Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Hej Dziewuszki:) Byłam dziś zarejestrować się do pani doktor i zobaczyłam swoje ostatnie wyniki. I jestem bardzo happy ponieważ anemia prawie ustąpiła, wszystkie wyniki mam bardzo ładne i znów nie stwierdzono przeciwciał (mamy z mężem konflikt). Po pracy jeszcze badanie i mam nadzieje że też wszystko będzie ok. W nocy nie spałam godzinę bo miałam bóle w podbrzuszu takie jak w pierwszym dniu @ co mnie dość mocno zaniepokoiło... Teraz czuję się dobrze, jednak naczytałam się że takie bóle nie są dobrym znakiem i raczej zaleca się w przypadku ich wystąpienia kontakt z lekarzem. Może któraś z Was mi coś powie na ten temat? Ok, porządkuję biurko przed L4 i znikam:):):) Miłego poniedziałku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny! ja nadal walczę z migreną zatem samopoczucie jak i reszta u mnie jest do du... do tego wszystkiego miałam w weekend przejścia z tatą i mam dość! czemu tak jest że jedna bieda nigdy nie dokuczy tylko jak się pier... to wszystko naraz, jestem na skraju wyczeprapania psychicznego i chyba bedę musiała skorzystać z pomocy psychologa... 1967 PIGI15 ja też jestem stowrzeniem które lubi przestrzeń i świeże powietrze a mąż jakby mógł to spał by w saunie...dlatego ja śpie z córcią i to tylko pod kocem a latem śpię pod prześcieradłem .... Ola31 uważaj byś od nadmiaru wolnego czasu na L4 nie zwariowała tylko tak naprawdę odpoczeła! wszystkie inne brzuchatki pozdrawiam i życzę miłęgo dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu-tak to już jest że nieszczęścia nie chodzą parami a całymi tabunami!! Ale są gorsze i lepsze okresy..moze teraz musisz przetrzymać a potem się wszystko wyprostuje i będzie super?? Ja w to wierzę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola - coraz więcej z nas skarży się na to pobolewanie. Mi lekarz kazał brać nospę, jakby nie przechodziło, to jednak trzeba się kontaktować z lekarzem i kazał juz na siebie porządnie uważać i się nie przemęczać i absolutnie nie robić jakiś cięższych prac fizycznych Podobno 3/4 lekkie skurcze w ciągu dnia mogą wystąpić, bo macica już zaczyna ćwiczyć, ale gdy jest częściej i mocniej boli, to nie ma co czekać, bo lepiej dmuchać na ziemne Myślę, że po nospie też Ci przejdzie (jak mocniej boli, to nawet dwie można wziąć) Aniu Sl. - Aniu tak to już jest w życiu, że jak się piepszy, to dosłownie wszystko. Też miałam kiedyś taki okres w życiu, ale wszystko się ułożyło i u Ciebie też tak będzie ! Zawsze po burzy wychodzi słońce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASIULEK81
gosiek69........Gośka.........38.......32.......02.0 4 . .......+9kg Dz Alex81...........Ola.............26.......32.......02. 04........+8,5kg..N adamisia........Asia.......... .26.......34......03.0 4.....+12 kg Karolek okol. Lublina marysia78......Justyna........29........32......03.04. .. .....+3kgCh ali-cja............Ala.............36...…...32.... . .04 .04.......+13 kg..Alicja Ola31............Ola..........31..….......33..... .. 07. 04........+13kg...Antoś.....Namysłów agoosiaa........Agnieszka.....22.......33........09.04. . ......+4kg Staś..Toruń Anna_śl...........Ania............29.......33........09. 0 4......+9kg Kubuś Ruda Śl. Evika87..........Ewa.............20.......29........09.0 4 ......+14kgRobert Mysiczka30......Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH no wiec mama....Ania....25.........30..........10.04.........+10kg Ignaś echo1978.........Aneta..........29.......23........11.04 . . .....+7kgCHiDZ Motka..............Ania...........28.......31........14. 04.. ..…+12kg..Nikodem...Bytom Renia905.........Renata.......27.... .32....... 14.04.......+9kg CH Konrad Wrocław pigi15............Dorota.........28....31.......16.04... . ..+10kgDZ.Oliwia...W-wa gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg 1967.............Iwona.........40......30.......18.04... ...+12kg...Lukrecja..Połcz-Zdr. mag26...........Magda..........27.... ..18........19.04.. .......+2,5kg minimisia..... ..Agnieszka.....26... . ..27.......20.04...........