Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owiedka21

rocznik 1985 D Macie juz Dzieciatko??

Polecane posty

dzięki Owiedka 🌼 było całkiem fajnie, ale dzisiaj samopoczucie kiepskie... :P Wy coś planujecie na rocznice? Witaj Eszira, Susel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey! rocznice to fajna sprawa my mielismy 28 lipca 4 latka :) a znamy sie 7 lat juz z moim J. dzis znów zrobie sałatke kebabową :) pozdrawiam i całuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Break my obchodziliśmy dopiero drugą :P ale ja wczoraj padałam ze zmęczenia...:( jaka to sałatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki,Evi podawała przepis na wcześniejszych stronach a jak nie chce Ci sie szukac to wklep w googlach \"sałatka gyros\" i wyskoczy Ci pełno przepisów!!Polecam,jest przepyszna!!No chyba ze dbasz bardzo o linie to nie wiem bo tam jest troche majonezu,ale od czasu do czasu mozna sobie pozwolic :) naprawde polecam!!PYCHA! A nam te latka tak lecą i lecą.sama nie wiem kiedy 4 lata zleciały....:) mieszkamy razem od 3,5 i wogóle czujemy sie juz dawno jak małżenstwo :) ale nie narzekam,jest super!Bardzo kocham mojego J :) w końcu moja pierwsza wielka miłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz ide pod prysznic i na zakupy i na poczte paczke wysłac pozatym tak dzis ciepło,wiatrak juz od rana kreci jak szalony bo idzie zdechnąc...:O ale podobno znów ma sie ochłodzic,bodajze od czwartku :( ehhh człowiek to sam nie wie co by chciał-jak ciepło to za ciepło,jak znów zimno to za zimno i marudzi... ;P lecę!!Papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my chyba też się wybierzemy na jakieś zakupy, trzeba ciuszki dla mełego kupić, bo znow wyrasta... jak on szybko rośnie....jeszcze pampersiki :P Już wypiłam kawę to troche leiej sie czuję... wczoraj cała butelka wina poszła, a na dodatek zbiłam kieliszek :D ze mnie jest taka oferma, wszystko psuje, niszcze, tłuke :P Wiecie, że wybiłam wszystkie kieliszki do wina w domu... jeden został, a było chyba 20 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popiszę sobie jeszcze :P szkoda, że Was nie ma :( właściwie to gdzie się podziewacie? Ania 🌼 👄 Owiedka 🌼 👄 Evi 🌼 👄 Moonisia 🌼 jest usprawiedliwiona :P Dalej mnie tyłek piecze :D już nie wiem czym sie wysmarować, żeby nie bolało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie Viki,ze wieczor sie udal :) My 25 konczymy wczasy, a na 26 jeszcze planow nie mamy... mielismy jechac do tego domku weselnego(hotelu i restauracji) i tak jak rok temu tam spedzic noc z 26/27 sierpnia,ale nie wiem czy wypali... Mala teraz nie spi w nocy i nie chce nikogo fatygowac do opieki;/ a poza tym jest jeszcze wiekszy problem bo moj luby juz 27 zapewne znowu bedzie wyjezdzal ;/ eh no i wlaczylo misie myslenie i smutek mnie ogarnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jest? nikogo nie ma? ja zaraz zabieram się za robienie biszkopcików dla Emila :) muszę iść kupić foremki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) wczesniej nie dalam rady wejsc, bo jak mala spala to sprzatalam :) http://www.ibis.mierzeja.pl/ tu jedziemy :) bedziemy od 17-25 :) kurcze,ja to nie mam talentu do pieczenia ;/ evi, a jak robisz te biszkopty? i od kiedy mozna je podawac??i czy sa trudne ? zieloneszkielko-- ciasto bananowe to pewnie trudne... