Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajacaniewiedzaca

KTO MA STEPPER SKRETNY MAM PYTANIE

Polecane posty

Gość marcia444
funinka, stosujesz diete jakas??/czy tylko stepper???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcia444
dzis mam zle kobiece dni, ale mam nadzieje,ze to mi nie przeszkodzi pocwiczyc troszke ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMVCF
Kurcze... Was tez po cwiczeniach tak bardzo stawy kolanowe bolą? Dzisiaj z 5minut pocwiczylam i dalej nie daje rady przez te kolana:(.. Dziwne bo cwicze od dluzszego czasu i wczesniej mnie nie boaly, ale jak tak dalej pojdzie to chyba sie przerzuce na cos innego. Ale ja nie chcee! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcia444
mnie tez troszke bolą kolana ale po 5ciu minutach cwiczenia przechpdzi i spokojnie moge robic cwiczenia tak z 50 minut.cwicze juz od 5 listopada ;-)zauwazylam poki cio,ze zsczedl mi tłuszczyk wlasnie z okolic kolan.zaraz rozpoczynam kolejne cwiczonka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMVCF
-->Funinka - 45minut dziennie, narazie dalam sobie spokoj, niedlugo sprobuje znowu i zobaczymy czy przejdzie.. a ja im dluzej cwicze tym bardziej mnie bola, a cwicze juz od ktoregos pazdziernika, ktorego to dokladnie nie wiem ;) a tak poza tym to jestem zła bo zauwazylam ze moja figura sie nie zmienia, jak bylo tak jest =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcia444
uwazam,ze kazde prawidlowo wykonane cwiiczenie spala tłuszcz, po to sie cwiczy.ja zauwazylam na udach moje miesnie.mam kolezanke, ktora chodzi na silownie i ona mnie oswiecila,ze na poczatku moze mi sie nawet wydawac po cwiczeniach ze przytylam, ale to tylko miesnie zaczely pracowac,potem zacznie sie chudnac. ufam jej,a nawet gdybym miala miec miesnie widoczne,czego tak sie laski boja to wole to niz ten tluszczyk i cellulit co mam teraz.po 3 tyg cwiczen widze zmiany na nogach.jestlepiej ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcia444
caly tydzien bez cwiczen z braku urzadzenia,ale od jutro znow zaczynam i dolączam do tego diete Mai Błaszczyszyn - dieta zycia, zna ktos to????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaj
witam.tak sobie siedzę po nocy i szukam czegoś o tym stepperze.Kupiłam z linkami i od jutra zaczynam ćwiczyć z Wami!!Odezwę się po pierwszym treningu!!pozdrawiam wytrwałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcia444
kitka, a ile czasu steppujesz i po ile????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaj
no ja się dopiero dziś zdeterminowałam.idę właśnie poćwiczyć jak na pierwszy raz to tyle ile dam radę.a wy ćwiczycie codziennie czy co drugi dzień?? (na dzień dzisiejszy 82)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centka
hej dziewczyny.jestem szczesliwa posiadaczka steppera od 3 dni i sumiennie cwicze codziennie po 30 minut przy srednim obciazeniu.mysle ze jak na poczatek wystarczy szczegolnie ze to juz jest dla mnie spory wysilek bo poce sie jak szczur:)jak nabiore kondycji to wydluze czas i podniose obciazenie.trzymam za was kciuki pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centka
podono przy spalaniu tluszczu bardzo pomocna jest L-karnityna. osobiscie sceptycznie podchodze do tego typu wspomagaczy.nie ma to jak systematycznosc i silna wola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karnitynka
a ja lykam tabletki z L-karnityna i powiem wam ze osiaga sie lepsze efekty (to nie tylko moja opinia,mam wiele kolezanek ktore tez ja stosuja).L-karnityne powinny brac osoby ktore systematycznie uprawiaja sporty silowe.nie ma tu zadnej filozofii bo L-karnityna to nic innego jak 2 aminokwasy ktore buduja bialka miesni naszego organizmu i gospodaruja nasza tkanka tluszczowa.co to znaczy- pomagaja zamieniac zgromadzony tluszcz w energie ktora wlasnie spalamy w czasie treningow.L-karnityne dostarcza sie wraz ze spozywanym miesem ale pod wplywem temperatury obrobki miesa (np jego smazenie) obniza sie jej zawartosc i aktywnosc.naprawde polecam!!!!!!!!!!!! tak na marginesie tez mam stepperek w domu i cwicze codziennie przez okolo 30 min to jakies 2500stepow. zycze wam wytrwalosci i systematycznosci:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcia444