+8,5 kg DZ polina80.........Ola..............27.... ..30.......20 .04.........+13kg CH viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..26..…...22.04...... ... +3 kg CH olcia00...........Ola.............26........31.......23. 04........+7,5 kg CH Adaś .... Kraków aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22.............Ewa............30......30 ....... 27.04.........+10 kg DZ pikpik............Kinga...........23.......19 .......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona........ .29.......28.......30.04. .... .. ....+10kg CH Poznań Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......30........30 .04.........+14 kg DZ Laura Warszawa Brzuchata.......Baśka..........26........33........20.04 .. ......+ 12kg CH . Wrocław Asiulek81.........Asia........27.....30..........27.04.. ....+13kg CH....Kacperek... Oława k. Wrocławia Będzie chłopczyk. bardzo bardzo się cieszymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dlaczego Wy chodzicie na zakupy z tesciowa i mezem?? Potem sie denerwujecie tylko, niech ona sie zajmie woimi sprawami a nie miesza w wasze! Olu- niby takie bole nie sa niczym dobry, ale moga juz sie pojawic, ale lepiej skontaktuj sie z lekarzem! Aniu- kiedyś musi byc lepiej.. Asiulek- gratuluje chlopca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do no wiec mama the real czy mogłabyś podać mi namiary na ten wózeczek podobny do x landera ale tańszy. bo też mi się podobają te wózki tylko troszkę drogie. Pozdrawiam wszystkie oczekujące na kwiecień. Ja też mam wtedy termin i podczytuję was troszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Alex-ja nie nawidze chodzic z moja tesciowa gdziekolwiek i wczoraj moja tesciowa wstala taka chora bo ma problemy z sercem ze nie byla nic w stanie zrobic ale jak tylko uslyszala sklep to juz wyzdrowiala ale naszczescie na zakupach sie poklocili z moim mezem i powiedzial ze juz jej nie wezmie ,ja nie moge jej odmowic zeby nie jechala . Ja dzis sie wkurzylam miesiac czasu czekalam na wizyte do dermatologa i poszlam a okazalo sie ze ona nie przyjmuje dostalam furii w tej przychodni i opierdzielilam ta babe ze nawet nie raczyla zadzwonic ale poprawilam sobie humor i poszlam do mojej fryzjerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Pigi, ludzie to mają czasem nasra...przecież jesteś w ciąży i średnio tak latać co chwile do lekarza bo babie cos odbilo..nie lubie czegoś takiego...ehh ale co zrobić, tacy są ludzie i już...a jak włoski? duza zmiana? ja chce jakos przed wielkanocą pójść...potem pewnie czasu nie będzie a podobno przy maluszku na początku lepiej szalonych zmian nie robić:P bo nie pozna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam do domku, już wreszcie na wolnym:) Aniu, ja chyba rzeczywiście zwariuję ze szczęścia zamiast odpoczywać;) Tak na margonesie, bardzo mi przykro... Znów mogę Ci tylko napisać żebyś była dzielna... Uważaj na siebie... Antoś waży już 2300, pani doktor twierdzi że w normie:) Ja na razie 14 kg do przodu, więc nie jest najgorzej. Macica jeszcze wysoko, a na te bóle nocne dostałam tabletki rozkurczowe, mam więcej odpoczywać i już:) Generalnie na razie bez obaw, termin już wychodzi na początek kwietnia, tylk główka troszkę większa (ale u chłopców to ponoć normalne:) ) Ok, uciekam na obiad, bo umieram z głodu:) Buziaki Kochaniutkie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu- witamy na wolnym:) odpoczywaj. Dobrze, ze z brzuszkiem ok. Myslalam, ze mnie pocieszysz i napiszesz jak zawsze ze twoj Dzidzius duzy a tu w normie.. hehe tzn oczyiwscie super, ze jest ok, ale myslalam, ze tez bedziesz miala wielkoluda i mi dotrzymasz w tym temacie towarzystwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej EW :) no więc na allegro musisz wpisać wózek wielofunkcyjny Trinity i wyskoczy ci aukcja sklepu z warszawy. wózek jest do kupienia od zaraz , my czekalismy 2 dni ;) (tzn jutro bedzie) cena to około 1030zł już razem z dostawą kurierem. są różne kolory a w komplecie jest gondola, spacerówka, torba, okrycie na nóżki, 2 budy...chyba jakoś tak. koła pompowane co jest dla mnie bardzo wazne bo