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zieloneszkielko--> kliknelam :) a powiedz masz jakies szanse,zeby to wygrac? i czy mozna kilka razy kliknac czy tylko raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owiedka, właśnie przepis nie wygląda na trudny:) Na innym forum znalazłam, nigdy jeszcze nie robiłam. Ba, nawet nie mam miksera. Ale ponoś można się przy tym cieście bez niego obyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) 🌻 U mnie dziś dzień pod znakiem pieczenia, zrobiłam sernik a teraz kończę robić 3 bita :) Lubię piec i jak nie mam co robić to chętnie się za to zabieram a i mężulek nie narzeka ;) Zaraz poczytam co naskrobałyście :) Viki podobno tłuczone szkło przynosi szczęście także niezła szczęściara z Ciebie :D Fajnie że mimo całego pośpiechu w życiu macie czas na celebrowanie rocznic i innych uroczystości :) U nas też gorąco ale jeszcze do wytrzymania.Wieczorem będzie przyjmniej to pewnie wybierzemy się na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owiedka ośrodek świetny, basenik i do tego blisko plaża, superowo :) Ja już sama nie wiem czy się gdzieś ruszymy z małym Wojtaszkiem.Chciałabym ale się boje że trochę za mały.Nie wiem nie wiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Aniu :) juz znajomi taty tam byli i zadowoleni, do morza blisko i ogolnie ladnie... tylko sie troszku przerazilam,bo myslalam ze bedziemy miec te brazowe domki,a to raczej beda te domy co za basenikiem -takie zolte... no i tam kilka rodzin bedzie mieszkac... tzn ze napewno my, dziadki i ... wlasnie ;/mam nadzieje ze sasiedzi beda wyrozumiali,bo jak nie to czeka nas tydzien uzerania sie ;/ A poza to kolega taty mial sprawdzic czy faktycznie jest czajnik :) i jest :) Moja Gwiazda juz spi :) zaraz bede dzwonic do Mezusia i zdawac mu relacje z dzisiejszego dnia... :) a wogole to musze sie pochwalic,bylam dzis z Niuska w sklepie i jak szlysmy ulica to faceci sie za mna ogladali ;) hihihihi:) a jeden na rowerze-przebil wszystkich- jedzie nagle sie zatrzymal i wraca do nas i mowi: Dzien dobry Pani Dziendobry! -Widze ze pani ma ladne dziecko ..swoje czy bawi pani komus -Swoje -ach to fajnie!a meza pani ma? -tak -ee to jade .... i pojechal :D az mi piorka urosly ;) a to wszystko przez \"wyscigowe\" (mini) od meza i ten czerwony wozek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogole jak czytam ze wy cos ciagle pieczecie i pieczecie to wpadam w depresje ;) i ostatnio z tej depresji upieklam bardzo trudne czasochlonne i wogole takie tam ;) ... oponki ;) hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim!! :) Owiedka to super, tylko pozazdrościć.Ja się chyba nigdy w mini nie wbije ;) Za to mam czym oddychać ale to dzięki Wojtaskowi który uwielbia moje mleczko ;) Ośrodek naprawdę ładny, jak spojrzałam to od razu chętnie sama bym się tam wybrała :) Owiedka a jak się robi te oponki? A co otworzył?? |Bo ja nic nie widzę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania :) eh ja to bym wolala karmic Malutka (chociaz juz ma dwa zabki,a za tydzien skonczy 7 miesiecy) :) o oddychaniu to juz nie wspomne,bo kiepsciutko kiepsciuttko ;) ale i tak nie zaluje tych 4 miesiecy karmienia :) nastepne tez bede karmic:) a co do wirusa.. to byl tu wczoraj jakis wpis z dziwnym linkiem,ale juz go usuneli :) a oponki to stad :) http://www.gotowanie.wkl.pl/przepis3776.html tylko ja oczywiscie jestem taka inteligentna(w kuchni),ze olej rozgzalam tak jak na placki ziemniaczane ;/ ii troszku