Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Slyszalam ze wedzonego tez niemozna jesc a ja kocham udko wedzone,lososia wedzonego tez uwielbim no ale coz,lepiej dmuchac na zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też kocha m wędzone mięsko, a wędzona makrela! mmmmmmmmmniam! no co wy, dziewczyny? naprawdę nie wolno? wczoraj miałam dziwny napad : jadłam kromkę z serem żółtym i przegryzałam ciastkiem kokosowym. po prostu czułam, że muszę te dwie rzeczy naraz... a dziś byłam po wyniki. niestety mam lekką anemię:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny material na temat odzywiania sie podczas ciazy ma strona Baby Boom,sa dokladnie wymienione produkty ktorych niemozna spozywac i dlaczego niemozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno po jednym razie sie nic nie stanie mysle ze po dwoch tez,ale przeciez chcemy jak najlepiej dla naszych maluszkow wiec staramy sie dbac o siebie z calych sil.Dzieci palaczek rodza sie zdrowe ale z niedowaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a2_el
Hej Dziewczyny My tez będziemy mieć bobaska na kwiecień 2008. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowa kwietnioweczke❤️.jak chcesz dolaczyc do tabelki to podaj swoje dane wpisze cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaminy.. tam jest żelazo. nic więcej nie wiem.:( pozdrawiam was cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chanel 5 dziekuje ze odwiedzilas topik 2007. Bede do was zagladac i milo bedzie czytajac was przypomniec sobie jak to bylo najpierw podczas ciazy a potem tuz przed i po porodzie. Trzymam za was wszystkie kciuki i juz mi tu prosze glaskac sie po brzusiach od rudej cioci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam słodziaki!!! no i znów poranne mdłości...wiecie co jest dziwne? będąc na mazurach po dzieci ani razu mnie nie zemdliło a jak tylko przyjechałam to cały dzień mdli i mdli....pocieszam się faktem, że jeszcze tylko 6tygodni i będę miała spokój....a jak na razie sama nadzieja mi wystarczy...nie mam żadnego sposobu na nie i musze z tym żyć jedynie co bardziej mi dokucza to ból piersi...pomaga mi masaż męża ;) ale to tylko chwilowe.... :( a USG boziu jakie to przeżycie ryczałam jak bóbr widząc bijące serduszko mojej kruszynki...uściskałam moja lekarkę, sama stwierdziła że teraz inaczej do tego podchodzę, emocjonalnie i bardziej rozważnie....sie okaże.... powiedziałam tylko babci, to ona mnie wychowywała do 6roku życia i do tej pory jest najwspanialszą babcią i moją najbliższą sercu osobą...bardzo mnie zdziwiła jej reakcja...nie było szoku tylko wsppólny radosny płacz i pocieszenia że będzie wszystko dobrze, babcia ma troje dzieci z czego różńica pomiędzy trzeciem dzieckiem a moja mamą jest 15 lat a u mnie skromnie będzie 10 i 11lat... nikomu więcej nie mówiłam przyjdzie i na to czas.....wszystkim dziubaskom życzę jak najmniej mdłości i samych radośći na dzisijeszy dzień! duża bużka for all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick........imię......lat....tc .....termin......kg na plusie..... aniawd.....Ania.....29.....6......25.04..........+ 0 kg.......... rosar.......Ania.....26.....7......16.04...........+0kg. ......... Bogdanka..Ania.....26.....6......25.04...........+0kg... ..... Ola31.......Ola......31.....7......11.04........... ..kg........ Kaśka31....Kasia...31.....8.......9.04............+0kg.. ...... chanel 5..Marlena...21.....8.......8.4.............+0kg....... Motka......Ania.....28.....8.......13.04...........+0kg. ........ ali-cja.....ala........36.....9.......4.04.............+ 1kg........ Anna_śl.....Ania.....29.....7......19.04...........+2kg..... te dodtakowe kilogramy to zasługa babci....mam nadzije że basen pomoże je zniwelować.....co do witamin jak tylko się dowiedziałam o ciąży łykam Folik bo jest lato i witamin w jedzeniu mamy pod dostatkiem w postaci owoców, warzyw.... co do diety ciężarnej to czytałam że zakazane są wszystkie rzceczy wędzone, puszki, i sery pleśniowe....kawa w nadmiarze bo wypłukuje potas.... ja nie mogę patrzeć na jedzenie i się zmuszam...nie mam apetytu za dwoje...muszę się pilnować bo potem zgubić je jest bardzo ciężko wie o tym tylko ta co sama to przechodziła..... raz jeszcze słodki kissiak na dzisiejszy dzień....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ciężarówki:) Widzę że nas przybywa, super! Poczytałam sobie Wasze wypowiedzi na temat jedzenia i sprzątania i tak mi się przypomniało jak w lipcu, jak jeszcze nie wiedziałam że jestem w ciąży, skakałam po drabinie i myłam okna. Albo w swoje urodziny wypiłam parę lampek wina... Mam ciarki, jak sobie pomyślę co mogło się wtedy stać. Na szczęście nic się nie stało, a teraz dbam o to by się nie przemęczać, jeść to co wolno, jedynie nerwów nie umiem uspokoić. Co do porządków domowych... na szczęście mam kochaną teściową, z wielu mnie wyręcza, jednak będzie tylko do września, potem wyjeżdża i zostaniemy sami, a na dodatek mój mąż ma na początku września operację więc wszystko będzie na mojej głowie. Dobrze że dostanę w tym czasie urlop. A tak sobie marzyłam o spokojnej ciąży... No nic, może się wkrótce uspokoi, moze nie będzie tak źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia00