słyszałam że piankowe kompletnie do niczego są. aha i jest chyba pompka tez do tych kół. ogólnie mam nadzieję że to dobry zakup...jutro się sama przekonam ;) powodzenia z zakupami i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec mama-dzieki za stronke ja wybralam wozeczek chico ,jeszcze zobacze w sklepie jak bedzie inny zestaw kolorow to kupie w sklepie i mniej wiecej w tej cenie (bo wozki chico teraz spadly z cen)a jak nie to ten ktory tu upatrzylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej PIGI :) chico to renomowana i pewnie solidana firma. jesli mogę coś doradzić to zwróć uwagę na wielkość kół i czy są pompowane bo w chico z tych, które oglądałam to większość miała małe takie...całkiem miejskie chyba po prostu ale może są też inne. powodzenia w zakupach :) Ja już kurcze nie wiem :( twardenieje ten brzuch wieczorami i rano i nie wiem czy brać tą nospę czy się nie szprycowac póki to nie jest jakieś bardzo przeszkadzające? słyszałam że jak już przed porodem mocno twardnieje że brzuch niemal kwadratowy się robi to niektórzy zalecają relanium bo działa właśnie rozkurczowo i to w stałych dawkach dziennie. bo ponoć to nie korzystne dla malucha jak jest tak mocno i długo ściśnięty? ale to dopiero przed samym porodem o takich ściskach słyszałam. więc nie wiem czy się dopominąc o cos od gina? wolałabym bez leków....ale już zaczęłam się zastanwiać czy się mój maluch aby napewno wysypia przez to ugniatanie go :P ech..niepokoje młodej i niedoświadczonej matki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec mama- mnie tez jak twardnieje to robi sie \"kwadratowy\". mnie lekarz kazal brac w takich sytuacjach wiecej magnezu. moja kolezanka dostawala relanium bo do twardnienia dochodzilo razem ze skurczami bolesnymi. wiec nie wiem co twoj lekarz zadecyduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex, mój mały tak szybko przybierał w 5 i 6 m-cu, potem odstawiłam witaminy na rzecz żelaza i chyba troszkę zwolnił:) Na te nocne skurcze dostałam Spasmolinę, ponoć łagodniejsza od no-spy. Mam brać 2xdziennie po 1, ale chyba tyle nie potrzebuję... Będę brać w razie potrzeby, nie chcę się faszerować lekami. No i rzeczywiście Mysiczka, Alicja i Minimisia gdzieś się zapodziały... dziewczyny dalcie chociaż jakiś znak, że wszystko u Was dobrze... -1967-, Ty też się odezwij:) Poprawiam jeszcze tabelkę i zmykam poleżeć dalej:) Ale fajnie tak się polenić:) gosiek69........Gośka.........38.......32.......02.0 4 . .......+9kg Dz Alex81...........Ola.............26.......32.......02. 04........+8,5kg..N adamisia........Asia.......... .26.......34......03.0 4.....+12 kg Karolek okol. Lublina marysia78......Justyna........29........32......03.04. .. .....+3kgCh ali-cja............Ala.............36...…...32.... . .04 .04.......+13 kg..Alicja Ola31............Ola..........31..….......34..... .. 07. 04........+14kg...Antoś.....Namysłów agoosiaa........Agnieszka.....22.......33........09.04. . ......+4kg Staś..Toruń Anna_śl...........Ania............29.......33........09. 0 4......+9kg Kubuś Ruda Śl. Evika87..........Ewa.............20.......29........09.0 4 ......+14kgRobert Mysiczka30......Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH no wiec mama....Ania....25.........30..........10.04.........+10kg Ignaś echo1978.........Aneta..........29.......23........11.04 . . .....+7kgCHiDZ Motka..............Ania...........28.......31........14. 04.. ..…+12kg..Nikodem...Bytom Renia905.........Renata.......27.... .32....... 14.04.......+9kg CH Konrad Wrocław pigi15............Dorota.........28....31.......16.04... . ..+10kgDZ.Oliwia...W-wa gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg 1967.............Iwona.........40......30.......18.04... ...+12kg...Lukrecja..Połcz-Zdr. mag26...........Magda..........27.... ..18........19.04.. .......+2,5kg minimisia..... ..Agnieszka.....26... . ..27.......20.04...........+8,5 kg DZ polina80.........Ola..............27.... ..30.......20 .04.........+13kg CH viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..26..…...22.04...... ... +3 kg CH olcia00...........Ola.............26........31.......23. 