Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Hejka:) Musze Wam pochwalic sie ze Stas zniósł rewelacyjnie, do 2 spał a ostatnią godzine pół drzemał, pół gadał, smiał się i próbował wyprostować..już mu bylo niewygodnie...jak wrócilismy to go przewinęlam, przebralam i położyłam do łóżeczka...najpierw gadał dość długo potem go zagluszyłam i poszedł spać... U nas znów szaleństwo z bratanicą, za chwile jedzie do szpitala:( u nas zostaje ta starsza i pogoda do d... Pigi kuruj się i oby Oliwka szybko wyszła z tego... Aniu Kubuś słodki...i też pięknie siedzi:) Brzuchata może to zęby..mój jak marudzi i nawet pierś nie pomaga uznaje że to ból i daję panadol..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz dzis lepiej sie czujemy:)dziewczyny gotujecie maluchom czy tylko sloiczki dajecie ja dzis ugotowalam zupke skrzydelko ,ziemniaczek ,marcheweczka i pietruszka i zaprawilam kaszka kukurydzian oBRALAM pozniej miesko i zmiksowalam i Oliwia jadla az sie uszy trzesly jurtro tez dam a pojutrze ugotuje nowa i chybA jej bede gotowala Agoosiu-ale skad wiesz ze to jakis Bol watro malucha faszerowac lekami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubuś taki szczuplutki na buzi jak Vicek..przez to wydaja się starsi..moja ma papę jak z reklamy budyniu ale waży tylko 7200....poszło jej w centymetry bo ma 73...a marudna i inaczej jak przy cycku nie uśnie :( ..chyba,że na dworze albo na noc bo wieczorem to juz jestem uparta...po prostu nie chcę by mi się kiedyś udławiła tym co jej w buzi zostało a nie polknęła ...no i oczywiscie zęby i próchnica:P agoosiaa: no pięknie :D teraz to już go nie dogonisz..jak się buja to już niedługo pójdzie..chowaj wózek bo już teraz to kółka na pewno zje... pigi:jeszcze słoiki ale już jak pisałam wyżej__> przygotowuje się do gotowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi uważaj z tym gotowaniem Wszystko super ale z tego co mi wiadomo nasze dzieciaczki jeszcze nie mogą jeść wywaru z mięsa. Jeśli chcemy mięsko dodać do zupki to należy je ugotować osobno i zmiksować z warzywkami ewentualnie dodać dobrej jakości masło albo oliwe z oliwek poza tym my potrzebujemy walorów smakowych, dla maluszków lepiej jak najmniej na początku. Przejrzałam już tony kalendarzy żywieniowych itd Ale oczywiście to Ty jesteś matka i wiesz co dla Oliwki najlepsze ;-) My dziś po szczepieniu na pneumo na razie jest ok aż dziwne bo wcześniej miała temp podwyższona zawsze. No i wcinamy marchewkę, ziemniaczki, dynię z ogromnym smakiem ale zupka marchewkowa z ryżem nie przeszła nawet u mojego głodomorka ;-)) Pigi,Lida a jak rehabilitacja u was? I co Wasze dzieciaczki potrafią? no w końcu wyślę jakies zdjęcie nasze na pocztę bo nas tam nie było że hoho ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki nie pisze bo kurde skonana jestem mały mi daje taki wycisk !!! w nocy non stop sie budzi w dzień maruda taka że masakra nie wiem czy to te ząbki kolejne czy co czy taki okres teraz ma zaczyna sie bać wszystkiego oczywiście siedzi już pięknie ale czasem jak sie zapatrzy jak walnie łepetynką to krzyk na cały blok i zawsze znajdzie miejsce gdzie nie obłożyłam poduchą :( A tak nerwus straszny Jemy już wszystko dziś np zupka (słoiczek) kurczak z ziemniakami w pure jabłkowym :) i cyc non stop Buziole kochane trzymajcie kciuki żeby mu ten kryzys minął bo sie wykończe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia -no to trzymam kciuki Kurcze to co znaczy ze za wczesnie zaczelam gotowac a taka dobra mi ta zupka wyszla oczywiscie bez zadnych przypraw a jak bylysmy miesiac temu u logopedy to