musialam wyrzucic,ale potem juz elegancko pomalutku smazylam :) I wogole moja babcia pozniej mowila mi,zeby dodawac samych zoltek :) zreszta w niektorych przepisach tak wlasnie pisze... :) zmykam robic spagetti,bo moja Niuska wlasnie usnela-tzn pierwszy raz od 8 rano :) milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogole to Evi o nas zapomniala ;p wlasnie czytam jej wpis o lozeczkach a u nas cicho :( I Paulka tez tam jest.... eh dziewczyny co z Wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello laski :D Co tak cicho, gdzie się podziewacie?? Ja zrobiłam zakupy, siedzę z małym ale coś marudzi. Owiedka widziałam w biedronce takie małe lampy owadobójcze ale nie wiem ile to warte szczerze mówiąc. Co tam porabiacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zaraz zwariuje.Wojtkowi drugi ząb chyba wychodzi i tak marudzi że szok. Nic nie pomaga, od gryzaków, maści do panadolu :( Płacze i płacze, krzyczy ciąle.Już mnie uszy bolą.Pomocy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie Paulka ;p opaske kupilam u nas w brzesku w sklepie :)takim zwyklym tzn z ciuszkiami dla dzieci :) ale jak ci zalezy strasznie to jak bede w centrum to moge zobaczyc czy sa i najwyzej kupie (ona gdzies z 3 zl kosztowala), tylko moze dopiero w piatek a napewno w sobote bede :) a wogole to gdzie ty to wszystko babo mrozisz? ania--> moze daj troszku panadolu na noc(jesli masz w syropie), ja tak dawalam, bo mojej Nisuce to wogole te zele nie pomagaly ;/ najlepszy w sumie z nich wszystkich to byl dentinox tylko ze placilam 23 zl ;/ tamte (min calgel, bobodent) tez przerabialam ale nic nie dawaly :( ja daje na smoczek i do buzi-trzymam smoka zeby nie wypluwala:) moja lekarka powiedziala ze na to nie ma zadnego sposobu bo te zele to tylko chwile dzialaja,ze to po prostu trzeba przezyc... doraznie podawac panadol i poic herbatkami uspokajajacymi :) eh :) dobrze ze my juz mamy kasownik ;) az boje sie pomyslec co bedzie przy nastepnych ;/ a wogole kiedy wychodza nastepne? i wogole to BABO ciesz sie ze dziecko Ci je !bo reszta-uwierzmie jest jakos do zniesienia ;/ myslalam ze sie zalamie jak moja urzadzila sobie tydzien glodowki w zwiazku z zeborami ;/ eh:) glowa do gory ! Bedzie dobrze.... dobrze ze mamy tylko takie problemy...przedtem dzwonila do mamy kolezanka i syn mial wypadek... wypil piwo (podobno jedno), wzial kluczyki i pojechal... bez prawajazdy (tzn nie zdal w tym tygodniu)... na razie tyle wiemy, nie wiemy czy cos sie komus stalo i wogole nic nie wiemy ;/ z wyjatkiem tegoze jak pojechalysmy z dziadziem po babcie do pracy (wtedy akurat dzwonila ta kolezanka;obie pracuja w szpitalu jako ksiegowe), to potem babcia poszla zobaczyc co i jak i sie okazalo ze pojechal na przeswietlenie (tylko reka pzlamana) a na sorze powiedziala jej kolezanka (w biegu)...pani jolu nic sie nie da zrobic,policja wszedzie za nim chodzi....no i ze zapierdziel na pogotowiu mieli straszny (ale nie wiem czy to przez mlodego - w zwiazku z jego wypadkiem, czy tak ogolnie jak to na pogotowiu)... eh ... mysle o tym chlopaku zeszle wakacje udzielalam mu korepetycji z matmy i troche sie poznalismy... madry chlopak ale wiadomo 18-lat burza hormonow....eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulka nie ma sprawy :) jak tylko bede na zakupkach to wstapie zapytam czy jest i kupie :) oczywiscie rozowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×