Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajacaniewiedzaca

KTO MA STEPPER SKRETNY MAM PYTANIE

Polecane posty

Gość PISAnetka
Szkoda,że step nie napisała, jakie efektu stepper daje na brzuszek????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość step
hej dziewczyny sorki ze się nie odzywałam ale milam wekeend bez neta-otóz do wagi poćżątkowej się nie przyznam bo mi wstyd ze się tak zapusciłam-efekty na nogach -były po ok 2 tyg-ćwicze ok 30 min co drugi dzien Brzuszek tez mi spadł chociaz myśalam że step na to nie działa-a jednak:DDD Wiec ćwiczcie moje panie bo warto Do zobaczenia pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PISAnetka
No i nie ćwiczyłam bo miałam gości i tak jakos mi się nie chciało. A to wstrętne brzuszysko wielkie oj wielkie:-((((((((Od dziś znów zaczynam. W końcu ! I nie ma , że boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość step
hej -nie znikłam trwam-nie ćwicze:(mam ostatnio zakręcone dni-i lenia ale obiecuje poprawe-dziewczyny trzymam kciuki powiem wam jedno stepper jest najlepszym sprzetem do ćwiczen-ze stopek widze ze jestem \"największą" z dziewczynek:D dla Anulki proponuje hula op-nA brzuszek idealny A tteraz przepraszam ale mialam cięzki dzień i własnie drinka kończe pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PISAnetka
Anulka ja nie ćwiczę i dlatego nie piszę. Ostatnio nic mi się nie chce:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość step
Hej Anulka -4200 wow-brawo!!!!!!! genialny wynik ja wracam do steppera we jutro-mam "co miesięczną " przerwe:D i dzis ledwo co się ruszam ale jutro...........................niestety moj stepe znow zacznie skrzypiec-tak jest gdy długo nie ćwicze-msci się na mnie:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge sie przylaczyc do topicu? ja w sumie ostatnio tzn od ponad miesiaca przestalam cwiczyc (raz cwiczylam) - bylam na wakacjach itd.. wiecie.. ogolnie cwiczylam co drugi dzien na nejmniejszym obciazeniu..pozniej po okolo 2000tys stepow podkrecalam tak z trzy razy.. i konczylam wszystko w 55-60 minut :) takze chyba nie zle? pomozcie mi sie zmobilizowac :((( schudlam duzo.. tzn w biodrach i pupie najwiecej.. chcialabym nozki wyrzezbic.. ale tak samej.. mam lenia wielkiego.. jak sie go pozbyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha ! steper skretny swietnie dziala na brzuch :) po ok 3 miesiacach cwiczen ladnie mi sie miesnie zarysowaly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno :) stepow robie tak srednio 4500 -4600 w niecala godzinke :) jak cwicze... jej..jak tu sie zmobilizowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pomocna super ze jestes:)ja cwicze na stepperku.. apowiedz mi schudlas w biodrach i pupie tylko od stepperku???bez diety??? a po jakim czasie widzialas efekty???dziekuje za odpis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efekty byly juz po 2 tyg, ale po miesiacu berdziej wydoczne...cwiczylam co drugi dzien, na najmiejszym obciazeniu po godzince, robiac 4500 stepow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×