powiedziala zeby dawac wlasnie zupki gotowane bo jezyczek wtedy zaczyna pracowac. A u NAS reh.mysle ze juz nie bedzie potrzebna Oliwia juz jest prosta i robi wszystko to co robia inne maluchy w jej wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale oczywiscie idziemy na reh.tak jak mamy 17 listopada i zobaczymy co powiedza a jak u cIEBIE LILjankas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denim Podziwiam Cię i życzę wytrwałości. Myśle , że łączenie studiów i macierzyństwa przy tak malutkim dziecku to naprawdę trudna sprawa. Usciski dla Tośki:) Liliankas Ale pannica z Twojej Laury:) Fajne foteczki. olcia00 Życze Ci aby kryzys synusia szybko minął bo wiem jakie jest to wykańczające. U Vica spanie raz lepiej raz gorzej, wczoraj na przykład cudnie - spal od 20 do 1.30, cyc, potem spanie do 4.30 cyc i spanie do 7. Życzyłabym sobie tak zawsze ale on jakiś niestały spaniowo jest;) 1967, pigi15 Ja też dziś się wzięlam za gotowanie, tzn. nie na zapas ale jednorazowo. Cóż z tego skoro Vicek wzgardził maminym żarelkiem w postaci marchewki, ziemniaczka z mleczkiem i kleikiem kukurydzianym:( Woli słoiczki, generalnie dla mnie to lepiej bo szybciej, ale chciałam być dobrą mamą i od czasu do czasu ugotować coś swojemu dziecku;) Dobrej nocy dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi, po płaczu jesteś w stanie wyczuć że to bol i coś poważnego a nie marudzenie....co do gotowania to ja też gotuje czasem, mięsko jest ok ale tak jak liliankas pisala gotowane osobno i dodawane potem do ugotowanych jarzyn...a co do reszty jeśli malej nic nie bylo to luzik, widac jej pasuje:) ja daje na zmiane, jak mam czas i wenę to gotuje a jak nie to daje słoiczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my "poszczepienni", narazie bezobjawowo; potem jeszcze tylko zmierzę tempkę, czy aby na pewno nic; a teraz przy szczepieniu pielęgniarki zaatakowały mnie, ze przy tym w 13 miesiącu mogę mu dołożyć ospę; no i proszę; pamiętam jak 3 lata temu pytałam o szcz. na ospę dla Bubu to mnie wyśmiały, że po co.. a teraz?? widać, że przedstawiciel skutecznie polatał po ośrodku i "przekonał" służbę zdrowia do produktu :-P Laura śliczna dziewczynka; Kubuś - człowiek guma no i Vicek ma taki dorosły mądry pyszczek :-) a właśnie! bo Kubuś w spacerówce tak fajowo siedzi; agoosia ty chyba masz też x-landera; powiedz, czy używasz już spacerówki z pałąkiem? bo Oli juz dawno jeździ w spacerówce ale bardziej na leżąco a jak go podniosę bardziej na siedząco a do tego dzisiaj dołożyłam pałąk to mu wypadał ryjek na wysokości tegoż pałąka; może po prostu jeszcze siedzi tak niepewnie i zgarbiony, a może taki fason wózka ?? zastanawiam się suzanke napiszę co i jak z Olem jutro, bo mamy kontrolę u lekarza w ośrodku rehabilitacji; przekażę co powie; a poza tym jutro jeszcze trzecie badanie bioderek; oby było dobrze;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lida założyłam raz pałąk bo on podciąga główkę bo chciałby usiąść ale mu nie wychodzi i faktycznie jeszcze siedzi za daleko żeby móc się złapać bo my mamy włożony koc pod jego pupe żeby miał płasko do spania na brzuchu i dlatego on cały czas nawet przy podniesionym oparciu jest jakby pod ukosem czyli nie siedzi a jakby leży cały czas (trochę niejasne to...