się nazbierało. Dzisiaj ćwiczyłam 30 minut - myślę, że jak na pierwszy raz wystarczy. Nie stosuję żadnej diety - ogólnie to zdrowo się odżywiam, za słodyczami nie przepadam, cukru używam tylko do kawy, jem dużo warzyw i owoców, nie jem smażonego. Kiedyś uwielbiałam kebaby i pizze, do tego stosowałam tabl. anty i przez to się tak upasłam :( Mam nadzieję, że ktoś jeszcze tu stepuje. Będę pisałam codziennie. Ale potrzebuje Waszej motywacji. POWODZENIE STEPOWICZKI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola126
Napiszcie Dziewczyny jakiej marki steppery zakupiłyscie, bo ja nie moge się zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga129695
Mam steper skrętny, dziś ćwiczyłam 25 minut. Zrobiłam 1700 kroków. To był mój pierwszy raz. Zamierzam ćwiczyć codziennie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolek-i-stepper
Ja zamierzam sobie kupić, jestem szczuplutka170- waze 52 kg, ALE! mam cellulit! zaczęłam juz sma cwiczyc pośladki, i uda i widze juz efekty, ponad to pije herbatkę zielona i czerwona! Ale mam dośc masywne łydki, czy one mi się jeszce bardziej nie rozbudują po stepperze?? Prosze napiszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika18089
mam pytanie czy dzieki stoperowi mozna wyrobic sobie grzejniczek na brzuszku bo wlasnie mi najbardziej na tym zalezy bo z waga chyba nie mam problemu poniewaz mam 171 wzrostu i waze 56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asianosek2
czesc własnie zamierzam kupic steper lub orbitreka powiedzcie co jest lepsze na spalenie tłuszczyku z bioderek brzuszka i pupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazda na rolkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asianosek2
niestety odpada jazda na rolkach;)mam czas tylko wieczorkiem na cwiczenia jak dzidzius spi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ja też planuje zakup steppera skrętnego- czekam tylko na wypłate :/ Licze że pomoże mi w walce z cellulitem :) Ja natomiast chciałam wam polecić jeszcze jedno cudowne urządzonko :) Przerażona perspektywą zbliżającego sie sezonu bikini skusiłam sie na zakup urządzenia Cellu 5000 reklamowanego w Mango http://www.mango.pl/uroda/cellu_5000 I powiem wam że nie żałuje :))) Mam to dopiero od kilku dni- i po każdym masażu widze różnice w stanie skóry :) A cellulit mam straszny- widoczny bez napinania skóry :/ Jak ktoś jest sumienny to napewno osiągnie wspaniałe efekty :) Jest jeden minus tego masażu- na początku boli- szczególnie gdy masuje sie w miejscach gdzie jest największy cellulit- tak skóra jest strasznie nierówna więc rozbicie tych komórek tłuszczowych jest troche bolesne- ale teraz już jest lepiej bo skóra jest coraz gładsza :) Nawet polubilam to masowanie :) -Kłade sie na kanapie, włączam tv- i masuje zawzięcie :) Więc tak sobie pomyślałam że po takim masowaniu dobrze by było wskoczyć na jakieś pół godzinki na stepper żeby poćwiczyć to tym bardziej to dziadostwo by znikało :) Pobudzone krążenie krwi bedzie jeszcze bardziej usuwało te uwolnione masażem komórki tłuszczowe :) POZDRAWIAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysa
........ale się naczytałam.......... Witam Was.Mam steper skrętny od tygodnia.Ćwicze codziennie rano i wieczorem po 20-15 minut,na niskim bardzo obciążeniu-poce sie jak prosie.Waga jeszcze nie spada,ale sylwetka zmienia kształt.........widze efekty.......i nie żre!!!!!!!Ale pije 1,5 litra wody dziennie z kropelkami odchudzającymi Herbapolu-mniej sie chce jesc!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calawbudyniu
dzis pierwszy dzien na steperze! 30 min. genialne uczucie, naprawde mozna sie zmeczyc! wyjatkowo nie bardzo chodzi mi o to, zeby schudnac bo zbyt wiele nie waze... ale okolice moich bioder, ud i pupy staja sie coraz szersze i coraz bardziej pelne tego obrzydliwego cellulitu - mam nadzieje, ze steper pomoze. po 3 tygodniach zdam relacje. ktoras z was pozbyla sie cellulitu? po 3 tygodniach zdam relacje! :))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga129695
Hej dziewczyny, jak postępy na steperze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam stepper teraz się tylko kurz na nim zbiera Kiedyś ćwiczyłam dwie godziny dziennie trzy kilo schudłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisanetka rozciągaj się po każdym treningu na stepperze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga129695
Ćwiczę około 45 minut dziennie. Dziś 35min i 2500 kroków. Zobaczymy jakie będą efekty. Chciałabym zrzucić oponkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga129695
dziś 2500 kroków w 32 minuty. Nikt nie ćwiczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga129695
Dziś 30 minut ćwiczeń.. ktoś jeszcze ćwiczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stepperka
a czym smarujecie stepper aby nie skrzypiał:-( ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga129695
Mój stepper trochę skrzypi, ale nie mam zamiaru go smarować, podobno to niewiele pomoże. A jak ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×