Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

Słuchajcie..zasnął...ale jak :P uwieszony na szczebelkach, wtulony w wiszący na nich koc...biedactwo...położyłam go już normalnie..niech teraz się wyśpi porządnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos chyba fruwa w powietrzu:) Niko też nie chciał zasnąć-darł się pół godziny aż skapitulowałam i wyjełam go z łózeczka...zasnął dopiero na spacerku,spał 1,5 godziny więc łaziłam po dworze, żal mi było wracać do domu (zawsze w windzie się budzi :) ) mało mi twarz nie odmarzła bo niby temperatura na + ale zimny wiatr i mgła skutecznie ochładzaja.... Gratulacje dla Stasia🌻 Niko też juz ma za sobą pierwsze kroczki-co prawda tylko dwa ale były:D ogólnie to u nas wygląda tak że jak Nikos się bawi ,ma obie ręce zajęte ,czasami sie zapomni i stoi:D czasami stoi naprawdę długo,jak tylko go zawołam żeby do mnie przyszedł siada na tyłek i przychodzi na czterech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze--a moja odsypia chorobe i śpi już UWAGA--trzecią godzinę..z nadmiaru szczęscia nawet obiadu nie ugotowałam,bo boje się garami brzęczeć ;D ale w nocy to horror..ma chyba zapalenie krtani i jest za sucho w pokoju...na dodatej górne dziasła przypominają balony..pije tylko łyżeczką ,mleka nie chce wcale :) Saś i Niko pojdą chyba niedługo na piwo :D takie maja chłopaki przyspieszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejne 3 samodzielne kroki za nami. bez upadku, od fotela do ławy nadal nie gada:( zadnych sylab....:( to zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Iwona to wspolczuje Lusce jak ma zapalenie krtani maoja Oliwia tez przechodzila przez to zaopatrz sie na wszelki wypadek w zyrtek jak w nocy mialaby problemy z oddychaniem mojej Oliwii lekarz ostatnio przepisal zyrtek i inne leki ale zyrtek najlepiej pomogl bidulka U mnie jak Oliwii tez zdazy sie pospac dluzej niz 30min.to ja nie wiem co mam wtedy ze soba zrobic. Motka moja Oliwia tez sie budzi jak tylko przekrocze prog w domu ja sie nachodze jak wariat a ona sie budzi ja nie zdaze kurtki sciagnac a ona nie spi:) Wiecie co ale mnie ta moja teciowa wkurwia nic kompletnie nic ja nie interesuje oprocz komputera pierdolnik w domu ale ona ma w dupie siedzi i gra albo liczy ile ja wyniesie wycieczka wlasnie mi gada ze fotelik do samochodu drogi a sobie na wyciecke nie zaluje jeszcze cos wspomna o tym foteliku to jej cos powiem Agoosia a Ty zdecydowalas juz jaki fotelik kupujecie ja Ci ostatnio wyslalm instrukcje a mialam Ci wyslac zupelnie cos innego jak znajde to Ci podesle. Ja dzis wystawilam lozeczko Oliwii z pokoju i wstawilam kojec do spania bo w lozeczu wlai o szczebelki glowka .Wiecie co ta malal babajaga zrobila dzis stanela mi w krzeselku dobrze ze bylam w kuchni bo ajak by walnela ach az nie chce myslec co mgloby sie stac od dzis przypinamy do krzeselka.Ale sie napisalam mam nadziejej ze kafe nie zje tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spała pełne 3 godziny..ale jak wstała to wglądała jak Jack Nicolson w konc ówce \"Czarownic z Eastwick\" :D:D talerz zupy wciagniety wiec nie jest żle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł:) a u nas nawet dziś o dziwo spokojnie, ale gdzie tam koniec dnia:D Teraz Oskar spi, wiec mam chwilke dla siebie. Tez chwilke spracerowalismy, ale u nas tez chlodny wiatr. Olu, podobno najpierw wychodza czwórki a potem trójki. ale na 100% nie jestem tego pewna. Jak Antek będzie sławnym piosenkarzem to prosimy o darmowe bilety VIPowskie;D Iwonka, myślałam, że u Was po chorobie, że trzydniówka i koniec, a co teraz krtań?? Oskar już też nieźle sobie chodzi, od mebla do mebla, a do mnie już dziś 11 kroczków zrobił;):) denim, ja tez martwiłam się o sylabowanie, a wtedy Oskar zaczął raczkować, więc niby jak dziecko uczy się czegoś, to nie ma czasu na inne umiejetnosci, wiec moze nie bedzie gadułą:) Ale ja jestem taka, że skonsultowalabym to z lekarzem:) pigi, a nie macie na łóżeczku ochraniaczy? fotelik super, dla mnie niestety za drogi. my mamy uzywany, ale jest do d.. musze jakiś tanszy kupic i nie wiem jaki. agoosia Staś jest boski, zrobiłas zdjęcie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle sie napisalam i wcielo. Alex mam chyba ze trzy te chraniacze ale Oliwia ciagle je rozwiazuje albo gryzie ,w tym kojcu tez mozna sie podciagnac do stawania bo ma takie uchwyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex to zobacz na tej stronie tam sa rozne cenowo moze cos znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha:) smieje sie z koncowki filmu \"czarownice ...