Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytajacaniewiedzaca

KTO MA STEPPER SKRETNY MAM PYTANIE

Polecane posty

Gość elaiss
Hej, z ciekawością przeczytałam Wasze "przeżycia" związane ze stepperem. Sama ćwicze na nim (stepper skrętny) co prawda dopiero od 3 dni (1.08. zaczęłam) i nie moge doczekać sie efektów, co prawda diety zadnej nie stosuje ale od poniedziałku ograniczę się w szczegóności w słodyczach, ćwiczę dziennie po 30 min - tak zalecił mi instruktor aerobiku jesli chce schudnąć w udach, biodrach i pupie, a efekty bedą widoczne po miesiącu, ale ja należe do osób niecierpliwych i po 2 tyg zweryfikuje swoje wymiary i dam znac, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaiss
Takie zalecenia otrzymałam od instruktora, oczywiście można dłużej, ale wtedy mięśnie nóg mogą sie rozbudować a ja tego raczej nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha czyli trzeba cwiczyc 30minut???ja cwicze 60minut i nie widze roznicy moze dlatego ze za duzo cwicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grube nogi
hej ćwiczę juz drugi tydzien (po 30 minut co drugi dzien) jezdze tez na rowerze ok 20 minut dziennie mam nadzieję ze będą efekty. chciałabym miec zgrabniejsze nogi no i marzę zeby pozbyc się kilku kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaiss
3mam kciuki, zresztą - za siebie też - pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIUNIA 1
myśle że dobry byłby WD40, no chyba że są inne zalecenia w instrukcjii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIUNIA 1
widzę że zastój na topiku.... chciałabym się do Was przyłączyć, tzn chcę kupić stepper skrętny ale nie wiem który wybrać... co polecacie? na podstawie waszych doświadczeń.... regulacja czy bez... jaka firma itp? odpiszcie proszę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaiss
hej, ja mam taki zwykły stepper skrętny, który kupiłam na allegro; ćwiczę nim dopiero od tygodnia, zatem trudno mówić o jakichkolwiek efektach, bądz co bądz łydki, uda i posladki mnie bolą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaiss
aaa, oczyuwiście posiada regulację i linki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIUNIA 1
dzięki, a jaki konkretnie masz ten stepperek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaiss
Niestety nie podam nazwy firmy, która wyprodukowała mój stepper, po 8 dniach ćwiczeń padł i niestety muszę oddać go do naprawy, co jednak potrwa kilka dni - jestem załamana, zatem ku przestrodze lepiej kupić droższy niż byle co za grosze, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam steper skrętny, od jakichś 2 tygodni ćwiczę mniej więcej po pół godzinki. nie wiem, nie bardzo zauważam różnicę między slow a fast, ćwiczę na slow, choć i tak nie czuję za bardzo obciążenia. na razie wciąż czekam na efekty. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaiss
ja ma przerwe w stepperze bo jest u naprawy, odbieram w poniedziałek i zaczynam od nowa liczenie, lecz mie spoczywam na laurach i 30 min dziennie wykonuje inne ćwiczenia aerobowe - jest to męczące ale mam nadzieje ze efekty będą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, gdzieś przeczytałam, że powinno się cwiczyć co 2 dzień, żeby mięśnie zdążyły odpocząć, jak wy ćwiczycie? a w ogóle to po tej pół godziny niby nic ale ledwo chodzę, nóżki jak z waty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIUNIA 1
hej ANULKa19 a jak tobie idzie? warto walczyć? ja właśnie czekam na swój stepper, dam znać jak wystartuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIUNIA 1
no i jest! ale muszę poczekać ze stepowaniem, przyszły gorsze dni... jak wystartuję to dam znać... chyba że topik padnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaiss
hej, dziewczyny i jak Wam idzie???U mnie są widoczne efekty - co prawda małe (uda 1 cm biodra 2 cm) ale zawsze coś, nie zniechęcam się, wręcz przeciwnie to bardzo motywuje, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×