04........+7,5 kg CH Adaś .... Kraków aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22.............Ewa............30......30 ....... 27.04.........+10 kg DZ pikpik............Kinga...........23.......19 .......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona........ .29.......28.......30.04. .... .. ....+10kg CH Poznań Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......30........30 .04.........+14 kg DZ Laura Warszawa Brzuchata.......Baśka..........26........33........20.04 .. ......+ 12kg CH . Wrocław Asiulek81.........Asia........27.....30..........27.04.. ....+13kg CH....Kacperek... Oława k. Wrocławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola31: po całym dniu w pracy mam dosyć i tylko zagladam co u was nowego i radosnego...mała cały czas nogami w dole , kopie mnie po pęcherzu i dolnych rejonach tak,że nie bardzo mogę siedzieć:( najlepiej jest mi w pozycji leżącej lub stojącej,bo przy kompie muszę w pozycji\"jakbym kij połknęła\" i cholera,chyba grzybica mi się przyplątała ,spróbuję czopkami z propolisu pogonić a jak nie przejdzie do do lekarza po jakąś receptę muszę iść... dobrej nocki ciężarówki proszę pogłaskać swoje dzidzie ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi - ja kupiłam wózek chicco (gondola, spacerówka i fotelik) i baardzo mi się podoba, ja zdecydowanie wolę małe kółeczka a jutro dokupuje na allegro do wózka podusię i kołderkę za 26 pln - to taniocha , ahhh każdy ma inny gust . Kurdę - z tymi zakupami mnie opętało ostatnio i nie mogę się powstrzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa-uważaj na podusie..jeśli już chcesz jej używać to musi być maksymalnie płaska..jeszcze wczoraj czy dzisiaj na tvn style było...więc się utwierdziłam w tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec mama the real - dzięki za odpowiedź, ale niebardzo umiem znaleźć ten wózek. Jeśli możesz to podaj mi linka do tej stronki.Będę bardzo wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już znalazłam ten wózek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! No wiec mama -tam sa male kola chyba te miejski o ktorych mowisz a jakie masz zadanie o nich ,bo ja kompletnie sie nie znam.Troszke mnie przerazaja te biale wstawki ale maz jest napalony na ten wozek jeszcze zabacze w sklepie a jak nie to ten kupujemy.Dzis jade w goscine:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wózka jeszcze nie mam ale chcę taki z dużymi pompowanymi kołami,żeby można było po nierównym terenie wygodnie jeździć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiec mama
hej :) my strasznie długo szukaliśmy w necie i ten wydawał się nam najatracyjniejszy....wygląda dokładnie jak x-lander(ja nie widzę różnicy) a jest jednak sporo tańszy. Hm....chicco z kolei to jest renomowana marka więc jakość jest pewniejsza....ale te małe koła dla mnie np odpadają. Nie wiem gdzie dokłądnie zamierzasz jeździć, ale ja chciałabym w różnych miejscach które się trafią a nie tylko po wyłożonych chodniczkach. Jak się pojedzie za miasto to chciałabym też dać niem radę po piachu czy kawałku "terenu" ;) Dlatego dla mnie małe koła odpadają. Dużym i pompowanym po prostu ufam :) Wybrać wózek to masakra normalnie bo tyle tego jest , wydatek nie mały a dobrze by było żeby był na lata. Osobiście gdybym miała więcej kasy wybrałabym mutsy...albo maxi cosi bo mój brat miał i rzeczywiście prowadził się rewelacyjnie. tylko że to wydatek rzędu ponad 2000zł :( więc dla nas odpada. Pozdrawiam znów słonecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wróciłam z psem do domu :). Co prawda w weekend byłam ale miałam gości i było tak wesoło, że nie miałam czasu do was napisać. Wczoraj w Netto kupiłam wanienkę za 20zł, wygląda dobrze i ma 80cm długości. Są różowe, zielone, niebieskie, żółte i chyba jakieś tam jeszcze. Ja mam żółtą :). I przyszła moja chusta :) Hoppendiz Delhi 4,6m :) jest super. Jutro mam wizytę u gina :(. Spróbuję uzupełnić tabelkę, może tym razem nie zniknie w ferworze uzupełniania danych to co wpiszę. Ciekawe ile tych kg na + będzie. Motka, ja od