hej mamusie!!! Ale postów nowych musiałam wszystkie przeczytać jesli chodzi o jedzonko to u mnie tragedia jeść mi sie wogóle nie chce jem na przysłowiowego musa a jak mam ochote to tylko ostre potrawy no nic wmuszam w siebie 2 posiłki i owoce żeby dzidzia coś podjadła pewnie mi sie zmieni i później będe wszystko wcinać ale narazie przestraszyłam sie że jem dużo za mało waga stoi w miejscu ale na 6 tydzień chyba tak powinno być co do sprzatania ja miałam wielkie sprzątanie w sobote ale mąż robił prawie wszystko co do objawów ciaży narazie cisza jedyna co spać spać i spać i strasznie osłabiona jestem wzdęcia jak najbardziej ale staram sie pic dużo wody niegazowanej i pomaga no cóż czekam na to swoje usg i zaleje swojego lekarza milionem pytań głównie jeśli chodzi o to jedzenie a tak jak zawsze lubiłam przegryźć ciasteczko czekoladke teraz nie moge na to patrzeć kompletnie nie mam na to ochoty chyba mój dzidziuś strasznie dba o linie mamusi buziaki dziewczyny papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem Gregia:) No własnie, ja również paliłam... Jeszcze parę dni po teście... Stopniowo zmniejszałam i po pięciu dniach odstawiłam. Teraz dym mi bardzo przeszkadza (na szczęście:)) Postanowiłam, że już nigdy więcej fajek w moim życiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem Gregia:) No własnie, ja również paliłam... Jeszcze parę dni po teście... Stopniowo zmniejszałam i po pięciu dniach odstawiłam. Teraz dym mi bardzo przeszkadza (na szczęście:)) Postanowiłam, że już nigdy więcej fajek w moim życiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi .... każda z nas ma jakieś grzeszki na sumieniu:) Ja zanim się dowiedziałam o ciąży miałam imprezkę za imprezką (jak to na urlopie bywa) nie wspominajac o papierosach:) jak tylko zrobiłam test to papieroski poszły w odstawkę.Ale ja mam większy problem który mnie martwi:( w dniach w których przypadała owulacja i tuż po niej miałam zapalenie pęcherza i brałam dosyć silne leki a teraz strasznie się boję, jutro ide do lekarza to się go zapytam czy mogło to zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, jak mi się dziś nic nie chceeee..... Mam i tak ten komfort, że pracuję w szkole (w biurze) i do końca wakacji pracuję do 13-tej, lub do 14-tej (na zmianę z koleżanką:) ) Ale od przyszłego tygodnia po 8 godzin... poszłabym chętnie na L4 ale w domu chyba jajo bym zniosła:) Tak źle i tak niedobrze:) Muszę w weekend wyciągnąć mojego męża do jakiegoś wielkiego sklepu z artykułami dziecięcymi, bardzo już mi się chce pooglądać wózki, albo ciuszki:) Ok, spróbuję popracować, tryzmajcie się dziewuszki i piszcie co u Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja siedzę na l-4 już 4 tydzień i mało mi brakuje żebym to jajo zniosła:)problem w tym że ja cały czas plamię więc jak mówi mój gines narazie nie mam mowy o powrocie do pracy:( tak więc cieszę się że mogę chociaż spacerować bo pierwsze dwa tygodnie musiałam leżeć plackiem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motka.to dbaj o siebie,nieprzemeczaj sie Ola-jeju a juz myslalam ze to tylko ja bym juz sobie chetnie odwiedzila sklep z ubrankami wozkami itp. w ksiazkach pisza ze takie odczucie przychodzi puzniej,zwane budowaniem gniazda,ja mam juz ochote budowac te gniazdo Zycze wam dnia bez mdlosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Motka a bierzesz duphaston na te plamienia lub luteinę???? Ja biorę 3X2 duphastonu dziennie gdyz progesteron jest b wazny w utrzymaniu ciązy. pozdrawiam aaaa..... dziewczyny mozecie jest wędzone ryby i kurczaki bez problemu:) i sery plesniowe tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I nick........imię......lat....tc .....termin......kg na plusie..... aniawd.....Ania.....29.....6......25.04..........+ 0 kg.......... rosar.......Ania.....26.....7......16.04...........+0kg. ......... Bogdanka..Ania.....26.....6......25.04...........+0kg... ..... Ola31.......Ola......31.....7......11.04........... ..kg........ Kaśka31....Kasia...31.....8.......9.04............+0kg.. ...... chanel 5..Marlena...21.....8.......8.4.............+0kg....... Motka......Ania.....28.....8.......13.04...........+0kg. ........ ali-cja.....ala........36.....9.......4.04.............+ 1kg........ Anna_śl.....Ania.....29.....7......19.04...........+2kg. .... enigmaa...Ania.....35.....9.......07.04...........+4 kg.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Jak każda tak i ja mam swoje grzeszki na sumieniu - jednym z nich to papieroski - nadal ciągnie jek diabli, nie mogę wogóle jeść, tylko mam napady głodu na bardzo ostre i kwaśne rzeczy, albo te zakazane jak wczorajsza wątróbka. Co do wędzonych potraw to wczoraj rano zakupiłam dwie makrelki wędzone i maiła być pasta rybna - niestety to zakazany owoc. Gdy jeszcze nie wiedziałam o ciąży, wypiłam nalewkę wiśniową ale niewielką ilość, więc raczej nie zaszkodziła. Największego stracha mam o leki które przyjmowałam żyjąc w stanie nieświadomości stanu odmiennego. Co do witamin to mój gin kazał mi przyjmować Elevit prenatal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz do diabla
ENIGMAA-jak masz zamiar dawac takie glupie porady,ze mozemy jesc sery plesniowe i wedzone ryby to lepiej idz do diabla z tego forum,widac ze wogole niemasz ilorazu inteligencji,poco prowokujesz ????Myslisz ze jestes madrzejsza od lekarzy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma, jestem ciekawa, skąd to wiesz, no , bo ogólnie wiadomo, że nie można. mój mąż wyczytał gdzieś, że przy wędzeniu nie ma nigdy tak wysokiej temperatury, żeby wszystkie bakterie zginęły. ja mam straszną ochotę na makrelę wędzoną!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigmaa-to mowisz ze we wszystkich stronach internetowych,w ktorym doradzaja niespozywania tych rybek kurczaczkow i tak dalej,to ze wszyscy pisza nieprawde??? hmmmm....... Mi to nawet lekarz odradzal tych prodoktow,z tych samych powodow co pisza na prawie kazdej stronie Kazdy robi jak chce,ale mi strasznie zalezy zeby moja dzidzia rozwijala sie w przyjaznych dla niego warunkach,wiec nawet jakbym zobaczyla na jednej stronie negatywny opis jakiegos produktu to bym go za chiny niezjadla A czy mozesz napisac z kad to wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy aby nie przesadzacie? Ciąza to nie choroba!!!!! Ja jakos nie czytałam o na tych \"wszystkich stronach internetowych\" tych rewelacji. Pytałam sie kilku specjalistów gin i endokrynologów a oprocz tego potwierdzaja to w Klinice Novum w warszawie która słynie z tego iz jest najlepsza kliniką w Polsce :) To tak samo jak pisze sie ze nie mozna farbowac włosów i np .ćwiczyć Bzdura.... Ja nie wierze w mity i pisze tylko potwierdzone wiadomości:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez niemusimy sie wychwalac kto jest w lepszej klinice,i kto slyszal lepsze wiadomosci,pisalam ze to zalezy od kazdej kobiety co zrobi,co do farby-moj lekarz polecil mi abym sie w pierwszym trymestrze powstrzymala z farbowaniem poniewaz,zawiera ona takie chemikalia jak amoniak,przy farbowaniu przechodzi przez skore,i przy tym to wdychasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również natknęłam się na info, że nie wskazane w ciąży są produkty wędzone, sery pleśniowe a wątróbka jest wręcz zakazana. Nie był to pojedyńczy artykuł, zresztą w gazetach również pojawiają się takie informacje. My nie przesadzamy i ciąża nie jest chorobą, ale jeśli ktoś miał jakiekolwiek problemy wcześniej, teraz dmucha na zimne. Ja również oszczędzam siły w miarę możliwości i staram się zdrowo odżywiać by przynajmniej nie szkodzić swojemu maleństwu. Gdyby tak nie było a niedaj Panie coś byłoby nie tak z dzieckiem nigdy bym sobie tego nie darowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chanel ..czytaj uwaznie bo nie zrozumiałas mojej wypowiedzi Nie chwalę sie kliniką tylko napisałam skąd wiem.... a nazwę kliniki przytoczyłam po to aby potem jakis pomaranczek nie wymyslal kolejnych głupstw i oskarżeń to wszystko poza tym niech kazdy robic co chce...... zmykam stad bo widze ze co niektóre kolezanki są przewrażliwione zyczę wszystkiego najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA
nick........imię......lat....tc .....termin......kg na plusie..... aniawd.....Ania.....29.....6......25.04..........+ 0 kg.......... rosar.......Ania.....26.....7......16.04...........+0kg. ......... Bogdanka..Ania.....26.....6......25.04...........+0kg... ..... Ola31.......Ola......31.....7......11.04........... ..kg........ Kaśka31....Kasia...31.....8.......9.04............+0kg.. ...... chanel 5..Marlena...21.....8.......8.4.............+0kg....... Motka......Ania.....28.....8.......13.04...........+0kg. ........ ali-cja.....ala........36.....9.......4.04.............+ 1kg........ Anna_śl.....Ania.....29.....7......19.04...........+2kg. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×