Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajacaniewiedzaca

KTO MA STEPPER SKRETNY MAM PYTANIE

Polecane posty

Gość kureczka84
dzieki dziewczyny:-) to od jutra zaczynam z wami cwiczyc:-) 3majcie kciuki!a od poniedzialku moze jakas dieta!tylko jeszcze nie wiem jaka!moze ktos mi cos poradzi?!:-)pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaiss
no i kolejny trening za mną! A Wam kobiety jak idzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja nietety przeleżałam dwa dni w łóżku- walczyłam z wirusem-grypusem, naszczęście wygrałam :D :D Zaczynam jutro trening,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karteczka
Ja niestety musiałam przerwać ćwiczenia, bo się troszke rozchorowałam, ale dzisiaj znowu zaczynam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaiss
Hej, ja od dzisiaj zaczęłam ćwiczyć po trzech dniach przerwy - choroba i po 40 min. od razu poczułam się lepiej (ps. zauważyłam, że pomaranczowa skórka znacznie się zminimalizowała!) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grube udo
a jak steper dziala na uda?jestem posiadaczka sporego tluszczu na udach i baaardzo chcialabym zrzucic chociaz 3,4cm.czy osiagne to dzieki steperowi?zastanawiam sie nad kupnem ale nie chce wyrzucic pieniedzy w bloto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaiss
Hej, z autopsji moge tylko napisać, że w przeciągu 1 m-ca ćwiczen na stepperze skrętnym po ok 30 min dziennie (srednio) w udach no i automatycznie w biodrach ubyło 3 cm (jak na razie) bez stosowania diety, widze tez iż talia się ładnie zarysowała, także chyba warto. p.s.następne pomiary pod koniec października, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, wróciłam 🌼 jestem zdrowa i przygotowana na walkę a raczej wojnę z tłuszczem. Wczoraj zaczęłam dietę kopenhaska i ćwiczyłam godzinę- 30 min. na steperku i 30 min. ćwiczeń na macie. Będę się meldowała codziennie to mnie zmobilizuję. Mam nadzieję że wy tez!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaiss
No ja co prawda dzisiaj nie miałam ochoty, jednak 30 min. ćwiczyłam, no i oczywiście brzuszki obligatoryjnie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję ze dnia nie straciłam :D Też dzisiaj nie miałam ochoty mało tego, siły! A to dlatego, że jestem 3-ci dzień na kopenhaskiej. Nie ćwiczyłam dzisiaj, tylko 30 minut steperka. Do jutra! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, ze jednak nikt z forumowiczów nie ćwiczy. hmmm, ja dziś zaliczyłam 30 min. na steperku i 30 min. ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość red woman
a pewnie że ćwiczymy Codziennie, intensywnie i sumiennie, dziwię się tylko że nie mam nigdy zakwasów chociaż daje czadu na maxa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaiss
hej dziewczyny,jak tam ćwiczenia???ja niestety mam parę dni przewy, ale mam nadzieje ze pod koniec tygodnia znowu zacznę ostro ćwiczyć, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMVCF
Witam panie :)! Ja na stepperku ćwicze sobie juz od trzech tygodni i jak narazie nie widze efektow, ale powiedzmy, że jestem cierpliwa ;)... Forum śledze juz od jakiegos czasu, a dzisiaj taki spontan i postanowilam napisac, co by się zmotywowac troszke ;).. Im częściej będziemy pisac tym motywacja będzie silniejsza (miejmy nadzieje;)) Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMVCF
Ojj... wygasło forum... szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcia444
hej ;-) chcialabym,zeby forum nie wygaslo, juro sprawdze czy odpowiedzial ktos i przylącze sie do walki na stepperze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, to ja się przyłączę :) Na steperze ćwiczę od jakiś 3 tygodni + taka dietka mż i efekty widzę - czyli jakieś 4 kilo mniej na wadze i mniejsze obwody. Cwiczę prawie codziennie po 30 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość max-ona
pozwolcie ze sie dolacze... przeczytalam ten topic, i zastanawia mnie jakim cudem cwiczycie po 60 minut i wiecej ? mnie po 15 minutach zalewaja poty, ze cwicze z recznikiem... na jakim obciazeniu to robicie? bo jezeli najlzejszym to sie nie dziwie, ja robie na 3/4, zakladajac ze 1/4 to jest najlzejsze... pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcia444
hhmmmm, wlasciwie to dzis ma byc moj pierwszy dzien, do pracy mam na popoludnia, wiec mysle,ze w koncu jeden pozytyw pracy na popoludnie. mam za duzo tluszczyku na udach i lekki cellulit, w biodrach i w dolnej czesci brzucha.kupilam stepper skretny /ma jeszcze takie dwie linki, ktoe rękami sie trzyma-mm/i mam nadzieje,ze pomoze.za jakas godzinke rozpoczne trening, zobaczymy ile pociagne.dam znac jak skoncze.mam nadzieje,ze bedziemy do siebie pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcia444
zmierzylam sie i mam nadzieje,ze za pare tygodni cos sie zmieni ;-)))))tylko wciaz nie wiem czy obciazyc sie czy na najmniejszym obciazeniu cwiczyc...coz zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooojjj...ale sie zmachalam, jak na pierwszy raz to nie za bardzo chcialam sie forsowac, w sumie walczylam tylko 13 minut, sprawdzalam co boli w roznych ustawieniach ciala i przy roznych obciazeniach. jestem szczesliwa, dorobilam do tego 80 brzuszkow.zobaczymy jak pojdzie mi jutro ;-) napiszcie co u was ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, ja ćwiczę na najmniejszym obciążeniu, bo nie chcę sobie jeszcze bardziej umięśnić nóg, tylko chcę spalić tłuszczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcia444
30 minut cwiczysz???od pierwszego razu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> maria444 - z każdym dniem bedzie Ci łatwiej, ja po tych 3 tygodniach mogę stwierdzić, ze moja kondycja jest dużo lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcia444
no to teraz jestem pocieszona, bo musze powiedziec szczerze,ze skonczylam cwiczyc 30 minut temu, a wciaz jestem spocona ;-) moja wina,bo sama sie zapuscilam,ale kupilam stepper i teraz musze cos ze soba zrobic. w sumie to powiedz mi na jakie zmniejszenie obwodu w tyleczku mozna liczyc???przy sumiennych treningach??? nie oczekuje efektu po tygodniu, ale po paru ;-) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcia444 - jak już pisałam, na steperze cwicze dopiero 3 tygodnie, jakoś tak wychodzi, że ćwiczę codzinnie oprócz środy (bo mi sie nie chce). Po tych 30 min na stepperze rozciągam jeszcze mięśnie nóg, bo czytałam, ze warto. Miesiąc temu jak sie mierzyłam, to miałam obwody większe o: talia - jakieś 6 cm, biodra - 5 cm, udo - 2 cm. Ale oprócz ćwiczeń jem tez mniej. Ciałko mam fajniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczynam stwierdzac, ze wlasnie przytylam od steppera, ale to pewnie przejsciowe... cwicze znow (mialam okolo roczna przerwe) od tygodnia, przytylam 4 kg... ogolnie jestem wrecz wq.... ale cwicze dalej... przecietnie w dosc szybkim tempie na srednim obciazeniu po 15-20 minut zawsze rano, i ostatnie 2 dni staram sie wieczorem, ogolnie 2 razy dziennie... a nuz cos wyjdzie ... ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×