Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magdziaa83

Dwie Kreski na teście - termin kwiecień 2008!

Polecane posty

hehehe to lepszą tam macie...nasza taka \"banalna\" :P no to do roboty Iwona..co tu jeszcze robisz?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 40-stkach wlasnie przypaletala sie taka meda, ze wlasnie do rozanca pogania;) iwona, moze czasem zerkasz.... nie mam opiekunki. moja praca to raptem ze 2 godz. dziennie - jak bedzie dobrze. maz ma swoj warsztat, wiec moze zostac z ala, jak ja jade do pracy. pod tym wzgledem mam super. no..., gdybym szla na 8 godzin do pracy, to musialabym najpierw znalezc opiekunke. dzis ala jadla znow z nami szpinak przyprawiony czosnkiem i az jej sie uszy trzesly...:) a wczoraj dawalismy jej bialy ser i wyraznie jej sie to nie podobalo. wypluwala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!! Co tam śpichy?? ja dziś padnięta..mały ma katar, niby w nocy nie bylo źle bo nawet jak sie budzil to zaraz sam zasypiał (choć ja i tak od razu sie budze) ale od 5 juz tak kiepsko bo nie mógł głebiej zasnąć więc zanim ja zasnęłam to on się budził..a od 7 juz koniec bo normalnie zasypia ze mną jeszcze na godzine przy cycu ale dzis mial taki katar że nie mógł ciągnąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaa
panikowała w ciąży o zdrowie małego na kilku tematach potem zniknęła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane:) Agoosia, buziaki dla Stasia w nosek... Antek tez od piątej nie spał, gadał, śpiewał, wiecie jakie to denerwujące jak mam świadomość że muszę za godzinę wstać do pracy? Tak więc ja od piątej nie śpię, a jak synkowi dałam herbatkę to spał do 7,20:) Jestem dziś totalnie niewyspana, rano kazalam mężowi jechac beze mnie, musiałam zrobić sobie spacer do pracy:) Miłego poniedziałku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alicja: na ciazowy do czterdziestek czasem zerkne ale nie piszę..już nie moja bajka..niestety :D...ale cieszę,się,że topik istnieje i wciąż pojawiają się nowe osoby a tam jest ktoś kto pomoże rozgonić wątpliwości,obawy,daje wsparcie...... a pisze na innym jejku..znowu mam klawiaturę zrypaną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
literki takie,e pryey lup musy patrye... Ola++jak si pryzwracao ustawienia klawiaturz,bo mam jakieđ yamienie _ŁO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha:) Iwona, spróbuj w menu u gfóry (chyba widok - powiększenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agoosia, Stachu rozwala na łopatki:) Naprawdę! Właśnie zobaczyłam filmik:) Motka, chwal się też:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!!! Ja dzis niunce chcialam zrobic inne sniadanko i upiec te placuszki Raf poszel po make ja jej upieklam a ona wiecie co zrobila z nimi wziela talerzyk i wszystkie placki lezaly na podlodze:) A dziewczyny dajmy sobie spokoj z ta pomaranczka jakas zolza nie ma co robic to pisze niech pisze jak jej to radosc sprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski a u nas Kubuś pomału zaczyna sie czołgać wiec może coś z tego będzie .Cały czas sapie nie wiem co z tym zrobić poczekamy może za sucho.Kobiety gdzie macie te zdjęcia i filmiki też chce po podziwiać te małe szkraby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z Wawy :) moja znajoma szuka neurologa dobrego w Wawie, jej małej stwierdzono niewielką asymetrie...możecie dać mi jakieś namiary...chodziłyście też na rehabilitacje z dziewczynkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Aggosiu u neurologa bylam w centrum zdrowia dziecka to jest w miedzylesiu ale tam trzeba sie zapisac wogole do c.z.dz. prywatnie nie weim gdzie . Moja tez ma katar :( a we czwatrek mamy wizyte:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dostałam ale to wieczorem będe kombinować lece na spacerek a potem na zakupy do miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D teraz jak sobie powiększyłam to miałam jednego posta na cały ekran.. kładę Lucyfera spać,bo choćbym nie wiem jak pilnowała tych małych raczek to i tak z partyzanta gdzieś mi zawsze wystrzelą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka my dzisiaj kwitnęliśmy ponad dwie godziny w przychodni; tragedia; dobrze, że miałam mleko dla Ola; a najlepsze, że pod koniec okazało sie, że w kolejce są dwa \"ogniska\" zamętu i nijak nie można dojść kto za kim; najgorsze, że to poniekąd i mnie dotyczyło, bo pani przede mną została wykolegowana; na szczęście znajoma widząc, co się święci wpuściła mnie przed siebie na beszczelnego; a tak to pewnie bym do teraz stała; a okazało sie, że dzieciaki w zasadzie zdrowe tylko ta choroba ma taki przebieg; i kaszel trzeba będzie przeczekać; oby tak było; agoosia wcisnę trzy groszy, chociaz nic nie wniosę; bo neurologa w W-wie oczywiście nie znam; ale niewielka asymetria to naprawdę \"pikuś\" więc na pewno będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi-dzieki za przyzwolenie pisania,tak sprawia mi to radosc i bede pisac pod tym czarnym nickiem.Postanowilam pisac do was pod drugim nickiem,bo wiele razy juz zauwazylam jak glaskacie sie po glowce za glupoty.Ja niechce rozwalac topiku,ale bede tu tak jakby tym zlym KUba Wojewodzkim:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha tak tylko do waszej wiadomosci,pisaly tu dwie pomaranaczowe minimum,wiec nie myslcie ze tylko ja:-) Ja pisze tylko prawde ,nic nie klamie,tu po prpstu musi zapanowac szczerosc i prawda na tym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ujawnij sie kim jestes skoro jestes taka szczera bo w tym momencie robisz z siebie idiotke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pigi, dajmy spokój... laska powinna mieć nick: tchórzliwa do bólu:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D pisz kochana,pisz...my chętnie poczytamy co tam u siebie w zyciu porabiasz...obiecujemy ,że tez bedziemy w komentowaniu twojego zycia szczere do bólu.. no więc--lat masz?dzieci ? wykształcenie? możesz zmyslać..tak naprawdę to i tak nie ma dla nas znaczenia ale wypadałoby się przedstawić...jestem szczera do bólu i powiem,że inaczej to po prostu chamsko wlezc do czyjegoś domu i nie powiedziec nawet "dzień dobry" ups...sorki dziewczyny...za was tak mi sie tez powiedziało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona, nie ma za co:) Ja, co by "szczera" miała o czym pisać, przytaknę Ci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy nową forumowiczkę :P tylko jeśli jesteś faktycznie taka szczera to może pisz normalnie pod jednym nickiem, bo skoro i tak nie zależy Ci na naszej sympatii to nie rozumiem po co masz pod dwoma pisać, skoro dodatkowo denerwuje Cię bycie miłym dla siebie wzajemnie to tym bardziej nie musisz ukrywać się pod dwoma nickami...jeszcze się schizofrenii nabawisz...ale Twoja sprawa :) w każdym razie witam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×