HHmmmm...ja narazie zaprzestalam cwiczen, przez to ze mialam tydzien przerwy z przyczyn ode mnie nie zaleznych.ale zamierzam sie zabrac znow od juytra do pracy ;-) kupilam l karnintyne.podobno pomaga ;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaj
witam:) a ja od wczoraj przestałam jeść słodycze i wszystko co niezdrowe,nawet herbaty staram się wcale nie słodzić:( No i wczoraj miałam swój pierwszy raz ze stepperem:) Wytrzymałam tylko 16minut czyli ok.3600stepów,ale to dlatego że mnie stopa zaczęła boleć.Mam nadzieję,że jutro już dojdę do większej liczby.Pozdrawiam wszystkie wytrwałe:) (na dzień dzisiejszy 82)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centka
dasz rade kakaj;) ja juz nie slodze herbaty od poltora roku.bylo ciezko na poczatku ale wszystko jest do pokonania.podziwiam cie za ilosc stepow na tak krotki czas.ja nie chce forsowac sobie kolan dlatego obralam sobie wolniejsze tempo.miarowo ale do celu pozdrawiam steppowiczki pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaj
witam:) jestem dziś po drugiej serii.dziś było aż 26minut:)Lało się ze mnie straszecznie!!Ale jak fajnie się czułam po...:))No to jutro też przerwa i od niedzieli znowu seryjka.Mam nadzieję,że do 30min.dociągnę:P Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centka
ha ha kitka100.ale dobre wlasnie wchodze na to forum aby sie pozalic bo mam taki sam problem z moim stepperkiem.wlasnie go zlamalam i ide oddac.ale to nic kupie nowy taka jestem zawzieta. a co!!!!!!!!!!!!! a do tego czasu bede krecic hula-hop.daje podobne rezultaty.dla chcacego nic trudnego:)pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podziwiam was dziewczyny i zazdroszcze:)tez chcilabym cwiczyc ale chyba go przecwiczylam,bo strasznie glosno chodzi jak na nim chce cwiczyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcia444
hej jak za glosno chodzi to sobie zapodaj mp3 na uszy albo co, z muzyka idzie 1000 razy lepiej ;--) pozdrowionka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13654
anulka, musisz go porozkręcać i dokładnie nasmarowac gęstym smarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centka
ja mysle podobnie.kazdy material ulega zuzyciu szczegolnie przy jego codziennym i intensywnym uzywaniu.jaka rada?????????moze kupic lepszy sprzet ale z dlugoterminowa gwarancja??????????? sama nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokani
A ja dzisiaj dostałam stepper skrętny niestety bez regulacji oporu :( Mogłybyśmy mi powiedzieć jak często i po ile ćwiczyć, ponieważ zdania są podzielone. Lepiej ćwiczyć codziennie czy co drugi dzień? I I po ile minut? 20? 40? 60? Sportsmenka nie jestem wiec z 60 moglabym miec problem :D Doradzicie cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze wiecie
drogie kolezanki, co zrobic zeby licznik zadziałal? wiem troche glupie pytanie;) bateria jest, kabelki polaczone a on nie dziala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centka
hej dziewczyny jest tu ktos jeszcze!!!!!!!!!cwiczycie!!!!!!!!! mialam podobny problem ale okazalo sie ze kabelki mialam nie podlaczone do konca na scisk.jezeli u ciebie wszystko jest z tym ok to obawiam sie ze licznik masz uszkodzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość centka
chyba juz nie cwiczycie.COZ ale ja tak!!!!!!!!!!!do wrzesnia musi byc 15kg mniej.mam determinacje i wsparcie chlopaka to dam rade.pozdrawiam mam nadzieje ze ktos sie odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PISAnetka
Dziewczyny! Ja postanowiłam, że bedę ćwiczyć na stepperze, ale prosze o radę, jak najlepiej ćwiczyć aby schudnąć.Czy na brzuch też stepper działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziala dziala ale stepper skretny.ja mam taki i brzuszek ciut spadl. i celulit sie zmniejszyl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulka24
ja tez mam skrętny, ćwicze od 12 dni.. wiem ze jeszcze za szybko aby spodziewac sie zdumiewających efektów. ale łydki są ładniejsze, bardziej umięsnione i mięśnie tuż nad kolanami też fajnie strwardniały. najbardziej mi zależy aby wyszczyplić pupe i tzw. okropne bryczesy ble. a i ćwicze codziennie po 40 min a potem jeszcze robie kilka minut brzuszki i na koniec rozciąganie. powodzenia w ćwiczeniach. bedę tu zagądała i pisała jakie mam postępy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×