Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajacaniewiedzaca

KTO MA STEPPER SKRETNY MAM PYTANIE

Polecane posty

Gość marcia444
mnie wsumie nie interesuja kilogramy ale widoczne efekty ;-) moge przytyc na wadze,ale zmiana wygladu ciala jest najwazniejsza. ;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcia444
dziwne,ze mozna przytyc od cwiczen, miesnie są cieższe od tłuszczyku? ;-)mozliwe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa1009
tkanka mięśniowa jest cięższa od tkanki tłuszczowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcia444
tak wlasnie o to mi chodzilo, dla mnie najwazniejsze to co widac ;-) zawsze sie wazylam wazylam wiecznie sie wsciekalam,ze nic na wadze nie widzac, a nie zauwazalam zmian w garderobie ;-) teraz to sie zmienilo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie sek w tym ze tak ... ;( przytylam odkad zaczelam na nim cwiczyc, a odzywiam sie w sumie tak samo i wypacam, ze cwicze z recznikiem, a mimo wszystko wszedzie w obwodach mam wiecej, i czuje ze skore mam o iwele grubsza... ;( o boshe.... i miej Ty czlowieku motywacje ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sobie tez kupie steper i bede cwiczyc z wami :D nie ma to jak cwiczyc z kims :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMVCF
O jak miło, forum ożyło ;D.. marcia444 zgadzam się w 100%, tylko w tym problem, że po ciuchach efektów nie widać a na wage nie mam zamiaru wchodzić żeby się nie przestraszyć zbytnio ;P. Funinka jak Ty to zrobiłaś?? Ja po 3tygodniach efektu zero a też niby stosuje zasadę mż ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MMVCF - jak mi sie udało? chyba udało mi się podkręcić przemianę materii, jem częsciej niż kiedyś, ale mniej. Staram się jeść co 3 godziny i nie jem nic po godz 19. No i jeszcze dodatkowo steper - 30 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> dorotka83 - ja kupiałm skrętny (ale trzeba przy nim uważać na kolana), wydaje mi się, ze więcej mięśni pracuje, i polecam taki, który ma regulację siły nacisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zamierzam kupic taki z regulacja sily nacisku. W sklepie stanelam sobie na takim skretnym i normalnym steperze..chociaz powiem ze na tym skretnym czulam sie troche dziwnie... dziekuje Ci za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMVCF
-->Funinka, ja tez się tak staram, ale jak narazie nie moge sobie poradzić z podjadaniem pomiędzy posiłkami.. Słaba moja wola oj słaba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcia444
dzis nici z cwiczen,ale jutro nadrobie zdecydowanie ;-))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ..lepiej kupic taki steper z drazkiem (do podtrzymywania sie) czy raczej bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcia444
nie mam pojecia.moj ma 2 linki-gumy i ich sie trzymam.pewnie trzeba machac rękoma jeszcze w czasie stepowania,ale dla mnie to poki cio odpada.wiec uzywam ich do zachowania rownowagi.za 15 minut rozpoczynam cwiczenia ;-)milego dnia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcia444
Dzis 20 minut i 110 stepow, nie wiem czy to dobry wynik, pomożcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcia444
1110stepow heheh ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMVCF
---> marcia444 mysle, ze niewazne ile stepow zrobisz, bo kazdy czlowiek w innym tempie sie meczy i generalnie w innym tempie spala tkanke tłuszczowa. Jezeli po tych 20 minutach cwiczen czułas napięcie w miesniach i zmeczenie, to jest to calkiem niezly wynik :). Wazne zeby nie narzucac sobie od razu zbyt duzego tempa bo pozniej efekty mogą być odwrotne do zamierzonych. Ja tam nie wiem ile stepów robie bo licznik mam zepsuty ale jakos nie powiem zebym ubolewała z tego powodu;) Pozdrawiam cieplutko wszystkie wytrwałe... i mniej wytrwałe xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sobota nadchodzi... :D w koncu kupie stepper :D mam nadzieje, ze bede miala mobilizacje do cwiczen :P ile czasu cwiczylyscie pare pierwszych razy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcia444
no, dzisiaj tyle samo minut ale wiecej krokow, to chyba dobrze, cio???jeszzcze nad jednym sie zastanawiam, czy dobrze robie,ze cwicze przed sniadaniem??? z zsamego rana???nie jestem sportowcem, choc bylam przez 9 lat gralam w pilke reczna.chodzilam tez na aerobik i zdaje mi sie ze wieczorem bylam jakos inaczej zmeczona heheh ;-) kiedy wy cwiczycie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno rano najlepiej cwiczyc.. :) wtedy spala sie wiecej kalorii..tak slyszalam..ale tego nie wiem :P tylko po cwiczeniach nie jedz nic jakas godzinke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc co do wyposażenia w drążek, to myśle, ze moze być pomocny zwłaszcza na początku, no i jest chyba mniejsze obciążenie kręgosłupa - ja nie kupiłam z drążkiem, bo nie mam tyle miejsca :) czytałam gdzieś, ze najlepiej jest ćwiczyć rano, jeśli chce się spalić tłuszcz, z faktu niskiego poziomu weglowodanów po nocy i energia jest czerpana z tk. tłuszczowej - jakoś tak - ja ćwiczę wieczorkiem, jak moje dziecko pójdzie spać a jeśli chodzi o tempo, to też mam coś nie tak z licznikiem, ale liczyłam sobie kiedyś sama ile mi wychodzi kroków na 1 min i przy najszybszym moim tempie wychodzi 100 ( a tak średnio to chyba z 90) i nie wiem od czego to zależy, ale czasami pot się ze mnie leje, a czasami prawie nic wczoraj nie ćwiczyłam, bo byłam padnięta po szkoleniu pozdrawiam Was wszystkie i życzę chęci do ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcia444
kolezanka z domu,w ktorym mieszkam wyciaga 40 minut na tym stepperze,ale mnie jest ciezko 20 minut,jak poprawic wyniki???bbbuuu podlamuje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcia444
hehe ;-) dzis dalam rade 35 minut i 2300 krokow ;-) a co u was???nic nie piszecie, jakie postepy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcia444
wiedzialam,ze nie a po co tu pisac hehe ;-) dzis mialam 40 minut i 3100 krokow ;-) sama sobie bede gratulowac.pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcia444 - ja Ci gratuluję, wiedziałam,ze dasz rade, to była tylko kwestia czasu i Twojej mobilizacji - pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcia444
Dziekuje, wlasnie za chwilke zaczynam cwiczonka, tylko musze sie dobudzic ;-) jest mi o tyle trudno cwiczyc po poludniu, bo pracuje w sklepie, non stop na stojaco, nogi bola, a jak wracamz pracy to nic z siebie nie moge dac. wczoraj sie zawzielam.w tym tyg. mam na popoludnie, wiec bedzie dobrze. pozdrowienia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcia444
heheh ;-) dzis 50 minut ;-) najgorzej,ze za tydzien lece do polski i przez tydzien nie bede miala swego steppera.czym go zastapic sie zastanawiam ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcia444 ---> 50 minut, to sporo. mnie się tyle nie chce, tym bardziej podziwiam, ja ćwicze niezmiennie 30 minut dziennie, potem rozciąganie, prysznic i lulu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcia444
dzis znow 50 minut, rano, bo potem nie mam zapalu i sily.czy kupowac jakiegos spalacza tluszczu>????kto ma zdanie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×