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, my też juz po ostatnim szczepieniu, jak i do tej pory bez objawów. Wreszcie już po !! Pigi- a powiedz mi gotujesz takie warzywa z targu ??? Ja mam od teściowej nie pryskaną marchewkę, pietruszkę i takie tam, ale mały ma generalnie wybór i trochę do bani dawać ciągle to samo, kur ekologicznych też nie mam ;) a tak trochę boję się dawać tego ze sklepu mięsa czy warzyw .... Olcia - też dałam to danie ostatnio, ale cos potem marudziła, nie wiem czy to od tego kura ... a u Ciebie ok ?? Denim - rany boskie, aż mi włosy dęba stanęły - ja leń jestem juz totalny ;) Iwona - moja Majka też prawie tyle samo waży bo 7500 i też ma 73 i też ma polika pampuśne jak fix, ale ciałko raczej smukłe i długie nogi hehe Brzuchata i Olcia - jeny, wiem jak to jest jak dzieciak marudzi, bo ostatnio to przerabiałam, zajechać się można a wieczorem nie wiedziałam jak się nazywam, wiec życzę Wam, żeby jak najszybciej wróciło wszystko do normy Liliankas, Ania - dzieci PrzePrze -cudne :))) A właśnie chodzicie wszystkie na to trzecie badanie bioderek, nam tez kazała przyjść jak zacznie siadać, to teraz wypadałoby iść Agosia - a kupiłaś tą furę ? A słyszałyście dziś na tvn o szczepionkach ??? Pojawiają się opinie naukowców, że są czy mogą być .... szkodliwe !!! zawierają min. rtęć, formaldehyd i jakieś inne substancje, które mogą działać na móżg, ukł. nerwowy i powodować choroby (podejrzewają autyzm) aż mi ręce opadły .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu człowiek jeszcze dopłaca za jakieś pneumo .... za parę lat się okaże, że słoiczki i cała reszta też są bo d ... sorki za błędy w poprzednim poście ;P ale tak lecę z tym pisaniem, aż mąż się wkurza, że walę w tą klawiaturę jak opętana :P oki to lecę spać, bo nie wiem co Majka dziś szykuje na noc. Ostatnio wstała o 3 i do 4:30 trenowała siadanie i obroty na brzuch, nie wiem śniło jej się, że umie siedzieć czy co, a tak pięknie spała całe noce, no ale mam nadzieję, że to był jednorazowy wybryk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od wszystkiego zapomniałam pochwalić sie, ze mój \"sumita\" waży 9400!! Isa w sumie to nie wiedziałam o zalecanym trzecim badaniu; my musimy iść bo przy drugim nie było widać jeszcze jąder kostnień (czy jak to tam zwał); wrzuciłam w google i troszkę liznęłam tematu; na razie mam nadzieję usłyszeć, że wszystko OK a nie wiem co było o tych szczepionkach, ale juz dawno mówiło się, że MMR (odra, świnka, różyczka) \"może\" powodować autyzm; nawet był jakiś film na faktach, jak w Stanach zawiązało się Stowarzyszenie \"rodziców pokrzywdzonych dzieci\" dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki Adaś siedzi w łóżeczku i obrabia zębolami zabawki to mam czas pisać Co do jedzonka je to mięsko marudzić marudzi ale kurka nie wiem po czym bo jak jest tylko na piersi to też marudzi hihihi więc nie zgadne czy to po tych słoiczkach :) Wyśle Wam zaskakujące zdjęcie wiec zapraszam na poczte ;) A tak to też siedzimy już w spacerówce bo to go bardziej ciekawi A ważymy 7750 :) my cyckowi !!! hihihi bo wiem ze u nas mnie dzieciaczki przybierają no lece pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!!! Ola !!!!a co on stoi?!!!!:) Isa-ja tak daje mu z bazarku ale u na sjest tak swietnie zaopatrzony bazar ze nawet sama Jolanta Kwasniewska tu przyjezdza:)nie mam skad wziac innej kury i warzyw ale teraz jak pojade do domu to wezme pare warzyw kury nie przywioze bo nie mam :)to czyli mozna podawac takie gotowane tylko gotowane osobno?a ja myslalm ze jak niunka zje takiego na kurze to wyzdrowieje Liljankas coreczka sliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Wam powiem że nie szaleję z tą ekologią..jasne że jakbym miała dostęp do własnej, ogródkowej żywności to bym taką dawała...ale tak to kupuję na ryneczku warzywa a mięso u znajomej rzeźniczki więc świństwa mi nie da... Olcia..na kolanach