Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owiedka21

rocznik 1985 D Macie juz Dzieciatko??

Polecane posty

viki-miki, fajny ten Twój synuś. Super robi minki. Ile już ma? Imię Emil kojarzy mi się z jednym wykładowcę u mnie na uczelni, ma ksywkę KRWAWY EMIL:) Paulka miże Ci się obiło o uszy. Na trzecim roku prowadzi metody adań naukowych i statystykę. Wymagający ale konkretny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mogę Wam wyslac kolysanki Turnaua. Ania Tobie już kilka wysylam, bo juz kiedys mialam to zrobic, ale skasowalam przypadkiem Twojego maila. Jak chcecie to piszcie. Wysle też Tobie Owiedka, bo jest Twój mail, jak chcecie to piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zieloneszkielko 🌼 dzięki :) przedwczoraj skonczyl 9 miesięcy. Mikolajek przecudny :) Myslalam, że sama jestem na kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę chyba wysyłać po 1-2 piosenki, bo tak wolno to idzie. Wysylam 2 pierwsze do Ani, Owiedki i Paulka do Ciebie też idą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi to wolno idzie.... masakra... Paulka masz jakieś smerfne hity? mój mały to lubi, a mamy tylko jedną piosenkę pt. serce pik pik pik, jak macie jakieś smerfy dawajcie!! ja mam wszystkie chyba Fasolki i Urszule- aaaa kotki dwa. jak chcecie coś to piszcie. No i całą płytkę Turnau i Magdy U... cośtam. juz dwie do Was poszły, teraz wysyłam następną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka super piosenki, Wlasnie maly wstal i mu puszczem smerfy, ale jedne smerfy nie chca mi sie odpalic, to smerfetka zagadala.... nie odpala sie. jak mozna prosic duuuuzo smerfow.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety ile mam mailow :) wlasnie wrocilysmy ze spacerku :|) bylysmy na stawach (wedkarskich\\|) i w lesie bo mieszkamy blisko,Mala padla w drodze powrotnej bbo to juz pora spania jej:) ale nie zjadla nic-kurcze myslalam ze zdaze ja nakarmic zanim usnie ;/ dziekuje Mamusie za pioseneczki,jestescie kochane :) ja niestety nie mam nic :( i wlasnie sobie wczoraj myslalam ze ja to niedobra matkajestem ze nie mam nic ;/ i puszczam dziecku gg radio :) rozsylam mojego maila :) aha i wlasnie dzis przyszedl mi termometr dla Malej -bo sobie uswiadomilam ze mam tylko rteciowy ;/ a jakby--odpukac- puk puk -byl potrzebny to niewiem ;/ o taki mam : http://www.allegro.pl/item212484656_termometr_do_czola_oryginal_eurotech_funkcje_.html i nawet fajny :) wczoraj mierzylismy sobie tempertaure wszyscy jak nienormalni ;) A POza tym dzis nie gotuje obiadu--no moze przesadzam-ale bedzie makaron z serem :) bo mi sieee nieeee chceee!! aha :) i Paulka czy mi sie kiedys dobrze przeczytalon czy ty pisalas cos o huggies ?? ze jakies sa bardziej chlonne i lepsze na noc od pamperow ?? viki-a na ileEmilek tak stanal pierwszy raz ?? aha i jakbyscie mialy chwilke wolnego czasu :) to blagam powysylajcie mi jakies pioseneczki jeszcze :) dziekuje :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owiedka ja dalej wysylam mam ich troche. Co do Emila to tak, wczoraj pierwszy raz stanąl w lóżeczku, o kanape wstawal wczesniej -robi to caly czas :) fajnie, ze akurat udalo mi sie zrobic wczoraj fotke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha :) viki- wlasnie sie Tobie przygladam, bo mnie nurtuje to okreslenie dziewczyna z dyskoteki.... eh.... powiem Ci ze dwa lata pracowalam na disco i jakos mi wygladem nie przypominasz takich lasek (bez obrazy ;)) pewnie sie dobrze maskujesz i dlatego ;);) ;) a poza to mnie nikt tak nie nazwal :( i jest mi smutno :( bo ja lubie disco :( (tzn teraz mniej ;)) eeeeeeeee to niesprawiedliwe ;( ;( eh tez bym chciala zeby moj Michal wstal do dziecka wczesniej :) ale oczywiscie on to jest spioch i to zazwyczaj ja go budze zeby wstal do niej -- i wstaje :) ostatnio mi powiedzial,ze on slyszy jak mala marudzi ,ale on nie zdazy pierwszy zareagowac, bo ja to robie duzo wczesniej.... eh ;) a potem dodal: bo ty to wiesz ze ona bedzie marudzic zanim zacznie wogole to robic ;) zobaczymy jak bedzie teraz jak wroci :) wczoraj jak dzwonil to obiecal ze wkoncu sie wyspie..... zawsze tak mowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka :) dziekuje za smerfy :) jak Ci to nieprzeszkadza to prosze wysylaj na tego maila co wyslalam :) bbardzo dziekuje :) a gdzie nam sie wybralo zielone szkielko?? bo cos pisala ze sie pakuje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogole to wlasnie mi mama mowi,ze dzieciom powinno sie puszczac piosenki od malego, bo przez to sa inteligentniejsze :) kurcze mi puszczali i co? infantylna gowniara z koziej wolki ;) ale tak na serio to ja pamietam z dziecinstwa taka piosenke o krolu co go zab bolal ... co slychac moj krolu!co widac moj bolu !ach nie ma ach nie ma sprawiedliwosci...jak mozna kucharza swojego obrazac !za tyl starania za tyle czulosci................... itd :) a rodzice puszczali mi to z adapteru :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owiedka mój M tez tak czasami mówi i ja muszę wstawać, ale czasami lubi wstać :) paulka dalej nie wchodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki :) Ja wróciłam przed chwilą i już zdarzyłam szybko przeczytać co napisałyście. No dobra, ja tu gadu gadu a mój Wojtal narobił kopsko ;) Biorę sie za robote....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja jestem z 1986 i jestem w 7 miesiacu ciazy. juz sie nie moge doczekac kiedy dzidzia bedzie z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EJJJJJJJJJJJ BABY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WLASNIE SOBIE USWIADOMILAM ZE MONISIA NIC NIE PISZE............................................ MY TU GADU GADU , A MOZE POWINNYSMY JUZ SWIETOWAC ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko mnie niestety nie ma w polsce ale bardzo chetnie poczytam i popisze z wami ja ze swoim chlopakiem jestem od 14 roku zycia i nasza dzidzia jest planowana i czekamy na nia z niecierpliwoscia wy macie juz swoje skarby kolo siebie zazdroszcze wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Anka my już po obiedzie, a wlaściwie to maly juz po obiedzie :) teraz wariuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka00 witamy, zapraszamy do naszego grona :) Sprawdziłam poczte ale do mnie nic nie doszło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owiedka racja racja :) monisia jakoś nam zniknęła.Moze juz cos tam sie wykluło ;) :) Ide chłodzić szampana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholera! ale ze mnie dupa brzydko mówiąc.... zawsze mi sie to myli... powinno być ania_108@o2.pl z podkreśleniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulka dzięki za cierpliwość :) Kochane ja też spadam bo jadę z mężem oglądać samochód.Może kupimy jakiegoś kombiaka Odezwę się później ciaoooooo :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja mala nie chce jesc :( rano -jak juz pisalam-ledwo 130 kaszki a teraz dopiero! 60 mleka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×