\" . niezapomniany widok:p , ale dobrze, ze troche ci pospala. w koncu mowi sie ,ze sen to zdrowie i w to wierze:) jak fajnie ,ze dzieci zaczynaja chodzic. wiecie co, ala , od kiedy chodzi to mniej sie nudzi. jest tyle rzeczy, do ktorych mzna samodzielnie sie dostac, ze hoho! dolaczam do grona mam, ktorych dzieci dzis strajkowaly w dzien ze spaniem.. ala normalnie chodzi spac po 20, a dzis juz padla przed chwila, bo w ciagu dnia tylko spala raz do poludnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzisiaj dzień spokojniejszy agoosia czyli sen przeszedł w nasze rejony, bo Aleksander spał dzisiaj po raz pierwszy chyba w życiu od 11 do 14.15. Chodziłam patrzeć czy zyje; stan chorobowy rysuje sie lepiej; mama wróciła do żywych; dzieciaki też; 1967 jak po Nicolsonie dopisałaś o talerzu zupy to myślałam, że mówisz o scenie z pestkami :-D ale Tobie chyba jednak o fryzke chodziło, nie? jak Ola budził w nocy ból gardła to już nie atakowałam go rurą z Tantum Verde ale pryskałam trochę na smoczek i też pomagało; wiem, wiem... zęby!! ale raz nie zawsze a jak można ulgę przynieść to jestem za Gratulacje dla Łazików!! Alex Olo też nie sylabuje; nie martw sie oooo Ali-cja teraz doczytałam Ciebie; to i od Was do nas to spanko przeleciało papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobrazcie sobie jak mogła ta choroba wykonczyć moje dziecko,które zazwyczaj śpi 2x po pół godziny a dzisiaj spała godzine przed południem,trzy-po południu i właśnie znowu padła :) lida--numer z psikaniem smoczka tantum verde tez stosuję :D wcześniej zdażało mi się posmarowac profilaktycznie sacholem od grzybka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta końcówka to faktycznie dotyczyła fryzury,,ale ona tez jakis podobny wyraz twarzy miała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze jeden i jeszcze raz... po konsultacji telefonicznej ze znajomą: jej mała ma 18 m-cy i tez dzisiaj śpi cały dzień..mają kota i kot też..znaczy kot-zwierzak nie ten w głowie ..tego z to nigdy spac nie kładą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli roznie to dzis z naszymi maluchami...jedne spia jak zajace, drugie jak susly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola próbuję nagrać..na aparacie jak do niego idzie ale póki co to robi po 3 kroczki i zwykle jak zaczynam kręcić to zaraz pada :P ale coraz bardziej mu się podoba...:) Ja muszę fotelik bez isofix..tzn nie musze ale skoro nie mamy to po co za to płacić :P ale ten fajny..ja myślę o maxi cosi tobi..ale pomyślimy..jeszcze z miesiąc w tym pojeździ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to kwestia ciśnienia? albo pogody..no chyba że ma być dziś pełnia..i jeden się budzą a drugie zapadają w głęboki sen :P mój spał dziś cały dzień 30min..a myślałam że pośpi ze 2 i coś zrobię :/ teraz zasnął a ja jadę do kumpeli film sobie razem obejrzeć, pogadać..buziaki i spokojnej nocy wszystkim, sobie także :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka u nas Kuba do południa marudził jak diabli nie chciał jeść a popołudniu jak zwymiotował i potem przeczyściło go od razu nie to dziecko do wieczora nic mu więcej nie było bawił sie smiał mam nadzieje że tak już zostanie mam dość tych chorób byle do wiosny .Teraz oglądam sobie Gniew oceanu i będe wypoczywać miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agoosia mi chodzilo o nagranie jak zasnal wiszac na lozeczku:):) a co to jest ten isofix?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki ja nie mam siły dziś czytać tylko mówię, że żyję ;-) Ja to dziś przespałam całe popołudnie razem z córcią więc nie wiem czy było słonko ;-) Już zapomniałam że w ciąży to się chce spać ;-))) a dziś się mszę ogarnąć, bo jutro mam y gości na obiad z nami 8 dorosłych plus 3 trzpioty ;-)) trzeba jakiś obiad zrobić, plan już mam zobaczymy jak z realizacją... miłego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AA to mam fotki :) wrzucę jakoś jutro na pocztę bo teraz zmykam spać bo jak znam moje dziecko..jak ja zarywam noc to i on..wtedy ja podwójnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAA a isofix to taki sposób montażu fotelika...taki system..większość nowych aut go ma..ale nasz nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny 🌻 bardzo serdecznie Wam dziękuję za odpowiedzi o Nitritonie. Pozdrawiam cieplutko! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzoeń dobry:) u nas noc spokojna, teraz pierwsza drzemka. potem zakupy.. chce kupic też serek homogenizowany Oskarowi jaki jest najlepszy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzoeń dobry:p alex, ja jeszcze nie karmilam ali serkiem homo. ale sukcesem na razie jest to, ze juz nie jada zupek gerberowskich tylko MOJE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzoen dobry!!! A w jakim jezyku my sie dzis witamy?:) Ja swojej dawalam odrobine tego serka homogenizowanego z krowka smakowal jej ale duzo nie dawalam .Dziewczyny jak jest z tym glutenem trzeba juz wprowadzac powoli tak?ja dzis kupilam niunce ciasteczka z Hippa od 7 miesiaca dobre ale zawieraja wlasnie gluten moja niunka jakas dziwna dzis nie wiem czy ja cos bierze czy zeby na dwor nie idziemy bo zimno taka plucha. Kupilam naklejki na sciane zaraz bedziemy kleic. Agoosia -jeszcze wracajac do tego Isofix maja to samochody od roku 2006.A foteliki maja odrazu i ten system i jest odrazu pasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×