kuca?? cwaniak mały :P Zmykam na aero, Staś z babcią (mama M) na spacerze...laski też tak macie że Waszej mamie na luzie moglisbyscie powierzyć dziecko a tej drugiej babci jakoś tak trudniej?? ja to zaraz zazdrosna jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie tyle ze zazdrosna tylko jakos tak nie mam zaufania ,i mysle ciagle jak Oliwia zostanie z nimi w sobote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym oddała komukolwiek zeby tylko wziął :D właśnie robię aukcję na allegro..ze zdjeciem :D takie czasy,ze poszłaby jak świeże bułki bo co 5-te małzeństwo ma problemy z prokreacją.. pigi: rosołek z kury tzn wywar ma właściwosci pobudzajace oprócz wielu innych..na razie samo mieso,bez wywaru..tak jak dziewczyny piszą..ale nie martw się,ze jej zaszkodziłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poqtnica
Małżeństwo jedzie samochodem już przez dłuższą chwilę nie odzywając się do siebie po wcześniejszej sprzeczce. Nagle mąż zauważa stodołę z różnego rodzaju bydłem: krowy, byki, świnie,owce...... > - Twoja rodzina? - pyta sarkastycznie mąż > - Tak, teściowie - odpowiada żona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pigi: jesteś..najlepszą....każy ma prawo do zoonk-a..przecież to twoje pierwsze dziecko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kochane! Kubul tez jak wam pisałam zero siadania w wózku jak ma poduche pod plecami jako oparcie to nawet siedzi ale sporadycznie a na chamca go nie bedę sadzać na wszystko przyjdzie czas... a z tym stawaniem to mu twardo nie przechodzi i dziś poprosze ole by cykneła zdjęcie jak go kapię to będziecie zlewać... na nic zabawki, kaczuszki cuda wianki ... ma charakterek nieugięty po mamusi.. obraca się jak kołowrotek staje na głowie tzn wygina się na łóżku w łuk staje na prostych nogach oparty na głowie...mówię na niego sprężynka... a nerwus też straszny... jak czegoś mu nie dam albo jest poza jego zasiegiem to płacz, jak juz to dostanie to robi taką mninę widzisz matka tak czy siak jest po mojej mysli....łobuz co do jedzenia to kupiłam wczoraj (dostałam od mamy) blender ale nie zamierzam na razie gotować tylko deserki sama przyrządzam.. a propos... Kuba ponownie po bananie zrobił kupę z takimi brążowymi nitkami i nie wiem na bank to po bananie ale co to za choler... jest? Iwona kutwa Kubuś tez waży 7,5kg a taki drobniutki a Lukrecja taka papusna super zawsze podobały mi się takie dzieciaczki u mnie wygląda na to że ja wszystko dzieciom wyżeram bo sama jestem jak wieloryb a one taki zabiedzone, zamorzone głodem ale kicham na to ważne że sa zdrowe i silne! zmykam do garów bo Miniol zazyczył sobie dziś zupę makaronową czytaj rosół... duża bużka miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie żarty pomarańczki zawliły mnie z fotela... szczególnie ten ostatni hahhaha jaki prawdziwy? zyciowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Iwona!!! Kiedys nie bylo tych wynalazkow i po 4miesiacu gotowaly kobiety i co zyjemy .Moja Łobuziara juz sie obudzila ja jeszcze woze w gondoli bo Oliwia jeszcze sie miesci w niej .Mnie tez rozsmieszyl ten kawal pomaranczowki nas zasypuja kawalami maja jakis dobry humor ze nie docinaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu mój też za każdym razem jak dostanie banana to taką kupę robi...ja myślę że po prostu to takie resztki niestrawione..tylko podobno z bananem nie za często bo ma za duzo białka czy coś...podobno Bobvita trochę przyspiesza z niektorymi rzeczami..mnie rozwalila śliwa po 4 m-cu...dostał ale po 5 mu dalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×