Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajacaniewiedzaca

KTO MA STEPPER SKRETNY MAM PYTANIE

Polecane posty

Gość elaiss
No to ładnie, podziwiam, ja sie nie przemęczam i staram się ćwiczyć codziennie po 35 min., za 2 tygodnie sprawdzę czy są na ,oim koncie jakies rezultayty, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaiss
Szczerze to nie wiem ponieważ mój licznik nieprawidłowo działa, zatem nie mogę określić ile spalam kalorii, ale tempo mam dość szybkie, zatem troche pewnie spalam, w kazdym razie "pomiary" swojego ciała bede wykonywać pod koniec wrzesnia no i wtedy sie okaże czy 6 tyg ćwiczń dalo jakies rezultaty, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie cwiczylam 65minut:)super sie czlowiek czuje po takich cwiczeniach:)3mam kciuki za cwiczacych na steperze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaiss
właśnie zaczynam swój mitting 35-minutowy!!! bolą mnie wszystkie mięśnie popcząwszy od ramion skończywszy na udach, mam nadzieje ze to poświecenie przyniesie oczekiwany rezultat, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaiss
ćwicze na stepperze skrętnym nieprzerwanie przez 35 min, gdzie do tego ćwiczenia włączam ręce, oraz skrętoskłony 50 dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaiss
Niestety przez parę dni bede wyłączona z ćwiczeń (trudne dni) ale dam znac kiedy rozpocznę, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny dolaczam do was,mam steper od wczoraj, nie jest niestety skretny tylko zwykly ale dzis juz pokonalam 20 min jak na pierwszy dzien to chyna niezle,pot lal mi sie z czola.mam 167 cm wzrostu i przytylo mi sie 7 kg,waze teraz 64 moim celem jest zrzucic to co przybylo i pozbyc sie jeszcze dodatkowych 2 kg, jak waga mi spadnie do 55 kg bede zadowolona, mam znow opone na brzuchu i wymiotowac mi sie chce jak widze to sadlo.zlosc mnie bierze na mnie sama ze tak sie upaslam i to przez 2 miesiace,slodycze,lody,makarony i inne swinstwa,mialam sporo stresow przyznam ale to mnie nie usprawiedliwia.jutro robie diete jablkowa i cwiczenia oczywiscie a potem od poniedzialku zaczynam ostra walke z tluszczem.bedziecie mnie wspierac????prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaiss
Pewnie, przynajmniej ja jestem z Tobą, tylko daj mi namiary na Twoją diete, ale nie chce stosować żadnych restrykcyjnych sposobów, bo z biegiem czasu tłuszczyk wróci, ja mam 175 cm i waże - nie przyznam się ale mój cel to 64-65 kg czyli jakies...., w każdym razie moja oponka na brzuszku zmiejszyła się ale jeszcze niestety istnieje, zatem do roboty dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karteczka
Witam! Przyłącze się do Was! Oczywiście jeśli mogę. ;) Tydzień temu kupiłam stepper skrętny i od dzisiaj mam zamiar ćwiczyć po 40 min co 2 dni i stosować dietę 1000 kalorii dziennie. Moja waga się waha między 52 a 55 kg i chce to skorygować. Mam troszke zaniedbane nogi i pupę, a półmetek już za ponad miesiąc. Muszę do tego momentu co nieco zrzucić z moich ud. ;) Zatem do dzieła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karteczka
Aaaaa kilka dziewczyn pisze, że chciałobytroszke zrzucić z brzuszka. Otóż w wakacje troszke się nudziam pewnego dna i włączyłam sobie muzę i zaczełam tańczyć, kręcić biodrami, pupą. Następnego dnia to samo. Kolejnego dnia poszłam na disco ze znajomymi i jak to w dyskotece, tańczy się kilka godzin bez przerwy i 4 dnia zauważyłam, że mój brzuszek tak jakby zmalał. Postanowiłam nadal sobie domku tańczyć i działało!! Teraz nie mam za bardzo czasu na to, wiecie sszkoła, ale chyba będę musiała się sprężyć i znowu zacząć tańczyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaiss
Ja właśnie skończyłam 35cio minutową serię, a od jutra ruszam z dietą, która prawdopodobnie przynosi oczekiwane rezultaty, dam znać jak mi idzie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość red woman
Hej Laski, ja właśnie dzisiaj zakupiłam stepper i jak czytam wasze opinie to kurcze chce mi sie działać - od jutra zaczynam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dzieczyny, to również i mój nowy zakup. Ależ jestem podekscytowana :D :D Przeczytałam topik i widzę że nie macie żadnych programów treningowych. Od rana też szukam na necie czegoś i ciężko, nawet na stronach zagranicznych. Jedyne co znalazłam to parękrótkich filmików na youtubie, dobre i to, spójrzcie :) http://www.youtube.com/watch?v=dcAZULs1FC0&mode=related&search= Tylko, że ja tak nie potrafię :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kureczka84
czesc dziewczyny.ja tez mam od niedawna steperek.i mam pytanie czy jak cwicze to musze np.30 min cwiczyc bez przerw(bo nie daje tyle rady)czy moge sobie cwiczyc po 10 min i krotka przerw?czy takie cwiczenia tez dadza efekty?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaiss
hej, chyba jednak najlepsze efekty są po 30minutach ćwiczenia bez przerwy ale jak nie dajesz rady to na początku podziel sobie ten czas na np 2 razy po 15 min, z biegiem czasu wyrobisz sobie kondycję, tak mi sie wydaje choc ekspertem nie jestem pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się wydaję że to nie ma różnicy- jak chudziłam na aerobik to zawsze instruktorka robiła nam przerwy między seriami, takie minotowe. Musisz jednak pamiętać że w trakcie przerw również konieczny jest ruch, ale może być innych partii ciała, np skręt tułowia albo wyrzuty ramion do tyłu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×