jakiś 5lat mam fazę na pomarańczowy. Ale staram się trochę hamować bo to taki \"agresywny\" kolor. Brzuchata, też jestem za pozycjami wertykalnymi do rodzenia. Mam nadzieję, że jakoś wywalczysz taką pozycję w swoim szpitalu. To krzesełko wygląda jak pół deski klozetowej na nóżkach i ponoć naprawdę świetnie się na tym rodzi (moja położna ma takie coś). Niedługo będę mogła ci pożyczyć książkę Janet Balaskas \"Poród aktywny\". Oczywiście jeśli chcesz, innym dziewczynom też :). Ciężko ją dostać a b. wartościowa. Ten twój dojazd do szpitala nie jest zły, przecież zwykle poród trochę trwa i na pewno dojedziecie na czas. 1967, ale z ciebie słodka oszustka :) Mój jak mu to przeczytałam to powiedział ze on ma ochotę czasem czmychnąć z łóżka jak ja się kręcę. Asiulek, witaj na forum! no wiec mama, mój synalek też nie lubi jak się garbię i pakuje nogę dokładnie w to samo miejsce :) Cóż chcą mieć maluchy dużo tlenu i przestrzeni. Ola31, czyli jest coś w tym, że może na witaminach maluchy za szybko rosną. Ja kończę właśnie drugie opakowanie Prenatalu, myślę że 2 miesięczna dawka przyjęta przez 6 miesięcy nie zrobi z mojego malucha wielkoluda. Teraz będę łykać czasem Prenatal DHA ale on jest bezwitaminowy raczej, tylko z kwasami tłuszczowymi. Od czasu do czasu też łyknę witamin bo mam jeszcze jedno opakowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Wszystkim!! Uaktualniam kilogramy :( Wlasnie osiagnelam wagę 70 kg :( brzmi monstrualnie :( gosiek69........Gośka.........38.......32.......02.0 4 . .......+9kg Dz Alex81...........Ola.............26.......32.......02. 04........+8,5kg..N adamisia........Asia.......... .26.......34......03.0 4.....+13 kg Karolek okol. Lublina marysia78......Justyna........29........32......03.04. .. .....+3kgCh ali-cja............Ala.............36...…...32.... . .04 .04.......+13 kg..Alicja Ola31............Ola..........31..….......34..... .. 07. 04........+14kg...Antoś.....Namysłów agoosiaa........Agnieszka.....22.......33........09.04. . ......+4kg Staś..Toruń Anna_śl...........Ania............29.......33........09. 0 4......+9kg Kubuś Ruda Śl. Evika87..........Ewa.............20.......29........09.0 4 ......+14kgRobert Mysiczka30......Ola.............31......29........ 10.04.........+10,kgCH no wiec mama....Ania....25.........30..........10.04.........+10kg Ignaś echo1978.........Aneta..........29.......23........11.04 . . .....+7kgCHiDZ Motka..............Ania...........28.......31........14. 04.. ..…+12kg..Nikodem...Bytom Renia905.........Renata.......27.... .32....... 14.04.......+9kg CH Konrad Wrocław pigi15............Dorota.........28....31.......16.04... . ..+10kgDZ.Oliwia...W-wa gregia...........Justyna.......25...…..18.…. . 18.04...............+3kg 1967.............Iwona.........40......30.......18.04... ...+12kg...Lukrecja..Połcz-Zdr. mag26...........Magda..........27.... ..18........19.04.. .......+2,5kg minimisia..... ..Agnieszka.....26... . ..27.......20.04...........+8,5 kg DZ polina80.........Ola..............27.... ..30.......20 .04.........+13kg CH viki444...........Wiolka.........29.... ..26..…..20 .04 ..........+9kgDZ to ja CC.........Anka...........25..... ..26..…...22.04...... ... +3 kg CH olcia00...........Ola.............26........31.......23. 04........+7,5 kg CH Adaś .... Kraków aniawd...........Ania............29......26....... 24.04......….+8,5kg DZ Isa22.............Ewa............30......30 ....... 27.04.........+10 kg DZ pikpik............Kinga...........23.......19 .......27. 04........+3kg Suzanke.........Iwona........ .29.......28.......30.04. .... .. ....+10kg CH Poznań Agula81.........Agnieszka.......26.......24.......23.04 .. ........+9kg CH TPM..............Asia.............34.......25........2 0 .04..........+7kg DZ Liliankas........Liliana..........28.......30........30 .04.........+14 kg DZ Laura Warszawa Brzuchata.......Baśka..........26........33........20.04 .. ......+ 12kg CH . Wrocław Asiulek81.........Asia........27.....30..........27.04.. ....+13kg CH....Kacperek... Oława k. Wrocławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×